Способи позбутися від минулого

Вчинки минулого багато в чому визначають вашу поточну ситуацію. Однак, не варто тягти за собою вантаж невирішених проблем, розчарувань, помилок. Повертаючись подумки «назад», переживаючи знову неприємні моменти, ви руйнуєте свій власний світ, відправляючи у Всесвіт негативний посил. Проаналізуйте те, що не дає жити щасливо, щасливо, зробіть висновки і... відпустіть. У вас є час, можливість виправити ситуацію, позбувшись від минулого.

5 простих способів забути про негативні речі, що трапилися в минулому

Зміна мислення

Якщо ваш розум фокусується на негативних речах, які відбулися в минулому, ваше життя буде рухатися в негативному напрямку. Втягуючи в орбіту власних емоцій страхи, розчарування, невдачі, ви фокусуєте увагу на «мінуси». Змініть на знак «плюс», відпустивши минуле.

Способи позбутися від негативу: заняття йогою, духовні практики, зміна обстановки. Відчувши впевненість в собі, розібравшись із «скелетами у шафі» вашої душі, ви помітите, що навколишній світ прихильний до вас.

Зведіть до мінімуму спілкування з негативно мислячими друзями

Чорна смуга в житті близьких людей – не привід перетворювати вас з зручну жилетку «для поплаканья». Як і вам, не варто зловживати співчуттям та підтримкою близьких у важких ситуаціях. Скигліїв ніхто не любить: постійні скарги на брак грошей, неслухняних дітей або неуважність чоловіка нецікаві і занудним. Відмінним способом рухатися вперед, позбувшись від минулого, стане дистанціювання від людей, чиє життя (на їх погляд) не вдалася.

Будьте готові до нерозуміння і роздратування, часом самотності – така плата за успіх і бажання змінитися.

Ставте цілі для себе

Важливим способом скинути негативний вантаж минулого стане розробка бізнес-плану» вашого життя. Задумайтеся, яких цілей хотілося б досягти через рік, три, п'ять років. Нинішня ситуація – не кінець світу, а ви володієте невичерпним потенціалом творити і радіти життю. Якими б фантастичними не здавалися цілі і способи досягнення, розробіть реальні кроки (або шажочки) на короткострокову перспективу.

Підіть на курси за інтересами, запишіться на танці, виберетеся з дітьми на прогулянку, дізнайтеся про старт-ап проектах – сфера ваших інтересів величезна.

Навчіться прощати

Невміння визнати право на помилки – власні або чужі – стає причиною образ, важким вантажем тягнуть у минуле. Непрощення, як отрута, що роз'їдає душу і вбиває вас емоційно. Подумайте про тих, хто заподіяв вам біль або страждання, з посмішкою і відпустіть, замінивши дух ненависті любов'ю.

Припиніть намагатися справити враження на людей

Ви коли-небудь відчували нерозуміння оточуючих, приховану заздрість, виконуючи роботу добре, купивши нову річ або радіючи успіхам доньки/сина? Якщо ви робите це щиро, не намагаючись виділитися і зібрати «купу» захоплених компліментів, перестаньте шукати схвалення від інших людей. Не варто догоджати всім і кожному, а позбувшись від думки: «Що скажуть рідні (близькі, сусіди – потрібне підкреслити)?», зможете досягти будь-якої мети.

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!