Бандана на голову

Бандана може виявитися відмінним стильовим рішенням, особливо в літній період. Ця нехитра деталь здатна надати образу загадковості і чарівності. Варіантів зав'язування хустки, як і приводів для його носіння, величезна кількість. Важливо підібрати пов'язку так, щоб вона ідеально поєднувалася з іншими елементами гардеробу, надітими з того чи іншого випадку.

Які бувають пов'язки на голову

Коли говорять про бандані, мають на увазі чотирикутний відрізок тканини, складений діагонально для отримання деякого трикутника. Саме визначення наштовхує на те, що цей головний убір являє собою класичну косинку. Вона, як правило, виготовляється з тканин середньої щільності, переважно бавовняного складу. Аксесуар може бути розписаний візерунками, дрібними деталями, логотипами або забарвлений в єдиний колір, форма при цьому залишається незмінною.

Серед різноманіття бандан є ті, які відрізняються від традиційної. У цей список можна занести в'язану пов'язку, що нагадує звичайну шапочку, але прихватившую від традиційної бандани деякі елементи. По-байкерськи буде виглядати шкіряний головний убір, що вимагає відповідного вбрання, але здатний бути чоловічим і жіночим аксесуаром. Існують і сучасні бафф бандани, що представляють собою трансформер, який можна одягати по-різному.

Як зав'язати бандану на голові

В уявній простоті зав'язування трикутного хустки на голові є деякі підступи. Перш ніж визначитися, як зав'язати бандану на голову, потрібно дати відповідь на питання: навіщо ви будете її носити? Захищає від сонячних променів хустку може бути пов'язаний практично будь-яким способом, а ось над стильовими елементом потрібно попрацювати. Розрізняють наступні способи зав'язування аксесуара:

  • Класична бандана на голову. Квадратну тканину складають діагонально до збігу кутів. Місце згину потрібно прикласти до чола, а вільні кінці зав'язати ззаду для фіксації хустки.
  • Піратський варіант. Один край чотирикутного хустки загніть до центру і місцем згину покладіть над самими бровами. Розправивши вільну частину, зафіксуйте пов'язку ззаду.
  • Ретро-стиль. Цей спосіб часто називають просто жіночим, оскільки його використовують тільки представниці прекрасної статі. Складену трикутником тканина зігнутим місцем розміщують ближче до шиї, а прямий кут на маківці. Кінці бандани піднімають і зав'язують поверх прямокутної частини.
  • Вузька смужка. Нерідко бандану носять як ободків і браслетів на руці. Для цього після діагонального складання, тканина згортають кілька разів, поки не буде виходити тонка прямокутна смуга.
  • Сучасний спосіб. З поширенням баффі, що представляють собою якусь трубу з тканини, зав'язувати бандани стало простіше. Варіантів носіння такого аксесуара безліч, оскільки він може трансформуватися так, як зручно господареві.

Як носити бандану

Запнута на голову косинка з візерунчастою розфарбуванням навряд чи буде поєднуватися зі строгим діловим костюмом або красивим вечірньою сукнею. Звідси виникає висновок, що бандану носять тільки з певними нарядами. Є і універсальний варіант – джинсовий одяг з картатими сорочками. До цього образу підійде будь-який спосіб зав'язування хустки. До яскравих суконь відмінним доповненням буде бандана, згорнута в тонку смужку і пов'язана бантиком.

Впливає на носіння бандани і вік. Молодим людям практично у всіх випадках йде цей аксесуар, а в більш зрілі роки ймовірність ідеального образу з банданою скорочується вдвічі. Дорослим любителям хусток потрібно розробити індивідуально для себе варіант носіння предмета одягу так, щоб це не виглядало безглуздо. Точно так само варто вчинити і власникам нестандартної зовнішності.

Фото: зачіски з банданою

Інтернет-магазини, що пропонують замовити аксесуари, нерідко демонструють клієнтам способи зав'язування бандани для наочності. Тут представлені фото, які показують зачіски, які можна зробити з нею. Ця інформація виявиться корисною швидше для жінок, оскільки чоловіки не вітають у своєму образі така різноманітність варіантів зав'язування хустки.

Дізнайтеся,як красиво зав'язати палантин.

Відео: як правильно зав'язати бандану

Візуальна інформація завжди сприймається краще, простіше один раз побачити, ніж тисячу разів прочитати словесний опис. Відеоролики, де бандана на голову повязывается різними способами, неважко знайти в мережі, щоб скористатися порадами, представленими в них. Багато блогери розповідають і про стильових можливості використання хустки з тим чи іншим нарядом.

Байкерський варіант

How to tie a Bandana

У стилі пін-ап

4 простих зачіски з банданою ❀

Бандана buff

Як одягати і носити бандану Buff

Бантик з бандани

Як зав'язати бандану ?

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!