Тестостерону ціпіонат - механізм дії і оптимальний курс застосування препарату, протипоказання і ціна

Для спортсменів силових і чоловіків з андрогенною недостатністю фармакологія пропонує препарат Тестостерону ціпіонат, який діє через андрогенні рецептори організму і підвищує рівень гормону в крові. Тільки глибоке вивчення дії синтетичного тестостерону, його переваг, недоліків і консультація лікаря допоможуть людині вирішити ряд проблем, негативно вплинувши на своє здоров'я.

Що таке тестостерон ціпіонат

Гормон тестостерон не тільки забезпечує фізичну силу, але й впливає на роботу всього організму. Цей статевий гормон виробляється здебільшого чоловічим організмом, але у жінок він теж виробляється для виконання певних функцій. Якщо вироблення тестостерону у людини недостатня, це призводить до проблем зі здоров'ям. Незамінним помічником для таких людей може стати тестостерону Ціпіонат (cypionate testosterone) – препарат для внутрішньом'язових ін'єкцій, здатний підвищити рівень чоловічого гормону.

Спортсменам, які займаються силовими видами спорту, необхідно підтримувати андрогени на певному рівні для підвищення витривалості, швидкого нарощування м'язової маси, зміцнення кісток. Вільний тестостерон в організмі не здатний сам функціонувати на такому рівні. Тестостерону ціпіонат є анаболічним стероїдом, зручним для досягнення спортивних результатів. Про ефективне дії Ципионата свідчать позитивні відгуки культуристів. Цей препарат був розроблений в Америці і дуже популярний у американських атлетів.

Як діє ефір тестостерону

Синтетичний тестостерон був отриманий вченими дев'ятнадцятого століття. Моноприменение його не дає потрібного результату, тому що період напіврозпаду цієї речовини дуже короткий – всього кілька годин. Вчені досягли великих результатів, з'єднавши андрогени з ефірами, що значно збільшило час дії гормону. Ефір – органічна сполука, що складається з атомів вуглецю і водню. Безэфирный препарат для результатних силових тренувань необхідно вводити кожен день, а ефір тестостерону не розпадається до 15 днів.

Ефект уповільнення вивільнення стероїду з ефірної ланцюга побудований на властивості ефіру повільно розчинятися водою. Структура Ципионата має довгий ефір, тобто, тривалий період напіврозпаду і малу швидкість руйнування ланцюга ефіру. Це робить препарат дієвим і популярним, адже спортсменам потрібно робити ін'єкції анаболічного стероїду не частіше 1 рази в тиждень.

Гормон тестостерону ефірної ланцюжка не має найвищу активність. Для активації росту м'язів спортсмена необхідно, щоб анаболічний гормон під впливом спеціальних рецепторів трансформувався в активну форму – дигідротестостерон. Цей новостворений гормон росту здатний активно взаємодіяти з андрогенними рецепторами, що сприяє приросту м'язової маси, одночасно сприяючи розпаду жирової тканини.

Низький рівень секреції природного гормону чоловіків загрожує йому ожирінням, імпотенцією, зниженням загальної фізіологічної активності організму. Необхідно якомога раніше звернутися до лікаря при перших симптомах, щоб вчасно отримати кваліфіковану допомогу. Застосовуючи андрогенний стероїд Ціпіонат для підвищення спортивних показників, можна досягти збільшення:

 • м'язової маси;
 • силових показників;
 • кількості еритроцитів;
 • витривалості, здатності швидко відновлюватися після тренування;
 • швидкості регенерації тканин;
 • затримки рідини організмом;
 • синтезу білка;
 • захисту суглобів, їх відновлення.

Курс тестостерону ципионата

Оптимальний «соло» курс Ципионата – 7 тижнів. Він призначений для циклу тренувань по збільшенню м'язової маси. Ін'єкції необхідно робити вранці один раз на тиждень по 200 мг у м'яз сідниці або квадрицепси. Досвідченим спортсменам можна поступово збільшувати дозу Ципионата до 800 мг на кожному наступному курсі. Перевищення цієї дози не веде до покращення результату, а лише підвищує ризик побічних ефектів препарату. Дози більше 500 мг – строго для спортсменів-професіоналів.

Ціпіонат можна комбінувати з ін'єкціями інших стероїдів, наприклад, Нандролоном або Тренболоном. При тижневій дозі Ципионата 200 мг одночасно використовують 200 мг Нандролон (Тренболона). Оральні препарати Метандиенон, Станозолол так само застосовують для комбінованого курсу, але їх дозування повинні бути менше для попередження побічних ефектів.

