Як з айфона перекинути контакти на андроїд

Пристрої від компанії Apple мають встановлену операційну систему iOS. За якихось особистих причин людині вона може не подобатися. Настає важливий і відповідальний етап зміни ОС для власника смартфона – перенесення контактів з айфона на андроїд. Сучасні технології дозволяють позбутися від рутинного переписування даних з книги.

Як перенести контакти з Айфона на Андроїд пристрій

Для зручності користувачів було створено кілька способів, як скопіювати контакти з айфона на андроїд. Щоб передати інформацію з одного мобільного на інший, можна використовувати різні сервіси. Хмарні сервера, поштові агенти і вбудовані функції самих смартфонів допоможуть зберегти список номерів і безболісно перекинути їх з iPhone на Android.

Перенесення контактів на пошту Gmail

Щоб перекинути телефонну книгу через поштовий сервіс, вам знадобиться рахунок у цій системі. Суть методу – в синхронізації і копіювання ваших даних в учетку Google. Інструкція, як з айфона перекинути контакти на андроїд через Gmail:

 • перейдіть в параметри свого iPhone;
 • тапніте розділ «Пошта, контакти, календарі»;
 • клацніть «Додати обліковий запис»;
 • виберіть із списку пропонованих служб Google;
 • не зайдіть;
 • вкажіть необхідні пункти, які потрібно синхронізувати.

Ці дії скопіюють в пам'ять облікового запису всі дані з вашої телефонної книги. Якщо ви не впевнені, що імпорт стався вірно, можете через комп'ютер зайти в пошту і перевірити наявність файлів на поштовому сервісі. Після цього залишиться лише скопіювати номери:

 • перейдіть в меню «Облікові записи та синхронізація»;
 • виберіть Гугл, зайдіть в учетку, яка використовувалася для копіювання з iPhone;
 • вкажіть пункти для копіювання і погодьтеся провести синхронізацію: інформація буде перенесена на ваш девайс.

Через iCloud

Один з варіантів, як з айфона перекинути контакти на андроїд – iCloud. Для цього повинен бути аккаунт у цьому сервісі Apple ID, щоб увійти у свій акаунт. Скопіювати всі дані з книги телефонів, після чого зайдіть через браузер з комп'ютера за допомогою свого айді на сайт. Після цього:

 1. Виділіть всі позиції з розділу «Контакти».
 2. Натисніть значок «шестірня» та тапніте пункт Export vCard. Інформація буде переміщена на жорсткий диск вашого ПК одним файлом.
 3. Підключіть до комп'ютера смартфон з Android, скопіюйте цей документ в кореневу папку системи.
 4. Відкрийте список номерів (він може бути порожнім), перейдіть в основне меню, клацніть рядок «Імпорт/Експорт».
 5. Система попросить вказати джерело для копіювання, краще підходить SD-карта.
 6. Тапніте кнопку «Далі», смартфон запропонує призначити місце зберігання, краще вибрати сам апарат.

Через iTunes

Одна з популярних програм для власників пристроїв Apple iTunes. Вона ж є ще одним варіантом, як з айфона перекинути свої контакти на андроїд. Знадобиться ПК, що має доступ в інтернет, кабель для iPhone, учетка в Google. Скачати можна буде все дані: номер телефону, картинку, адреса і т. д. потрібно Зробити наступне:

 1. Запустіть програму iTunes з ПК.
 2. Підключіть кабель айфон.
 3. Телефон повинен визначитися програмою. Натисніть на зображення для отримання зведення девайсу.
 4. Клікніть розділ «Інформація».
 5. Позначте галочкою пункт «Синхронізувати контакти», виберіть з випадаючого меню Google Contacts.
 6. Введіть логін та код від Гугл, натисніть кнопку «Застосувати».
 7. Програма синхронізує інформацію з Гугл.
 8. На пристрої Android перейдіть в «Налаштування» в меню «Облікові записи» увійдіть в Google.
 9. Натисніть на «Синхронізувати» і відзначте пункти для копіювання.

