Мазь для лікування лишаю у людини

Висип, лускаті плями, вузлики, струпи, запалені пухирі, огидні болячки, виразки. Так виглядають на фото шкірні захворювання із загальним назвою та різними причинами. В ряду збудників позбавляючи – зооантропофильные, антропофильные, геофильные мікроскопічні гриби, віруси. Зниження імунітету, внутрішні функціональні порушення служать для них сприяють факторами. Вилікуватися від цієї напасті допоможе спеціальна мазь. Важливо: але при рожевому питириазе та інших незаразних видах це фармакологічна зілля не застосовують.

Чим лікувати лишай у людини

До характерних ознак дерматозу такого роду відносяться: почервоніння, порушення пігментації, свербіж, лущення. Як вилікувати лишай у людини в домашніх умовах? Насамперед звернутися до лікаря. Самодіяльність і недолеченность хвороби загрожують хронічними формами з періодичними загостреннями. Медикаментозні препарати місцевого застосування, вважаються ефективним методом лікування грибкової інфекції в домашніх умовах. Доза, частота використання, інші рекомендації детально розписані в інструкціях до препаратів:

  1. «Міконазол» – володіє протигрибковими, протизапальною властивостями широкого дії, знищує хвороботворні мікроорганізми, викликаючи їх мутацію.
  2. «Микозорал» – надає микостатическое дію, пригнічує біосинтез в мембрані грибка. Препарат хороший від висівкоподібного лишаю.
  3. «Мікосептін» – пригнічує грибок при стригучому лишаї. Цинкова сіль ундециленовой кислоти заспокоює роздратовану шкіру, яка швидко регенерується після лікування.
  4. «Клотримазол» – рекомендується при стригучому і кольоровому лишаях, знищує мікроорганізми, не дозволяючи їм розмножуватися.
  5. «Ацикловір» – антивірусний засіб, що блокує синтез ДНК вірусу при оперізувальному лишаї.
  6. Теброфеновой мазь чинить противірусну дію, використовується в терапії оперізувального і червоного плоского лишайного поразки.
  7. Сірчана мазь – застосовується при корості і як протигрибковий засіб. Є гарним антисептиком, але токсична, вимагає точного дозування. Мазь рекомендується для вечірньої обробки бляшок стригучого лишаю (вранці на них наносять водний розчин йоду).
  8. Натуральні мазі з поєднаннями сірки, йоду, дьогтю, саліцилової кислоти – популярні у педіатрів.
  9. Мазь " Ям " – застосовується у ветеринарії, але зцілює і людей з мокнущим лишаєм. Має антисептичну, антацидним дією, слаботоксичні.

Рожевий

Причини дерматозу медикам до кінця не ясні. Організм атакує невідомий збудник при ослабленні внутрішнього захисту, стресі, переохолодженні. На тілі виникають злущуються посередині світлі плями з присмерковою окантовкою. При цьому дерматозі місцевий засіб не прописують. Уражену поверхню тіла обробляють «Ціндолом» – препаратом протизапального, подсушивающего впливу. Мажуть обліпиховою, персиковим маслом. Хвороба проходить за один або кілька місяців.

Стригучий

Підчепити грибок-паразит (трихофітон) легко від кішки, хворої дитини. Через 5-6 днів на голові утворюються округлі, червоні, шелущащиеся зони. Волосся в тому місці обламуються. Свербіж при стригучому лишаї особливо не турбує. Якщо уражені відкриті ділянки шкіри по краях утворюється валик, посередині – білі лусочки. Потім вони покриваються коростою. Як лікувати лишай у людини, більше поширений серед тварин? Протигрибковою маззю, компресами. Рецедивів не трапляється, але недолікований дерматоз може стати хронічним.

Червоний плоский

Медики розходяться в думках про причини цього дерматозу. Призначають антивірусні місцеві засоби. Хвороби особливо схильні жінки після 40 років, люди в тривалому стресі, або з вірусною інфекцією, цукровий діабет, проблемами в ШКТ. Через кілька років висипання можуть повторюватися. На уражених ділянках у них виникають червоні зудящиеся вузлики, які потім зливаються у великі бляшки. Розшаровуються нігті. На слизовій порожнини рота, статевих органів з'являються горбки. Вони болять і кровоточать. Висипання підрозділяють на:

  • кільцеподібні;
  • еритематозні;
  • бородавчасті;
  • ерозивно-виразкові.

Висівкоподібний

Називається ще кольоровим або різнобарвним, сонячним лишаєм. Має грибкову природу. Поразка являє собою злущуються від білястого до коричневого відтінків – на грудях, шиї. Поширений в південних регіонах, частіше зустрічається у людей з пітливістю, гормональним дисбалансом, хронічними захворюваннями. Лікують маззю. Рецидиви не виникають.

Оперізувальний

Це лишайное поразку викликається герпесом. У дітей проявляється як вітрянка. У дорослих в інкубаційний період болить голова, підскакує температура. Шкіра в зоні одного з чутливих нервів починає свербіти, німіти, боліти. Потім з'являються везикули, уражена зона рожевіє. Поступово бульбашки всихають, покриваються скоринкою. Лікують антивірусної маззю. Термін одужання – 2-4 тижні. Рецидиви не трапляються, але можуть зберігатися невралгічні болі.

Відео: лікування рожевого лишаю

Кошти від рожевого лишаю Жибера

Відгуки

Ілона, 32 рокиМинулого літа на городі у знайомих про мене потерлася кішка несимпатичних виду. Через деякий час виявила у себе на голові неприємний симптом
Марія, 28 роківНа роботі у нас йшли скорочення, я відчувала сильний стрес. Одного разу побачила в себе на тілі висипка, на наступний день це були вже рожеві цятки. Вирішила, що питириаз. Але помилилася. Дерматолог сказав, що це різнобарвний лишай. Вилікувалася швидко – маззю «Микозорал». Виконувала всі рекомендації, щоб хроником не стати.
Галина, 45 роківПо осені на спині з'явилися водянисті пухирці. Ніколи такого позбавляючи раніше не бачила. Від одягу шкіра натиралася, стало боляче ходити. Пішла до лікаря, вона призначила «Ацикловір» – противірусну мазь. Вилікувати хворобу вдалося через 3 тижні.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!