Татуювання на руці - чоловічі написи і візерунки. Ескізи красивих татуювань зі змістом для чоловіків з фото

Люди у всі часи хотіли виділятися і відрізнятися від інших. У багатьох племенах натільні малюнки вважалися ознакою статусу чоловіка, тому татуювання можна було побачити практично у кожного представника сильної статі. Зараз тату є одним з головних способів самовираження, але як правильно її вибрати і слідувати моді?

Татуювання для чоловіків

Якщо ви вирішили прикрасити себе яким-небудь незвичайним малюнком, то варто звернути увагу на татуювання для чоловіків на руці. Ця частина тіла особливо зручна для виконання завдання: руки не так болісно сприймають процедуру, а варіації зображень неможливо перерахувати всі. Щороку тенденції тату для чоловіків змінюються, з'являються нові стилі, майстри, технології, тому не можна просто сказати, що є особливо модним на даний момент. Татуювання на руці чоловічі – це самовираження, і в кожного хлопця воно відбувається по-своєму.

Тату рукава

Молодіжним напрямком є тату на рукав. Це варіант передбачає повне зафарбовування правого та/або лівого руки від плеча до зап'ястя з ліктем навіть на згині, утворюючи тим самим своєрідні рукава з малюнками або однотонним фоном. Красиво будуть виглядати не окремі фрагменти, написи, фігури, а добре скомпонована картина, що складається з візерунків у різних стилях, зображення людей у різних ситуаціях, тварин, природи і тому подібного. Таку роботу не вийде зробити за один день, доведеться кілька разів відвідувати майстра, однак результат буде вражаючим.

Татуювання на передпліччі

Біцепс у чоловіків часто задіюється під натільні малюнки, причому в абсолютно різних стилях. Це можуть бути дрібні візерунки, символи, ієрогліфи, портрет, орел, череп. Стильні татуювання на руці чоловічі, особливо на передпліччі, завжди будуть видні в теплу пору року, тому вибираючи брутальний ескіз, пам'ятайте про те, що ви будете привертати увагу. Картинка може перетинатися з іншими тату, якщо вони у вас вже є, або залишитися єдиною. Ось ще деякі тонкощі:

 • Татуювання для чоловіків на плечі зі змістом вибирають лише впевнені в собі люди.
 • Якщо ви зважилися нанести на передпліччі портрет з фото, то ретельно вибирайте майстра, з яким будете працювати, інакше можете отримати не зовсім те, чого хотіли.
 • Вартість часто є головним чинником у виборі студії: занадто низькі ціни не завжди є запорукою якості.
 • Остерігайтеся початківців майстрів: їм можна довірити якісь прикольні, не складні ескізи, але не таку складну роботу, як татуювання на передпліччі.

Тату на кисті

Кисть – це та частина тіла, яку ви ніколи не зможете заховати від сторонніх поглядів, тому художня тату на кисть руки повинна обов'язково перегукуватися з вашим внутрішнім «Я». Ретельно підійдіть до розробки ескізу, не йдіть до першого ліпшого майстра, адже від якості його роботи буде залежати те, як в майбутньому буде виглядати ваш образ в цілому. Ціна не буде занадто високою, тому що площа роботи невелика.

Раніше на кисті робили наколки тільки військові або люди з кримінальним минулим, проте багато чоловіків вибирають для себе класний ескіз і прикрашають цю частину тіла кольоровими або одноколірними малюнками:

 • круглий компас;
 • зірка;
 • мусульманський символ;
 • напис;
 • серце, простромлене стрілою;
 • діамант.

Татуювання на зап'ясті

Зап'ясті для татуювання на руці чоловічий часто вибирають ті, хто не хоче сильно виділятися, але мріє про маленькій картинці. Крім того, робити татуювання на зап'ясті болісно, тому будьте до цього готові. Хоча площа для малюнка не така вже й велика, картинки татуювань для зап'ястя все одно можуть повноцінно розповісти про свого господаря: це може бути ваш знак зодіаку, логотип спільноти, до якої ви належите, символ близької вам по духу культури (кельтський або слов'янський хрест), ім'я, дата народження дитини, звичайна смуга або браслет. Дізнайтеся більше про татуювання на зап'ясті у чоловіків.

