Для чого потрібен блокатор жиру, кращі препарати для зниження ваги і апетиту, ціни та відгуки

Ефективним способом, як зменшити вагу і знизити апетит, може стати блокатор жиру. Такі засоби мають у своєму складі натуральні інгредієнти, які допомагають боротися з ожирінням. Перед використанням біологічно активних добавок, метою яких блокувати ліпіди, не даючи їм всмоктуватися під час травлення, слід проконсультуватися з лікарем. Препарати мають ряд побічних дій і деякі протипоказання. Можна купити блокатори калорій в аптеці або на сайті компаній-виробників.

Що таке блокатор жиру

Завдяки рекламі сучасні споживачі, що бажають скинути зайві кілограми, знають про існування спеціальних таблеток і капсул для схуднення. Блокатори жирів представляють собою препарати, що мають в основі своєї дії різноманітні механізми, які не дозволяють ліпідів всмоктуватися в кишечнику. Оскільки ці елементи мають високу калорійність, при їх блокування відбувається зниження цього показника в денному раціоні. Дія препаратів змушує організм витрачати енергію з жирових прошарків в тілі, приводячи до їх скорочення.

Препарати для зниження ваги і апетиту

Сьогодні на ринку засоби для зниження апетиту і ваги представлені у великій різноманітності. Відомі наступні механізми дії препаратів, що перешкоджають відкладенню жирів:

 • Блокатори кишкових ферментів, які відповідають за засвоєння ліпідів. Функцію розщеплення цих поживних елементів виконує панкреатична ліпаза. Цей фермент розташовується усередині тонкого кишечника, розділяє великі жирові молекули, сприяє їх відкладання в організмі. Блокатори допомагають знизити активність речовини, внаслідок чого жири не засвоюються. Можуть бути засновані на фазеоламине, клітковині, взятої з кактусом і інших натуральних інгредієнтах.
 • Зв'язування жирів по своєму ефекту нагадує перший механізм. Препарат допомагає об'єднати молекули, збільшуючи їх обсяги. З такими розмірами ферменти кишечника не справляються.
 • Іншим способом є збільшення в'язкості їжі, яка знаходиться всередині шлунка. Такий механізм перешкоджає розщепленню жирів.

Серед блокаторів є 2 різновиди, що відрізняються основною речовиною і способом дії:

 • кошти з хітозаном;
 • препарати на основі орлістату.

XLS medical

Біологічно активна добавка XLS medical блокатор жирів являє собою таблетки, дія яких спрямована на схуднення. Активною складовою частиною препарату є литрамин – комплекс рослинних компонентів, виділених з індійської опунції. Блокатор захоплює клітини жирів і перешкоджає всмоктуванню всередині кишечника. Ефект від такої дії полягає у зменшенні спожитих калорій. Крім цього БАД активізує процеси обміну речовин, прискорює ліпідний метаболізм.

Блокатори калорій XLS мають кілька різновидів:

 • Professional – створений для зниження ваги;
 • Duo – являє собою комплекс з двох препаратів, призначених для застосування вдень і вночі;
 • Medical – допомагає знизити вагу, поліпшити обмін жирів;
 • Intense – комплекс включає діючі речовини підвищеної концентрації;
 • 40+ – блокатор призначений для представниць прекрасної статі у віці понад 40 років.

Блокатор жирів Amway

Забезпечити допомогу при втраті ваги може блокатор жирів Амвей, створений на натуральній основі. Продукт сприяє скороченню засвоєння ліпідів, що містяться в одному прийомі їжі на 27%. Препарат є частиною комплексу заходів по боротьбі з зайвою вагою, куди повинні входити фізичні вправи і правильне, низькокалорійне харчування. Компанія Амвей пропонує споживачам програму для схуднення, що містить блокатори жирів і вуглеводів, засоби, що поліпшують обмінні процеси.

Таблетки для зниження ваги Amway зручно брати. Їх склад містить клітковину, яка виступає, як блокатор апетиту. Це ж речовина, отримане з кактуса опунції, сприяє виведенню жирів, перешкоджаючи їх засвоєнню всередині шлунково-кишкового тракту. Харчова цінність таблеток Натурального блокатора будується тільки на клітковині. У препараті немає білків, вуглеводів і жирів. При всій натуральності кошти, перед його застосуванням необхідно отримати консультацію лікаря-дієтолога.

