6 вправ йоги для збільшення грудей

Йога для красивої грудей – не міф, а реальність, в чому переконалися багато дівчат. Підняти молочні залози можна при використанні спеціальних вправ (асан). Збільшення розміру відбувається завдяки енергії серцевої чакри і посиленню кровообігу в області бюста.

Йога і розмір грудей

Доведено, що йога надає позитивну дію ефект на весь організм, а також на грудну клітку і молочні залози. Розширення серцевого центру у вигинах, які з'являються під час виконання спеціальних асан, підсилює кровообіг.

Глибоке дихання і збереження положення в позі сприяють виділенню більшої кількості кисню в верхню частину грудної клітки і лімфатичні зони.

За рахунок цього підвищується імунний захист, нормалізується нервова система, знижується рівень стресу. Головне, – починає рости груди, через збільшення в ній жирової і залозистої тканини. Спеціальні асани підвищують тонус грудних м'язів, які підтримують молочні залози, піднімаючи тим самим бюст.

Питання анатомії

Щоб зрозуміти, як йога впливає на збільшення грудей, потрібно розглянути її анатомію. Молочні залози складаються з часточок – залізистих структур, які виробляють молоко. Вони з'єднуються з протоками. Це канали, які доставляють молоко до сосків. Кровоносні судини, мережі лімфатичних вузлів для дренування і детоксикації домішок проходять через молочні залози, пахви, верхню частину грудей, пахові області.

У самій жіночих грудей мускулатури немає, між залозистою тканиною і молочними протоками знаходяться жирова тканина клітини. Але безпосередньо під молочними залозами розташовані грудні м'язи, на які можна впливати фізичними вправами.

Енергетичні центри людини

Відповідно до аюрведичній медицині, в області грудної клітини, між молочними залозами, розташовується Чакра Анахата, або серцевий центр. При відкритті цієї енергетичної та фізичної точки відбувається розширення грудної клітки, людина відчуває свою вразливість. Він може іноді відчувати радість, біль, горе.

Враховуючи це, зв'язок між грудьми і серцем не виглядає дивною. Відкрита оголена груди богині-матері Калі – це жорстока, але жалісливе прояв жіночого божества, нагадує, що потрібна мужність, щоб жити як би від центру свого серця. Класична буддійська ікона з Зеленої Тарою – богинею Співчуття, изображающейся з голими грудьми, символізує цю ж точку зору на священну жіночу силу.

Кращі асани для грудної м'язи

Існує кілька вправ йоги, які впливають на збільшення грудей, її пружність і висоту.Якщо виконувати такий комплекс кожен день, ви обов'язково побачите результат. Щоб не нашкодити собі, точно виконуйте інструкцію. Починайте з вказаної кількості повторів, часу збереження положення, збільшуйте їх, коли з'явиться необхідність.

Щоб домогтися бажаного ефекту, стежте за своїми відчуттями, самопочуттям.

Устрасана

Поза верблюда або устрасана вважається простою, вправа практикують всі новачки. Асана розтягує м'язові тканини навколо вашої грудей, активізує кровообіг, що призводить до збільшення розміру бюста. Поза верблюда також підтягує живіт, нижню частину грудної клітки. Під час виконання асани дихайте повільно, глибоко:
 1. Сядьте на коліна, на килимок.

 2. Покладіть руки на талію.
 3. Повільно нахиліться назад, перехопити руками щиколотки.
 4. Підніміть сідниці вгору, а опустіть голову до підлоги.
 5. Затримайтеся в цій позі, долічіть до 10, повільно поверніться у вихідне положення.
 6. Зробіть 2 глибоких вдиху-видиху, повторіть 10 разів.

Дханурасана

Ця асана відома як поза цибулі. Вона сприяє збільшенню молочних залоз, розтягує все тіло, звільняють грудну клітку від негативної енергії, покращує дихання, кровообіг. Інструкція по виконанню:
 1. Ляжте на живіт, розслабтеся. Зробіть 3 повільних, глибоких вдиху.

 2. Зігніть ноги в колінах, візьміться руками за щиколотки.
 3. Вигніть спину, щоб руки і ноги піднялися вгору, а тіло утворило собою коло.
 4. Дивіться прямо, затримайтеся на 10 секунд, поверніться у вихідне положення.
 5. Повторіть 5 разів.

