Вплив м'яти на потенцію у чоловіків
М'ята, завдяки високій концентрації ефірних масел володіє освіжаючим ароматом і приємним смаком. Завдяки корисним властивостям її використовують в медицині, косметології, харчовій промисловості. Який вплив м'яти на потенцію, будуть діяти властивості рослини на шкоду чи на благо організму? Ці питання досі залишаються спірними. Вчені не дійшли єдиної думки про позитивний і негативний вплив цієї пахучої трави для сильної статі.
Чи впливає м'ята на чоловічу потенцію
Серед сильної статі існує думка, що вживання рослини призводить до сексуального безсилля. Цей факт не доведений, однак чоловіки уникають вживання м'ятного чаю, жувальної гумки з таким ароматом, ментолових сигарет (хоча куріння значно гірше духмяної трави). Так впливає чи м'ята на потенцію? Помірне споживання чаю не призведе до імпотенції.
Думка про негативне ставлення рослини до ерекції – це нормальна реакція. Проблема полягає в тому, що рослина має виражену заспокійливу властивістю, тому організм прагне не виходити з стану спокою, не допускаючи стрес, блокуючи фізичну і емоційну активність, у тому числі й статевий потяг. Мова йде тільки про натуральному рослині, ні цукерки, ні жувальні гумки та інше, ставлення до розладу чоловічої сили не мають.
Як впливає м'ята на потенцію
Люди, які стверджують, що м'ята і потенція у чоловіків поняття несумісні, посилаються на результати експерименту. Американські вчені проводили досліди на мишах, щоб вивчити, як м'ята впливає на потенцію чоловіків. У раціоні гризунів вся питна вода була замінена м'ятним відваром. У стані здоров'я тварин відбулися негативні зміни. В ході експерименту над мишами, при систематичному вживанні відвару, у самців було відзначено зниження концентрації статевого гормону – тестостерону. При подальшому обстеженні була виявлена статева дисфункція.
Цей результат не можна вважати однозначним підтвердженням теорії про негативну дію рослини на репродуктивну функцію. Потрібно врахувати той факт, що настоєм була замінена, абсолютна вся вода, яку споживали миші. Як і будь-який інший лікарський засіб, рослина має протипоказання і обмеження за кількістю споживання, тому передозування призводить до негативних наслідків.
Корисні властивості м'яти
Вплив м'яти на потенцію неоднозначне, але вона дуже корисна для організму в цілому. Лікувальні властивості рослини:
- нормалізує стан нервової системи;
- знижує артеріальний тиск;
- розріджує кров, покращує кровообіг;
- розслабляє і нормалізує сон;
- покращує роботу шлунково-кишкового тракту;
- полегшує стан при лихоманці, кашлі, хворому горлі;
- полегшує біль;
- володіє протизапальним ефектом;
- застосовується в косметології.
Чому м'ята шкідлива для чоловіків
Прочитавши перелік властивостей, можна впевнитися, що її користь незаперечна. Чому ж тоді мова йде про можливу шкоду для еректильної функції чоловіка? Дослідження вчених щодо того, як впливає м'ята на чоловічу потенцію, показали, що лікарська рослина багата на жіночий гормон – фітоестроген, який здатний сповільнювати активність сперматозоїдів.
З цієї інформації стає зрозуміло, чому чоловіки так бояться за свою чоловічу силу. Однак вплив м'яти на чоловічу потенцію перебільшено. Від склянки чаю нічого погано не буде, адже в експерименті відваром замінили всю споживану рідина. В іншому дослідженні досягли інший результат – порушити роботу статевої системи організму чоловіка може постійне пиття настою, тобто 2-2,5 літра в день. Крім цього відвар повинен бути дуже міцним. Виходить, що помірне пиття відвару, обмежений 1-2 склянками чаю, шкоди не принесе.