Зумба для початківців - базова фітнес програма танцю для схуднення з відгуками

Танцювальна аеробіка під музику набирає популярності. Якщо ви хочете стати ще привабливішим, отримати заряд позитиву, намітили схуднення, але не сильні в тренуваннях, зумба для початківців – різновид фітнесу. Запальні танці, засновані на веселих латинських і афро ритмах, дозволять досягти максимальних успіхів без зусиль.

Що таке зумба

Це молодий напрям у фітнесі. У перекладі назва означає «дзижчати» / «рухатися швидко». Виникло воно в 2001 році, автором руху став хореограф з Колумбії – Альберто Перес. Танці зумба – симбіоз елементів хіп-хопу, самби, фламенко, меренги, присутній сальса, бачата. Вони стали популярні в більш ніж 180 країнах світу і це найпростіші фітнес-танці для схуднення. Супермикс для відмінного результату!

Головна мета програми – задіяти максимальну кількість м'язів, глибоко їх опрацювати, але при цьому не виснажувати організм. Тут немає частих повторень одних і тих же рухів – все проходить гармонійно, завзято. За годину занять спалюється 400-500 ккал. Крім зміцнюючого, тонізуючого ефекту, зумба для початківців подарує позитивні емоції, зніме стрес, дозволить відчути себе легко.

Існує кілька видів, серед яких початківці можуть вибрати:

 • Aqua Zumba – заняття в басейні;
 • Zumba in the circuit – інтенсивне тренування схуднення;
 • Zumba Toning – тонинг-програма з гантелями;
 • Dance – танці + тренування;
 • Step – в заняття входить використання стьопа;
 • Fitness – виконання базового фітнесу з танцювальними елементами.

Зумба для схуднення

Латиноамериканський варіант для тренувань вибирають неспроста: аеробне навантаження допоможе спалити зайвий жир/підтягти шкіру. Чим же примітна зумба для схуднення? На це питання є кілька відповідей:

 1. Ефективно, весело – виконувати вправи просто і легко, отримуючи при цьому справжнє задоволення.
 2. Розробляється пластика / спритність / граціозність.
 3. Латина допомагає моделювати тіло і схуднути, запускаючи обмінні процеси.
 4. Тренує дихальну і серцеву систему.
 5. Опрацьовуються проблемні зони – живіт, стегна, сідниці, руки.

У поєднанні вправи дарують позитивний ефект для тіла. Танцюєш і худнеш! Щоб вправи для початківців принесли результат, важливо займатися 3-5 разів на тиждень. Ви можете записатися в зал або ж займатися в домашніх умовах – на кінцевий результат це не вплине зовсім. Головне – прагнення і регулярність, тоді красиве підтягнуте тіло вам гарантовано!

Руху зумбі

Інструктор в клубі на перших заняттях докладно розповість, покаже початківцям основні постійні рухи зумбі. Вони включають розвороти на п'ятах і шкарпетках, випади з розворотами, кроки з ударами. При цьому інтенсивність, глибина рухів при зумбе для початківців може регулюватися самостійно. Всі нові елементи ґрунтуватимуться на базисі. Запам'ятайте його і подальші тренування пройдуть просто.

Заняття зумбой будинку

Незалежно від того, де ви зібралися проводити тренування, важливо врахувати основні правила. Заняття зумбой будинку не складуть праці для початківців, якщо дотримуватися базису. Вибирайте тренування по відео, і віддавайте перевагу тим, які відповідають вашому рівню. Займатися краще всього в зручному одязі: вона не повинна здавлювати або натирати. Обов'язково підберіть легке взуття. Можна займатися і без неї, але так стопа швидше втомиться.

Тренування зумба

Кожна програма складається з 4-х блоків:

 1. Розминки – починайте рухатися не поспішаючи, підлаштовуючись під такт. Обов'язково дихайте глибоко. Опрацюйте шию, руки, ноги.
 2. Вибір танцювальних вправ – навчання елементів початківців. Тут можливі різноманітні варіанти, а до базових додаються запозичені руху.
 3. Безпосередньо сам танець – найприємніша частина. Танцюйте!
 4. Тренування зумба закінчувати варто розслабленням м'язів – стретчингом і затримкою.

Танці зумба для схуднення

Фітнес-зумба – енергозатратно. Щоб знизити втому, важливо запам'ятати базові кроки (випади / присідання / скручування) і організувати грамотне дихання початківців. Після того як ви перестанете плутатися, танці зумба для схуднення стануть віддушиною. Не потрібно дотримуватися тільки основним напрямкам, додавайте свої – експериментуйте. Але дотримуйтеся ритму. Денс допоможе задіяти кожен м'яз окремо і в сукупності. Що це означає? Правильно – танець зумба для схуднення запустить процес змін у тілі.

Зумба-степ

Унікальний комплекс рухів розроблено для занять на платформі. Зумба-степ допоможе прибрати жир з нижньої частини тіла. Ніжки і сідниці стануть предметом заздрості оточуючих! В домашніх умовах в якості стьопа можна використовувати стійкий низький табурет / поріг / бордюр у дворі. В такому напрямку ви зможете пропрацювати кардіо і аеробне навантаження.

Протипоказання зумбі

Тренування приносять масу позитивних ефектів. Однак існує категорія осіб, для яких заняття не рекомендуються. Протипоказання зумбі такі:

 • захворювання опорно-рухового апарату;
 • період реабілітації після серйозних травм, операцій;
 • проблеми з серцево-судинною системою;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • відхилення від норми нервової системи;
 • респіраторні хвороби в активній стадії;
 • якщо вам складно дихати (задышка).

Відео: уроки зумбі

Перегляньте цікаві відеоуроки модного напрямку в інтернеті для початківців. Знайдіть собі корисні руху і складіть повний комплекс. Кожна жінка, переглянувши уроки зумба для початківців, зможе зрозуміти суть і легко почати тренуватися вдома. Дивіться і впроваджуйте в свої програми потрібну кількість рухів.

Зумба Голд для літніх

Zumba Gold - Jannifer Lopez - Lets get loud

Дитяча зумба

Дитяча Зумба у фітнес-клубі GYMPRO

Зумба-аеробіка

ТАНЦЮВАЛЬНА АЕРОБІКА - 30 ХВИЛИН - DANCEFIT #ТАНЦІ #АЕРОБІКА

Аква-зумба

Аква Зумба

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!