Чатуранга

Асана нагадує вправу «планка», впливає не тільки на грудні м'язи і молочні залози. Позитивні зміни відбуваються з м'язами ніг, рук, спини, черевного преса. Підвищується гнучкість, сила, витривалість. До грудей приливає кров, розкривається серцева чакра, наповнюючи бюст. Техніка виконання:
 1. Ляжте на живіт, покладіть долоні поруч із груддю.

 2. Підніміть корпус тіла, упираючись долонями, пальцями ніг в підлогу.
 3. Плечима, ліктем обхопіть тіло з двох сторін, ноги тримаєте прямими.
 4. Зігніть лікті під прямим кутом.
 5. Дивіться в підлогу, щоб не затискати шию.
 6. Тримайте тіло прямим від голови до п'ят.
 7. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів, поверніться у вихідне положення.
 8. Повторіть асану 10 разів.

Гомукхасана

Йога для збільшення бюста не обходиться без гомукхасаны, або пози корови. Вона розтягує грудні м'язи, підсилює кровообіг. Правила виконання:
 1. Схрестіть ноги як у позі лотоса.

 2. Покладіть ліву долоню на праве коліно, накрийте її зверху правою долонею. Зробіть 3 глибоких вдиху.
 3. Заведіть знизу праву руку за спину, покладіть задню частину долоні на хребет як можна вище. Ліву руку заведіть за спину зверху, сцепите пальці обох рук в замок.
 4. Підніміть груди, потримайте її в такому положенні 5-10 секунд.
 5. Поверніться до позі лотоса.
 6. Повторюйте цю вправу 10 разів, міняючи руки, які ви заводите за спину зверху або знизу.

Бхуджангасана

Назва асани перекладається як поза кобри. Вона добре розтягує грудні м'язи, що піднімає молочні залози, сприяючи їх збільшення. Ця вправа допомагає зробити плоский живіт, пружні сідниці. Покрокова інструкція бхуджангасаны:
 1. Ляжте на живіт, голову, стопи покладіть на підлогу в розслабленому стані. Ноги повинні бути поруч, п'яти стикатися один з одним.

 2. Покладіть долоні на підлогу, упріться ними, підніміть верхню частину тіла. Розведіть руки на ширину плечей.
 3. Повільно вигинайтеся в хребті назад, але стегна від підлоги не відривайте.
 4. Замріть на 5 секунд, а потім ляжте назад.
 5. Повторіть вправу 5-10 разів.

Матсиасана

Йога для пружною грудей включає вправа матсиасана (поза риби). Вона відмінно відкриває серцеву чакру, підтримує вигин. Правила виконання:
 1. Ляжте на спину, підніміть груди вгору.

 2. Спирайтеся на голову, лікті, крижі, щоб сильніше прогнутися в хребті і підняти груди вище.
 3. Натягніть шкарпетки ніг.
 4. Затримайтеся в позі на 10-15 секунд, поверніться у вихідне положення.
 5. Повторіть вправу 5 разів.

Правила практики асан

Щоб домогтися максимального результату по збільшенню грудей, дотримуйтесь правил практики асан:
 • Виконуйте вправи рано вранці і пізно ввечері, натщесерце. У цей час тіло вважається податливим для маніпуляцій над ним, тому асани виконуються легко.

 • Подбайте, щоб ніщо не відволікало вас від занять.Йога вимагає тиші, спокою. Попросіть не турбувати вас, вимкніть телефон.
 • Намагайтеся займатися кожен день по 30 хвилин.Коли заняття стануть регулярними, краще перейти до практики вправ 2 рази в день, щоб загальна кількість часу становило годину.
 • Перед початком виконання асан, що вимагають високих фізичних навантажень, зробіть розминку, розтяжку, щоб у наступні дні не відчувати м'язового болю.
 • Якщо ви відчуваєте себе некомфортно в позі – збивається дихання, відчувається напруга – виходьте з асани. Це сигнал про перевищення меж своїх можливостей. Повторіть її в наступний раз.
 • Для занять йогою надягайте вільну зручну одяг, яка не сковує ваші рухи, дихання.

Відео

7 ЕФЕКТИВНИХ ПОЗ ЙОГИ ДЛЯ КРАСИВОЮ І ПРУЖНОЮ ГРУДЕЙ

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!