Препарат Хітозан

Речовина, яку одержують з раковин багатьох видів ракоподібних і хітину часто використовується як складова частина жирових блокаторів. Хітозан за своєю структурою є полісахаридом, який не перетравлюється на шляху по травній системі. При цьому компонент здатний поглинути обсяг жиру, який перевищує його власну масу в кілька разів.

Згідно із заявою фахівців, які створювали блокатор Хітозан, препарат, потрапляючи в людський шлунок, трансформується в гель. Пружна субстанція обволікає молекули жиру й інших шкідливих для організму речовин і виводить з природнім шляхом. За рахунок підвищення в'язкості вмісту шлунка, молекули ліпідів у травному тракті не засвоюються. На думку деяких дослідників, блокатори на основі хітозану мають антибактеріальні властивості.

Ксенікал

Жиросжигающие таблетки Ксенікал в якості основної речовини в складі мають препарат Орлістат. Дія кошти направлено на зв'язування і блокування ліпази, збільшуючи кількість жиру і виводячи його з організму природним способом. Втрату ваги за допомогою БАД зареєстрували у багатьох випробуваних. Побічними ефектами прийому Ксеникала можуть виступати діарея, здуття живота. Блокатор виявляє більший результат, якщо частка жиру від загальної калорійності раціону становить не менше 20%, тому при дієтах його ефективність знижується.

Препарат безпечний для організму, оскільки не всмоктується в кров і не робить негативного впливу на різні системи людського тіла, легко виводиться. Коли ви приймаєте Ксенікал, шлунок наповнюється і сигналізує про ситості, проте із-за нестачі жирів, голодним залишається мозок. Така невідповідність може сприяти збільшенню апетиту. Блокатори ліпази можуть викликати прагнення організму поповнити запаси цього ферменту. У зв'язку з цим існує небезпека підвищення засвоюваності жирів після припинення курсу.

Ціна блокатора жиру

Різноманітні схуднення можна придбати в аптеках Москви або в інтернеті. Ціна блокатора жиру залежить від дозування, кількості таблеток всередині упаковки і виробника. Вартість таких ліків можна виразити за допомогою таблиці:

Препарат

Ціна в аптеках Москви (крб)

Ціна в інтернет-аптеках (крб)

Хітозан

150-450

210-500

Ксенікал

855-1770

1055-1310

XLS medical

850-2389

2000-2500

Amway

-

2415 (на сайті компанії)

Шкода препаратів для зниження ваги

Деякі препарати для зниження ваги, які є блокаторами ферментів, призначених для засвоєння жирів, заборонено вживати особам, які не досягли 18 років. Дієтологи і лікарі не рекомендують використовувати їх вагітним і годуючим жінкам. Індивідуальна непереносимість ліків є основною причиною, по якій вживання забороняється. Серед побічних дій таких жіросжігателей зазначаються: нестача вітамінів і ліпідів, метеоризмы та інші прояви розладу шлунка.

З обережністю такі препарати слід застосовувати людям, страждаючим захворюваннями:

 • цукровий діабет;
 • порушеннями роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
 • хворобами нирок.

Відгуки

Маргарита, 30 роківНабувала блокатор вуглеводів в аптеці, використовувала його для схуднення, як добавку до їжі. Коли захопилася спортом, знадобилося придбати аналогічне засіб проти жирів. Я скористалася препаратом XLS медікал. Дія не змусило себе довго чекати. Після курсу таблеток я помітила, що жирового шару стало менше.
Ірина, 26 роківПрочитавши відгуки в інтернеті про різних жиросжигателях, зупинила свій вибір на ліках Ксенікал. Фармацевти відпускають його за рецептом, тому спочатку проконсультувалася з дієтологом. Додатково включила в свій режим дня спортивні навантаження і дієти, що знижує кількість калорій у раціоні. Все це в комплексі дало відмінний результат.
Карина, 35 роківЗа деякими відгуками чула, що блокатор Хітозан називають марним, але при виборі препарату зупинилася на ньому, завдяки низькій вартості і доступності. Швидкого ефекту я не отримала, обсяги жирової маси зменшилися, але я сиділа на дієті і займалася спортом. Не можу сказати, що медичний засіб справило на мене враження.
Валентина, 30 роківЗастосовувала блокатор калорій Изолипан, щоб спалювати жир. Лікарський препарат має зрозумілу й докладну інструкцію, доза одноразового прийому невелика. Крім таблеток я намагалася правильно харчуватися і виконувати елементарні вправи. Приблизно через місяць я помітила, що в моєму тілі стало менше жиру, пішло кілька кілограмів.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!