Тату на долоні

Ще одним популярним місцем для самовираження є долоню. Хтось скаже, що красиві татуювання для чоловіків на долоні відшукати складно, і вже точно вони не будуть так помітні оточуючим, однак сильна стать все частіше звертається до майстрів з проханням прикрасити це місце. В якості картинки вибирають переплітаються візерунки, очей, культурні символи з глибоким змістом. Вибираючи ребро долоні, можна виділити такі ескізи, як напис красивим шрифтом, зграя птахів, комета. Пам'ятайте, що татуювання у цьому місці стираються швидше звичайних, тому що ми постійно моєму, трьом руки.

Тату на всю руку

Для тих, хто не боїться експериментувати і готовий повністю віддатися на волю майстра, кольорові тату на руку є відмінним способом самовираження. Цікаві ескізи можна вибирати нескінченно, все залежить від ваших уподобань і умінь художника, якій ви довірили своє тіло. Останнім часом різнобарвним малюнками багато чоловіків віддають перевагу чорні орнаменти, іноді білі.

Іноді робота починається з малого: чоловік прийшов за невеликий татуюванням, а в результаті через декілька років його рука повністю забита. Якщо вам подобається ваш майстер, то дозвольте йому творити. Ціна за таку роботу може варіюватися від 10000 до 200000 рублів. Все залежить від того, якому майстрові ви довірили цю величезну роботу, які заявлені терміни і використовувані технології виконання малюнків.

Значення татуювань для чоловіків

Татуювання на руці чоловічий, особливо символи, можуть мати пряме позначення в тій чи іншій субкультурі, тому вибираючи ескіз, постарайтеся з'ясувати всі можливі смисли того чи іншого зображення. Перш ніж відправлятися до майстра, вивчіть це питання самостійно, порадьтеся з досвідченими людьми, пошукайте інформацію в інтернеті. Якщо вам дороге ваше тіло, то не варто поспішати, бо вам же потім з тату жити.

Татуювання для чоловіків – фото

У цій галереї ви можете подивитися кращі чоловічі татуювання на фото. Якщо вам щось особливо сподобається, то не намагайтеся це повторити. Краще скачайте зображення і проконсультуйтеся у свого майстра, дізнайтеся ціну і терміни. Поясніть, чому вам сподобалася та чи інша ідея і попросіть зробити для вас щось схоже, але оригінальне. Не варто повторюватися і вибирати малюнок з каталогу стандартних татуювань. Кожна робота майстра – це ваше самовираження, і якщо воно буде таким же, як у кого-то, то може не варто цього робити?

Ціна на татуювання на руці

Не можна однозначно відповісти на питання, скільки коштує тату на всю руку, тому що ціна залежить від багатьох факторів:

 • складність роботи;
 • колірна гамма;
 • досвід майстра;
 • використовувані технології;
 • витрачений час.

Як вибрати тату на руку для чоловіків

Вибір татуювання для чоловіків повинен ґрунтуватися на те, ким він хоче здаватися для інших, а тим, хто він є. Сучасний натільний малюнок – це дуже великий крок, яке б місце для нього ви не вибрали, тому що прибрати його буде дуже складно і болісно. Підійдіть до вибору малюнка дуже серйозно, подумайте кілька разів, попросіть майстра зробити вам кілька зразків і вибирайте той, від якого дух захоплює.

Пам'ятайте, що з часом люди змінюються, так само, як і їхні смаки. Постарайтеся замовити той малюнок, про який ви не будете шкодувати в майбутньому і намагатися позбутися будь-якими способами. Крім того, гарні ескізи татуювань на руку для чоловіків можна замовити і купити в інтернет-магазині. Намагайтеся уникати пропозицій з написом «недорого». Швидше за все, вам запропонують ходові зображення не відрізняються один від одного.

Відео: круті татуювання для чоловіків

Біомеханіка тату рукав: нове втілення стилю біомеханіка!

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!