Послекурсовая терапія

Щоб закріпити отриманий під час курсу Ципионата тренувальний ефект і для попередження прояву побічних ефектів від прийому стероїдних препаратів проводять послекурсовую терапію (ПКТ). Вона покликана повернути колишній рівень тестостерону, відновити організм після гормональної навантаження. З восьмого тижня необхідно ввести прийом Тамоксифену по 20 мг вранці протягом трьох тижнів.

Якщо доза Ципионата була високою, а тривалість курсу – більше 7 тижнів, послекурсовая терапія повинна бути більш серйозною. Слід вибрати Кломіфен, Провірон або Торемифен як інгібітори ароматази. Наприклад, якщо курс Ципионата тривав 10 тижнів з тижневої дозуванням 500 мг, то в перші 15 днів необхідно робити ін'єкції одного з перерахованих вище препаратів по 60 мг щодня вранці, потім – по 30 мг в наступні 15 днів, далі – по 15 мг на такий же термін. Антиестрогени знижують ризик розвитку гінекомастії, виводять зайву рідину з організму.

Додавання вітамінних і мінеральних комплексів в послекурсовую терапію дасть хороший результат. Застосування препаратів з Цинком, вітаміну Е, Д-аспарагінової кислоти, Глюкозаміну активно вплине на відновлення організму. Рекомендується перейти до тренувань із збільшенням повторів при невеликим кількості вправ.

При комбінованих курсах Ципионата через два тижні після початку ін'єкцій необхідно вводити інгібітори ароматази Анастрозол (або Эксеместан) по 10 мг щодня вранці. Завершити їх рекомендують прийом через 2 тижні після закінчення курсу Ципионата з яким-небудь із сумісних стероїдів. Це дозволить легше пройти послекурсовую терапію і швидше відновити організм.

Побічні ефекти тестостерону

Слід пам'ятати, що збільшення кількості андрогенних рецепторів під дією того чи іншого стероїдного препарату, як і підвищений рівень дигідротестостерону, у людини призводить до побічних ефектів. У цьому випадку порушується гормональний баланс, естрогенів (жіночих гормонів) стає більше. Побічні ефекти Ципионата можуть призвести до:

 • облисіння;
 • шкірної висипки;
 • покриття волоссям незвичних місць;
 • збільшеної в'язкості крові;
 • занепаду сил;
 • набряклості;
 • ламкості трубчастих кісток;
 • скачків артеріального тиску;
 • дратівливості.

Протипоказання

Суворим протипоказанням використання Ципионата є рак передміхурової залози. До інших заборон застосування цього стероїдного препарату відносять:

 • проблеми з діяльністю серцево-судинної системи;
 • хронічні захворювання нирок і печінки;
 • вік до 15 років;
 • цукровий діабет;
 • алергію на компоненти препарату;
 • аденому передміхурової залози.

Ціна

Препарат Ціпіонат має різні торгові назви. Випускається засіб кількома виробниками в ампулах різної місткості. У порівняльній таблиці ціна вказана в рублях:

Торгова назва

Виробник

Країна

Упаковка, мл

Дозування, мг

Ціна, р.

Testabol Deport – 200 BD

British Dragon

Китай

10

200

1245

Testoged З EPF

EPF SRL

Молдова

10

200

1270

Test C 300 UFC

UFC-Pharm

США

10

300

1560

Відео

Тестостерону ціпіонат.

Відгуки

Сергій, 29 роківМій досвід застосування Ципионата такий. Робив уколи по 1000 мг. Зауважив, що від нього починався напад кашеля і задухи. Навіть починав панікувати. Пізніше вловив закономірність – ін'єкція, кашель, потім піднімається температура, тримається годин шість. Шишки від уколу по тижню не розсмоктувалися. Я відмовився від Ципионата. Він мені не підійшов.
Олександр, 25 роківЦіпіонат або енантат? Я пробував обидва, але зупинився на першому. Від енантата покривався прищами. Ціпіонат починає діяти трохи швидше, по-моєму. Думаю, що треба знати початковий рівень свого тестостерону. Від цього залежить, який вплив матиме синтетичний андроген. Є й індивідуальна переносимість компонентів.
Анатолій, 33 рокиЕфектом Ципионата дуже задоволений. Помітний результат побачив з другого тижня курсу ін'єкцій. Дає хороший приріст маси тіла. Воду затримує відмінно, м'язи наливаються, але при цьому залишаються щільними. Необхідно лише дотримуватися білкову дієту і посилено тренуватися. Це один з найбільш дієвих препаратів по збільшенню сили.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!