Як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо. Як полагодити роз'єм зарядки в домашніх умовах відео

Спочатку мобільний був простим приладом для здійснення дзвінків. Зараз же це багатофункціональний пристрій, без якого людині буде не так комфортно. При необережному використанні іноді ламається гніздо для підключення живлення. В цьому випадку слід знати, як полагодити роз'єм для зарядки телефону або зарядити іншим способом.

Як полагодити гніздо для зарядки телефону зміною положення

Необхідно відразу зазначити, що полагодити таким способом ваш пристрій не вдасться. Зламане гніздо живлення таким і залишиться і ремонту уникнути не вийде. Ця напівзахід необхідна при ситуаціях, коли потрібної суми на ремонт немає, а користуватися мобільним потрібно. Інструкція, як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо:

 1. Підключіть зарядник до девайсу, застроміть в мережу.
 2. Спробуйте поворушити шнур, зрушуючи вгору, вниз положення штекера.
 3. Якщо батарею не вдається зарядити з-за того, що відійшов контакт, такі дії можуть його замкнути.
 4. У разі, якщо стільниковий виявив зарядний пристрій, намагайтеся фіксувати це положення. Спробуйте підкласти книги або інші предмети під провід, щоб мобільник міг пролежати так ніч і акумулятор зарядився.

Перед проведенням такої маніпуляції переконайтеся, що проблема дійсно в роз'ємі, а не батареї. При довгому використанні у них є властивість припиняти тримати заряд. В цьому випадку слід придбати новий акумулятор, а не боротися з нібито пошкодженим гніздом. . Якщо ж справа дійсно в роз'ємі, то уникнути ремонту навряд чи вдасться. Враховуйте, що такі маніпуляції з проводом можуть ще більше розхитати місце підключення або зламати остаточно.

Заміна роз'єму зарядки універсальної «жабою»

У критичній ситуації, коли не знаєте, як зарядити телефон, якщо зламалося гніздо, можна скористатися універсальною зарядкою. Іноді називають девайс «жабою», коштує вона відносно дорого, тому не факт, що це краще, ніж віддати девайс на ремонт. Цей прилад має спеціальний паз, в який потрібно вставити витягнутий з мобільного акумулятор. Однак цей метод має декілька явних недоліків:

 • під час підзарядки смартфон вимкнений, користуватися ним не можна до тих пір, поки зарядиться акумулятор;
 • вартість «жаби» висока і часом не виправдовує витрати;
 • серед відгуків користувачів зустрічаються ситуації, коли зарядник зламав акумулятор.

Зламався роз'єм для зарядки в телефоні – заряджаємо безпосередньо

Якщо ви не знаєте, як змінити гніздо зарядки на телефоні, можна спробувати поповнити запас батареї, виключивши необхідність використання гнізда живлення. Спосіб відносно складний і вимагає деяких навичок зі сфери роботи з електрикою. Суть в наступному:

 1. Необхідно зняти батарею телефону.
 2. З проводу зарядника зріжте ізоляцію, оголите проводу (вимкніть з розетки).
 3. Зачистите жили, визначте де плюс і мінус.
 4. Знайдіть відповідні клеми на акумуляторі від мобільника. Важливо дотримувати полярність проводів і пристрої.
 5. Зафіксуйте жили і підключіть вилку в розетку.

Настійно рекомендується не використовувати цей спосіб, якщо не впевнені на 100% у своїх навичках. Не варто проводити маніпуляції, коли ви знаходитесь одні вдома, поруч обов'язково має бути людина, який би міг вам допомогти можливе при ударі струмом. Слід враховувати, що такий варіант підключення не є нормальним для батареї та може привести до поломки або дострокового виснаження.

Як замінити гніздо зарядки на телефоні

Єдиний перевірений спосіб позбутися проблеми – віддати справу в руки професійних працівників. Можливо, після того, як вам скажуть, скільки коштує полагодити гніздо для зарядки телефону, вам не захочеться використовувати якісь «обхідні шляхи». В сучасних девайсах цей роз'єм ще виконує функцію підключення до комп'ютера, передачі даних, тому його поломка сильно обмежує функціонал девайса. Це мікросхема, яку в домашніх умовах відремонтувати самостійно не вийде. Ремонт телефону часто виливається в кругленьку суму і до цього слід бути готовим.

При цьому краще всього звернутися до сертифікований центр. Ідеальним варіантом буде брендовий сервісний пункт того ж виробника, що й ваш мобільний. Вони знають всі тонкощі пристрою своєї продукції і зможуть надати кваліфіковану допомогу для усунення поломки. Недосвідчені або неакуратні працівники здатні погіршити ситуацію і привести до ще більшої псування пристрою.

Дізнайтеся, як зарядити телефон без зарядки.

Відео: як замінити роз'єм живлення на телефоні

Як зарядити телефон з безнадійно зіпсованим гніздом для зарядки

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!