Найбагатша людина в світі 2017

У березні 2017 року був оприлюднений щорічний рейтинг мільярдерів. 1 місце вже 16 раз за 21 рік займає американець Білл Гейтс, який повернув лідерство ще з минулого року після кількох років першості Карлоса Сліма Елу – мексиканського магната телекомунікацій. Раніше стан комп'ютерного генія було зосереджено лише на власній корпорації Microsoft, але останні 15 років бізнесмен поступово скорочує частку акцій компанії на користь благодійної діяльності.

Рейтинг Форбс 2017

В топі журналу Forbes: Білл Гейтс не завжди займав верхні позиції. Найбагатша людина світу час від часу зазнавав неймовірним падінь, наприклад, у квітні 2000 року було втрачено близько 12 мільйонів доларів, які сильно вдарили по капіталу комп'ютерного генія сегмента: причиною збитків стало зниження котирувань Майкрософт. Але це не єдина втрата капіталу багатія, він може згадати близько десятка великих втрат, а якщо сюди додати інші невдалі бізнес-проекти, то сходження найбагатшої людини світу на Олімп вже не здаватиметься легким.

Біографія Білла Гейтса

Народився майбутній геній в американському місті Сіетл 28 жовтня 1955 року в родині відомого адвоката. Його дід був президентом національного банку, а прадід – мером міста. Маленький Білл ріс сором'язливим і нетовариським хлопчиком, якого не цікавили ігри і компанія однолітків, що викликало занепокоєння батьків. Ніхто тоді навіть не думав, що ця дитина здатний змінити світ. Але досвідчений психолог зміг розгледіти за замкнутістю дитини сильний характер і поспішив заспокоїти батька і матір хлопчика.

Поступово у Білла Гейтса стали проявлятися унікальні математичні здібності, а свою першу комп'ютерну програму багатий спадкоємець написав у 15 років. Це був проект регулювання вуличного руху, на якому програміст заробив перші 20 тисяч доларів. Дотримуючись традицій своєї сім'ї, сімнадцятирічний багатий спадкоємець вступив вчитися в Гарвард на адвоката. Хоча нетовариська характер не сприяв просуванню в цій професії, кинути навчання студент не наважувався.

Тільки через 2 роки, коли Гейтс побачив у журналі «Популярна електроніка» фото першого комп'ютера, створеного для масового користувача, майбутній підприємець зрозумів, що йому випав унікальний шанс. Ринок комп'ютерів народжувався на очах, тому світі було потрібно нове програмне забезпечення, чим не забув скористатися комп'ютерний геній. Він створив і продав компанії MITS програмний код, після чого в 1975 році народилася компанія Microsoft, яка вже 40 років виводить нові тенденції на світовий комп'ютерний ринок.

Як живе найбагатша людина світу

Білл Гейтс витрачає величезні кошти на боротьбу з хворобами, бідністю, підтримує освіту. Але стан комп'ютерного генія тільки збільшується, тому мільярдер може дозволити собі жити розкішно. Будинок програміста розташовується на березі озера Вашингтон неподалік від Сіетла. Білл купив особняк за 2 мільйони доларів, витративши на його реконструкцію більше 63 мільйонів і 7 років життя. Зараз цей особняк стоїть 147,5 мільйонів доларів.

Будинок Білла Гейтса – це чудеса автоматизації, де встановлені системи, що регулюють освітлення, температуру, музику, які реагують на мікрочіпи. Кожне приміщення будинку мільярдера, куди входить людина з мікрочіпом, підлаштовується під його бажання: гість може подивитися улюблений фільм, послухати вподобану пісню або попросити оптимальну для себе температуру повітря.

Найбагатша людина світу і власник стану любить моторні човни, машини, гру в бридж і покер. У мільярдера маніакальна пристрасть до змагань, що відображається на неймовірній працездатності. Але на особисте життя Білла Гейтса ця пристрасть не відображається – комп'ютерний геній щасливий сім'янин. Вже понад 40 років його дружина Мелінда Френч, колишня співробітниця компанії Майкрософ, пара виховує трьох дітей.

Стан Білла Гейтса

Статки найбагатшої людини світу і власника компанії перевищує 79 мільярдів доларів. Порівняно з показниками минулого року комп'ютерний геній розбагатів ще на 3,2 мільярда, і це не враховуючи того, що багач вклав 1,5 мільярда доларів у благодійний фонд своєї дружини Мелінди. Щорічно статок Гейтса збільшується на 5,3 % за рахунок відсотків, що сплачуються банками за зберігання грошових коштів.

Найбагатша людина в 2017 неофіційно

Білл Гейтс лідирує навіть за неофіційними джерелами. Комп'ютерний геній заслужив повагу людей всього світу за те, що нажив свій стан не на нафту або газ, а використовував власні мізки. Мільярдер ніколи не пасує перед труднощами, не боїться відстоювати інтереси своєї компанії, ризикує і нещадно бореться з конкурентами. Але переможців не судять, а перемога очевидна – зараз продукти Майкрософт встановлені на 90% комп'ютерів світу.

Білл Гейтс заслужив своє багатство і стан, він є одним з найвидатніших людей нашої сучасності. Ця людина створив корпорацію, яка за 40 років сильно змінила вигляд світу, а який електронний предмет явить нам комп'ютерний геній завтра – залишається тільки здогадуватися. Мільярдер стверджує, що за найближчі десять років комп'ютери різних видів змінять наше життя ще сильніше. І ми йому віримо, адже цей комп'ютерний геній досі залишається господарем світової інформації, і вже за життя увійшов в історію.

Відео

Засновник MicroSoft білл Гейтс (історія успіху)

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!