Через Яндекс

Якщо ви затятий шанувальник компанії Yandex, то вони також пропонують варіант, як скинути контакти з айфона на андроїд – сервіс «Яндекс.Переїзд». Він є доповненням до хмарного сховища «Диск». Для копіювання необхідно встановити на iPhone додаток, яке перенесе дані на хмарний сервіс плюс згенерує код під цю операцію. Обидва девайса мають весь час мати підключення до інтернету. Процедура така:

 1. Встановіть утиліту Яндекс.Переїзд на iPhone. Вкажіть логін, пароль від учеткі, натисніть кнопку «Далі». Номери будуть переміщені в хмарний сервіс.
 2. Яндекс.Диск повинен бути інстальований в телефоні Android. Введіть ті ж дані, які використовувалися в iPhone.
 3. Запустіть програму, перейдіть в меню «Налаштування», виберіть пункт «Переїзд з телефону на телефон».
 4. Напишіть згенерований раніше код, тапніте «Почати перенесення».

За допомогою програми Bump

Ця програма є варіантом, як швидко з айфона перекинути контакти на андроїд. Для передачі інформації додаток повинно матися на обох смартфонах. Запустіть його і погодьтеся активувати геолокацію. Для перенесення зробіть наступне:

 1. Відкрийте список номерів на iPhone (додаток Bump має бути запущено).
 2. Виберіть телефони для передачі.
 3. Повинна з'явиться кнопка «Bump now!».
 4. У діалоговому вікні натисніть кнопку «Connect».
 5. Після цього запуститься передача, по завершенні всі обрані номери з'являться в другому смартфоні.

Перенесення даних з Айфона на Андроїд за допомогою програми Outlook

Для передачі телефонних номерів через Outlook їх слід спочатку скопіювати на сервер. Процедура практично повністю повторює варіант з копіюванням з сервісу Google, але потрібно вказати Gmail, а Outlook. Для всіх дій потрібна активна учетка в сервісі. На смартфоні Android для перенесення зі списку доступних служб вкажіть «Outlook.com». Після проведення авторизації підтвердіть синхронізацію, і вся інформація буде скопійована на девайс.

Додаток для перенесення контактів My Contacts Backup

Остання версія програми доступна без оплати в AppStore. Якщо ви шукаєте найпростіший варіант перекинути дані з телефонної книги, то вам потрібна ця програма. Після установки вона запитає дозвіл для створення файлу формату vCard. Далі ви можете його перекинути на комп'ютер або відправити собі на пошту, до якої є доступ з андроїд пристрої. Перекиньте його на карту пам'яті або прямо до кореневого каталогу пристрою і розпакуйте. Всі дані автоматично додадуться в ваш список телефонів.

Як скопіювати контакти з Андроїда на Айфон

Якщо у вас зворотна ситуація, і потрібно перекинути з системи Android дані на iPhone, то ця процедура проводиться схожим чином. Можна розділити весь процес на два умовних етапи:

 1. Перенесіть запису в хмарний сервіс Гугл. Перейдіть по меню так «Настройки->Облікові записи-> Google-> Вибір облікового запису». Виконайте синхронізацію, дочекайтеся повного копіювання всієї необхідної інформації. Вся телефонна книжка буде зберігатися в цьому сервісі.
 2. Проведіть синхронізацію на iPhone. Візьміть смартфон Apple і пройдіть по такому шляху «Настройки->Пошта, контакти, Календарі». Додайте обліковий запис CardDAV, щоб перекачати телефонну книгу. В полях «Користувач», «Пароль», «Сервер» вкажіть такі дані: адресу електронної пошти Google, пароль від нього, google.com. Після натискання кнопки «Вперед» сервіс почне перекидати файл.

Відеоінструкція: як скинути контакти з Айфона на Андроїд

Як переносити контакти з iOS (iPhone) на Android

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!