Ознаки еректильної дисфункції у молодих чоловіків і в літньому віці - перші прояви та симптоматика

Медична статистика останніх років свідчить, що порушення потенції може проявлятися у понад 30% чоловіків, а вікова група не обмежена тільки літніми, симптоматика проявляється у віці від 18 до 60 років. Виникнення захворювання пов'язано з психологічними, фізіологічними, віковими змінами в організмі. Симптоми імпотенції повинен знати кожен чоловік, адже перше правило успішного лікування – рання діагностика хвороби.

Що таке імпотенція

Порушення еректильної дисфункції являє собою патологічний стан, при якому статевий член не приходить в стан ерекції або не здатний підтримувати її протягом усього інтимного акту. Ймовірність захворювання збільшується з віком. Виділяють кілька видів цієї недуги:

 1. Артериогенная імпотенція. Починається при різних типах захворювань, пов'язаних з порушенням судин: травми статевого члена, атеросклероз.
 2. Веногенная. Причина виникнення – порушення вено-оклюзійного механізму.
 3. Психогенна. Основу захворювання складають стреси, перевтома, фобії, депресія. Організм постійно виробляє адреналін, тому діагностуються проблеми з формуванням збуджуючого імпульсу, що запускає ерекцію.
 4. Нейрогенна еректильна дисфункція. Травми, хвороби головного і спинного мозку, ураження периферичних нервів малого тазу провокують початок хвороби.
 5. Анатомічна (структурна). Головний симптом – викривлення статевого члена, яке може проявлятися при хворобі Пейроні, фіброзі кавернозних тіл статевого органу, вроджених викривленнях.
 6. Гормональна еректильна дисфункція. Ризик захворювання збільшується при зниженні рівня тестостерону в крові.
 7. Вікова. Нормальне вікове зниження еректильної функції.

Перші симптоми імпотенції

Багато представників сильної статі довго ігнорують цю делікатну проблему, відтягуючи відвідування лікаря, але звернення за допомогою на початковій стадії збільшує шанс на повне одужання. Тому не варто ігнорувати перші ознаки імпотенції у чоловіків:

 1. Погіршення або повна відсутність еректильної здібності. Імпотент не здатний привести член в напружений стан.
 2. Розлад ерекції. Пеніс не може досягти необхідної консистенції, хоча і трохи збільшується.
 3. Нездатність підтримувати ерекцію від початку статевого акту до еякуляції.
 4. Раніше виверження, яке відбувається у представників сильної статі з великим сексуальним досвідом.
 5. Відсутність мимовільних ерекцій, які виникають вночі або вранці.
 6. Погіршення або повна відсутність сексуального бажання.

Симптоми психологічної імпотенції

Порушення потенції, у зв'язку з душевними проблемами діагностують, коли статева слабкість у здорових, молодих хлопців виникає на фоні психологічної напруги. Постійні стреси, фізичне і розумове перенапруження, психологічні травми, нервозність – це головні причини психологічної форми сексуального безсилля. Хвороба супроводжується наступною групою ознак:

 1. Відсутність статевого потягу.
 2. Труднощі або повна неможливість досягнення оргазму.
 3. Пригнічений лібідо.
 4. Передчасне сім'явипорскування або його повна відсутність.
 5. Погіршення стану під час стресових ситуацій.
 6. Агресивність. Імпотент прагне своєю поведінкою підтримувати повноцінний маскулінний образ, тому може вести себе рвучко, нестримано.

Як проявляється імпотенція у чоловіків

Імпотентом може стати будь-який представник сильної статі незалежно від віку. Навіть поодинокі випадки прояву симптомів імпотенції повинні хвилювати чоловіка. Якщо виникають труднощі з порушенням, сім'явипорскуванням, з досягненням оргазму, якщо статевий член не досягає необхідного тонусу для зносини, варто неодмінно звернутися до лікаря. Велика кількість медичних установ проводять анонімне лікування такої делікатної проблеми.

У 20 років

У молодому віці симптоми сексуального безсилля є більш небезпечними, ніж у літніх чоловіків. Коли у хлопця ще немає дітей, можливість займатися любов'ю є життєво необхідним процесом. Захворювання може виникнути із-за психологічних травм, стресів, фізіологічних пошкоджень. Ознаки імпотенції у молодих чоловіків часто носять тимчасовий чинник і проходять самі по собі, а чоловіча дисфункція не повертається.

В 30 років

Симптоми слабкій потенції в 30 років виникає на тлі розладів сечостатевої системи. Потенція молодих чоловіків залежить від багатьох фізіологічних процесів в організмі. Патології виникають через запальних процесів, проблем психологічного характеру, патологій судин, порушення гормонального фону. Головні симптоми імпотенції в цьому віці – неможливість досягнення статевим членом потрібного тонусу для статевого акту, сильний оргазм, передчасне сім'явипорскування.

У 40 років

На виникнення еректильної дисфункції у чоловіків цього віку впливають генетична схильність, запальні та інфекційні хвороби, зайва вага, шкідливі звички, психологічні труднощі, травми. Ознаки імпотенції у чоловіків до 40 років: зниження лібідо, депресивні стани, неможливість тривалий час зберігати ерекцію, необхідність додаткових стимулів для повноцінної ерекції.

У 50 років

Після 50 років у чоловіка починає поступово зменшується інтенсивність вироблення тестостерону, знижується самооцінка, виникають психологічні проблеми, погіршується стан серцево-судинної системи, знижується частота статевих актів. Ознаки імпотенції у чоловіків до 50 років проявляються в неможливості отримати оргазм, короткочасному порушенні, ослабленому тонусі статевого члена. П'ятдесятирічний чоловік ще здатний до повноцінного статевого життя, тому при виявленні хоча б однієї ознаки необхідно звернутися до фахівця.

Відео: що таке імпотенція і як вона проявляється

Ознаки імпотенції у чоловіків

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!