Як розблокувати айфон, якщо забув пароль

Сучасні користувачі смартфонів часто встановлюють на них пароль для своєї безпеки і недопущення ситуації доступу до особистих даних. Але така блага мета може обернутися неприємностями – код легко забувається. Тому важливо дізнатися способи того, як розблокувати айфон, якщо забув пароль, щоб завжди бути на зв'язку з друзями.

Що робити, якщо забув пароль від айфона

Ситуації, коли людина забуває пароль від смартфона, непоодинокими, хоча можуть здаватися трохи кумедними. Але ця проблема трапляється, а тому питання, як розблокувати айфон, якщо забув пароль, залишається актуальним для мільйонів користувачів. Можна спробувати скинути коди різними методами: вводити код через лічильник невірних спроб відновити гаджет через блокування або айтюнс. Зробити це можна самостійно або ж звернутися до платної допомоги професіоналів.

Скидання лічильника невірних спроб

В цілях забезпечення безпеки пристрою, гаджет може заблокувати себе назовсім після шостої спроби неправильного введення пароля. У цьому випадку він видасть вам інформацію «iPhone відключений, підключіться до iTunes». У такому разі блокування може знята шляхом скидання лічильника невірних спроб. Дії того, як зняти пароль з айфона, можливі лише при наявності синхронізації з комп'ютером, його авторизації з iTunes:

 1. Під'єднайте кабель свій телефон до комп'ютера, увімкніть програму iTunes. При вимкненому Wi-Fi на пристрої синхронізація з комп'ютером через нього не станеться.
 2. Почекайте трохи часу для розпізнавання програмою гаджета.
 3. У меню виберіть пункт «Пристрою», натисніть «Синхронізувати», виберіть ваш телефон. Аналогічно можна провести цей пункт через «Вкладки», «Огляд».
 4. З початком синхронізації лічильник невірних спроб обнулиться, а ви зможете продовжити введення пароля.
 5. При спробі вимкнути і включити гаджет, або примусово його перезавантажити лічильник не скинеться – враховуйте це.

Скидання пароля блокування iPhone

Іншою ситуацією може стати питання, як зняти блокування з айфона. Це може стати повний скидання пароля / розблокування або відсилання коду на резервну пошту, вказану при налаштуваннях. У разі повного скидання спочатку потрібно перенести всю інформацію з пристрою на запасний варіант, або створити резервну копію. Можна спробувати вручну перебрати комбінації цифр, але для цього обов'язково повинна бути включена характеристика «Знайти iPhone» на гаджеті, а сам перебір займе багато часу. Інформація, як скинути пароль на айфоне, може полягати в перевірці наступних даних:

 1. Упевнитися в активності функції блокування активації.
 2. Наявність синхронізованого комп'ютера, авторизації з iTunes.
 3. Ввести дані Apple ID, код.
 4. Переклад телефону в режим DFU: вимкніть телефон, одночасно затисніть кнопку «Додому» і «Вимкнути», утримуючи їх від 10 до 20 секунд, через 10 секунд кнопку «Вимкнути» відпустіть, а кнопку «Додому» тримайте, поки комп'ютер не побачить пристрій у вибраному режимі.

Як відновити айфон, якщо забув пароль

Після синхронізації телефону з комп'ютером потрібно його відновити. Це є важливим пунктом в інформації, як розблокувати 4 айфон, якщо забув пароль. Вище розглянуті методи перекладу телефону в потрібний режим, а от обійти офіційну блокування можливо так: перепрошити гаджет. Блокування можна прибрати або через айтюнс, або за допомогою icloud. Обидва варіанти застосовуються по відношенню до відновлення, рекомендовані офіційним представництвом марки.

Якщо виникають помилки в ситуації з розблокуванням, то варіантом виходу з ситуації може стати читання форумів, де можна знайти відповіді на будь-які виникаючі питання. Досвідчені користувачі діляться з новачками секретами, які часто виявляються невеликими хитрощами обману системи і повернення апарату в початковий стан. Так, є рада спочатку встановити останню версію прошивки, а потім вже відновлювати айфон – це займає менше часу і підходить користувачам з повільним інтернетом.

Через айтюнс

Скинувши пароль розблокування айфона за допомогою перекладу пристрою в режим DFU, продовжуйте виконувати наступні дії:

 1. З'єднайте телефон з комп'ютером через кабель для синхронізації з iTunes.
 2. Програма айтюнс виявить ваш гаджет, видавши інформацію: «Програма iTunes виявила iPhone в режимі відновлення. Необхідно відновити цей iPhone перед використанням з iTunes.»
 3. Натисніть кнопку «ОК» на комп'ютер, виберіть «Відновити iPhone».
 4. Залежно від версії прошивки можуть з'являтися повідомлення про автоматичну перевірку оновлень і відновлення заводських налаштувань, з ними потрібно погоджуватися шляхом натискання кнопки «Перевірити» і «Відновити та оновити».
 5. Якщо повідомлення не з'являються, то погоджуємося з обраної версією прошивки, чекаємо її установки.
 6. Після інсталяції на екрані виникне вікно «Настройка iPhone», потрібно вибрати «Налаштувати як новий iPhone» і ввести новий пароль.

Як розблокувати айфон через iCloud

Розблокування телефону за допомогою айклауд можлива лише при виконанні обов'язкових вимог:

 • Зазначена характеристика «Знайти iPhone».
 • Включений Wi-Fi або доступний Інтернет через стільниковий зв'язок.
 • Екран недоступний для перегляду через запитуваної коду.

На питання, як розблокувати айфон 5, допоможе відповісти виконання наступних кроків:

 1. Зайдіть в iCloud, переконайтеся, що у вкладці «Всі пристрої» при виборі «Знайти iPhone» ім'я потрібного гаджета горить зеленим, а статус показує «Онлайн».
 2. Клікніть по імені пристрою, обравши «Стерти iPhone», в спливаючому вікні знову натисніть «Стерти».
 3. Введіть код від Apple ID, номер телефону, натисніть «Готово».
 4. Екран погас, але висвітиться логотип, буде виведено рядок стану. Коли вона дійде до кінця, ви зможете повернутися до початкових параметрів.

Дізнайтеся,як перекинути фото з iphone на комп'ютер.

Скільки коштує розблокувати айфон

Розблокування айфона – непроста процедура, тому можна вдатися до послуг сторонніх організацій, щоб распаролить гаджет. Інтернет пропонує безліч варіантів, як розблокувати 6 айфон або інші моделі. Проводиться процедура віддалено або при особистому відвідуванні офісу компанії. Ціна залежить від моделі, так середня вартість розблокування 6 останньої моделі становить близько 7500 рублів, моделей нижче – від 5000 рублів.

Компанії пропонують альтернативні строки розблокування, але в основному можна зустріти варіанти від тижня до 10 днів. За цей час гаджет повністю відновлюється і не втрачає важливі дані та контакти. Щоб розблокувати телефон, потребує знати його IMEI, знайти який можна на фірмовій упаковці. Після цієї процедури гаджет знову буде виконувати свої функції ідеально.

Відео: як зламати пароль на айфоне

Як розблокувати пароль на iPhone

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!