Сніговик з пластикових стаканчиків

Наближаються новорічні свята змушують нас йти на хитрощі, щоб прикрасити свій будинок. Зараз стало модним робити ялинкові іграшки та інші атрибути своїми руками. Зовсім недавно став набирати популярність сніговик з пластикових стаканчиків. За допомогою цього вироби прикрашають квартири, офісні приміщення, школи. Формування фігурки символу зими – дуже копітка, але цікава робота.

Скільки потрібно стаканчиків для сніговика

Перш, ніж виконувати вироби, придбайте необхідний матеріал. Створення сніговика з пластикових стаканчиків передбачає покупку не менше 3-х упаковок одноразового посуду по 100 штук. Створіть композицію стандартного розміру, взявши судини по 200 г, на менший діаметр іграшки застосовуйте маленькі по 100 р. Величина святкового атрибута регулюється числом склянок. Чим більше фігурка, тим більше матеріалу доведеться купити. Ви можете зробити класичного сніговика, містить 3 сегмента або менше, в складі якого буде 2 частини.

Посуд краще купувати в одному магазині, щоб вони не відрізнялися один від одного. Вибирайте тару з вузенькими обідками, щоб стики між деталями були видні менше. При бажанні використовувати тару різного розміру для виготовлення голови і тулуба сніговика з пластикових стаканчиків, намагайтеся вибирати посуд одного кольору і фактури, так виріб буде виглядати більш естетично.

Покрокова інструкція як зробити сніговика своїми руками

При приготуванні кулястої фігури використовується матеріал зовсім не круглої форми. Стаканчики, скріплені між собою певним чином, утворюють сфери. Перш, ніж виготовити сніговика, вивчіть майстер клас, як робити новорічні вироби з пластикових стаканчиків. Рукодільниці рекомендують фотографувати процес, щоб в наступному році все згадати. Схема виготовлення новорічного декору дуже проста. Спочатку ви повинні зробити тулуб, потім голову. Далі скріпіть обидві частини і прикрасьте свій символ нового року.

Схема

Зробити новорічну поробку з стаканчиків ви можете з використанням наступних складових:

 • стакани одноразові – 300 шт.;
 • степлер або клей;
 • упаковка скрепок для степлера.

Схема виготовлення:

 1. Викладіть 25 шт. одноразових стаканчиків по колу дном всередину. Скрепляйте їх краю степлером або скористайтеся клеєм.
 2. Другий ряд потрібно викладати в шаховому порядку по відношенню до першого, скріплювати не тільки посуд збоку, але й зверху. Стійкість заготівлі забезпечить зрушування кожної лінії трохи назад. Всього потрібно викласти 7 рядів. Конструкція повинна залишитися не закритою, щоб приєднати голову.

Як зробити голову

Для виготовлення голови сніговика вам знадобляться:

 • стакани одноразові;
 • степлер;
 • тенісні м'ячики;
 • пластилін.

Виготовлення поетапно:

 1. У складі першого ряду повинно бути 18 судин, які потрібно скріпити, як і для тіла.
 2. Всі інші деталі викладайте в шаховому порядку. У кулі утворюється отвір, можете сховати його під шапкою, надівши аксесуар на сніговика.
 3. Зробити йому очі, можна з допомогою тенісних м'ячиків, пофарбованих у чорний колір. При відсутності таких, виріжте паперові очі, прикріпіть за допомогою клею.
 4. Ніс у формі морквини сніговикові зробіть пластилиновым. Голова готова.

Як скріпити сніговика

Для скріплення голови і тулуба використовуйте степлер чи клей, помістивши маленький куля на великий. При цьому утворюється шов. Приховати його вийде, надівши на святкове виріб шарф. Під аксесуаром не буде видно нерівності, а сніговик стане більш затишним. Помістіть всередину вироби з одноразових стаканчиків звичайну ялинкову гірлянду. Коли ви включите її в мережу, іграшка почне світитися, що створить особливу атмосферу свята.

Відео: виріб сніговик

Новий рік – це час чудес і всім хочеться якось урізноманітнити прикраси до цього свята. Модними стали вироби, виконані в домашніх умовах. Для формування милих новорічних штучок підходять різні матеріали. Іграшку з пластикових стаканів використовувати як вироби на новий рік в садок, просто порадуйте дитини, прикрасьте інтер'єр, вставивши лампочки. Яскраве і симпатичне виріб стане незмінним атрибутом свята. Всі ці секрети ви дізнаєтесь з відео нижче.

Відео: Робимо сніговика з пластикових стаканчиків своїми руками (майстер-клас до Нового року)

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!