Як вкоротити браслет на годинах

Якщо вам сподобалися годинник на вас великі, не варто відразу засмучуватися, тому що настільки незначну неприємність можна легко виправити. Не думайте, що підігнати за розміром практичний аксесуар зможе тільки майстер, адже це легко зробити навіть у домашніх умовах. Треба тільки розібратися у всіх тонкощах майбутньої роботи.

Способи вкоротити браслет годин

Сьогодні користуються особливою популярністю шкіряні і текстильні ремінці, але аксесуари з металевих ланок залишаються незмінною класикою. Якщо в першому і в другому варіанті потрібно просто проколоти дірочку в підходящому місці, то із завданням щодо того, як вкоротити браслет на годиннику, може впоратися далеко не кожен. Існує два способи виправити розмір виробу: звернутися за допомогою до майстра або зробити все без стороннього втручання, тобто самостійно.

 • Звернутися в майстерню

Розмір керамічного або сталевого ременя легко перетворюється до міліметра в руках годинникаря – він за лічені хвилини вирішить невдачу. Робота буде виконана акуратно, а результат не змусить себе чекати. Однак процес вилучення зайвого сегмента не такий складний, щоб бігти в першу-ліпшу майстерню. Як же вкоротити ремінець? Потрібно освоїти можливі способи, як прибрати ланка на браслеті годин, адже, якщо ви любите подібного роду аксесуари, то будете часто стикатися з цим питанням.

 • Вкоротити ремінець на годиннику самостійно

Металеві ланки з застібкою або тягнеться ремінець можна підігнати за розміром і без сприяння професіонала. Необхідно тільки обзавестися робочими інструментами. Варто враховувати, що будь-які металеві браслети розраховані на саме широке зап'ясті. Навіть фірмові наручні вироби Сейко або Касіо легко зменшити до потрібних розмірів. В інтернеті є маса фото і відео, завдяки яким можна детально ознайомитися з процесом перетворення.

Як зменшити браслет на годиннику своїми руками

Отже, ви купили годинник, але ремінець виявився завеликим для зап'ястя. До майстра йти немає можливості або бажання, але як вкоротити браслет годин? Візьміть нехитру лагодження в свої руки. Для вилучення зайвих ланок або зміни пряжки замку вам потрібно обзавестися необхідними допоміжними інструментами і терпінням. Перед тим, як вкоротити ремінець на годиннику, слід розчистити робоче місце на столі і застелити його білим папером, щоб всі деталі і дрібні гайки були чітко видні. Також вам знадобляться:

 • загострений предмет чи звичайне шило;
 • маленький молоток;
 • короб для дрібних деталей;
 • викрутка.

Ремінь можна самостійно зменшувати кількома способами. Вибирати варіант лагодження слід, відштовхуючись не тільки від вашого бажання, але і з урахуванням моделі і навіть фірми аксесуара. Наприклад, для Casio підійдуть деякі зміни в пряжці замках, а ось у виробах Орієнт можливо тільки зняття ланок. Які дії потрібно робити, щоб чоловічі або жіночі наручні годинники стали впору?

За допомогою пряжки замку

Металевий браслет для годинника легко піддається змінам, які дозволяють аксесуару ідеально сидіти на зап'ясті. Для регулювання в невеликих розмірах роблять пряжку замку:

 1. Слід вийняти вушко або стопорний шрифт натисканням на видимий ділянку.
 2. Переставити його в отвір, що знаходиться ближче від засувки.
 3. Шрифт не потрібно переміщати з тієї сторони, де він не був, тому що під час шкарпетки вушко буде чіплятися за одяг і заподіювати незручності.

Зняття зайвих ланок

Як вкоротити браслет на годиннику, якщо регулювання за допомогою пряжки неможлива? Слід зменшити кількість ланок:

 1. Видавлюйте шпильку на ланках по стрілках – вони проставляються на внутрішній стороні ременя. Знайдіть вузький отвір в тих сегментах, які бажаєте видалити, за допомогою шила натисніть на стрижень. Якщо не вийде, обережно постукайте молоком.
 2. Коли з'явиться стрижень, захопіть його плоскогубцями і вийміть остаточно. Повторіть дію з другої шпилькою обраного ланки. Початковий етап, як зняти ланки з браслета годинника, завершено.
 3. Перевірте правильність вилучення, прикладаючи аксесуар до зап'ястя і з'єднують його кінці. Виріб не повинен здавлювати руку. Скорочуйте довжину симетрично з обох сторін, щоб засувка була посередині.
 4. Збираємо браслет, ставлячи отвір на одному рівні і фіксуючи шпилькою.
 5. Цей спосіб підійде для більшості моделей чоловічих і жіночих аксесуарів. У тому, як вкоротити браслет в годинах, немає нічого складного.

Відеоінструкція: як вкоротити металевий браслет на годинах

Як вкоротити сталевий браслет на годиннику своїми руками?

Як вкоротити браслет на годинах

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!