Яблучний оцет від грибка нігтів на ногах

Оніхомікоз (нігтьової грибок) може з'явитися не тільки у неохайних людей, але і у тих, хто дотримується гігієни. Людина не може відповідати за охайність людей, які ходять з ним в один басейн, сауну, пляжі, тому ризик підчепити інфекцію є у всіх. Дізнайтеся, як лікувати грибок нігтів оцтом, так як традиційне лікування не завжди діє.

Чи можна вилікувати грибок нігтів оцтом

Чим корисний цей харчовий продукт при оніхомікозі? Яблучний оцет від грибка нігтів на ногах – це антисептик, який не тільки знімає неприємні симптоми зараження (свербіж, подразнення), але і зупиняє розвиток патогенної мікрофлори на ступнях. Будь-яка грибкова інфекція боїться кислоти, а в складі яблучного оцту є біологічні діючі речовини, які й рятують від недуги. Для нігтьових пластин ванночки, мазі і компреси на основі фруктової кислоти, що міститься в цьому харчовому продукті, надають корисну дію.

Використовувати яблучний оцет від інфекції грибка нігтів на ногах мало, важливо не допустити повторного зараження і розвитку патології. Важливі профілактичні заходи, якими потрібно доповнювати лікування грибка нігтів оцтом:

  1. Шкарпетки, колготки, капронові следка потрібно міняти на чисті щодня.
  2. Ноги постійно потрібно мити з милом, а після цього їх витирати насухо.
  3. Не використовуйте чужі інструменти для педикюру: пилки, пемзи, щітки і ножиці.
  4. Не можна ходити босоніж в місцях громадського користування: бані, сауні, басейні, пляжі. Завжди потрібно брати з собою тапочки.
  5. Якщо ноги надміру потіють, то приділіть увагу цьому моменту: придбайте спеціальний спрей від поту і запаху ніг, замініть шкарпетки та інші аксесуари для ніг на ті, які пошиті з натуральних «дихаючих» тканин. Ця умова стосується не тільки шкарпеток, але і взуття, яку ви носите.

Лікування грибка нігтів яблучним оцтом

Дорогі ліки і яблучний оцет проти грибка нігтів на ногах – це цілком вагома конкуренція. Натуральні, приготовлені самостійно косметичні і лікувальні народні засоби часто є краще магазинних, тому люди вибирають їх якості лікування. Які способи використовувати яблучний оцет від грибка нігтів на ногах існують:

  1. Теплі ванночки з розчином оцту.
  2. Спеціальні приготовані розчини на основі харчового продукту для миття стоп.
  3. Лікувальні мазі з додаванням масла і інших компонентів.
  4. Компреси, до складу яких входить яйце, гліцерин, олія.

Оцет від грибка нігтів на ногах можна приготувати в домашніх умовах, а не лише придбати в магазині. Для цього:

  1. 5 кг яблук потрібно вимити, розрізати на кілька частин, щоб можна було видавити сік за допомогою соковижималки.
  2. Макуха викинути, а до соку додати теплу воду (100 мл) з розчиненою чайною ложкою сухих дріжджів в ній. Фінальні добавки це: ложка цукру, шматочок хліба з жита, щоб процес бродіння прискорився.
  3. Через місяць суміш перетворюється в молоде вино, а через 2,5-3 місяці – в оцет. Після місяця бродіння молоде вино для цього переливають в широку об'ємну посуд.

Оцтові ванночки для ніг проти грибка

Для не дуже запущених форм інфекційного зараження підійдуть спеціальні ванночки з використанням харчового продукту. Інструкція:

  1. Візьміть 500 мл оцту, підігрійте, вилийте в таз, опустіть ступні в рідину. Якщо ця кількість есенції не покриває уражені ділянки, то збільште кількість оцту або поставте таз під ухил.
  2. Нехай ноги побудуть в такому розчині 15 хвилин, після чого не змивайте його зі ступень чистою водою.
  3. Просушіть ноги, не витираючи, надіньте шкарпетки.
  4. Доповненням для таких ванночок можна зробити ще й на ніч, надівши шкарпетки, змочені в кислому рідини.

Лікування грибка оцтом з допомогою компресів

Кілька корисних рецептів процедур, які здатні допомогти від шкідливої інфекції:

  1. Змішайте в рівних пропорціях оцет, йод і трішки розведіть водою. Умочіть шматок бинта, марлі, складених в кілька разів або чистого х/б відрізка тканини. Залиште компрес на ніч, закутавши в плівку і шкарпетки.
  2. Диметилфталат і рослинне масло по столовій ложці, есенція оцту (70%), 1 яйце – все це змішується. Після цього суміш наносять на болючі вогнища на ніч. Покривши ноги сумішшю, надягніть шкарпетки і зверху – поліетиленові кульки, так ви зможете зберегти тепло і створити активізуючий ефект «парника».
  3. Візьміть по 2 великі ложки оцту, горілки, білки трьох яєць. Добре перемішайте і використовуйте для компресів. Такий засіб потрібно зберігати в холодильнику.

Яблучний оцет для ніг в мазях

Диметилфталат корисний не тільки в компресії, але і в лікувальних мазях. Для цього:

  1. 2 столових ложки есенції оцту змішують з гліцерином, оливковою олією, диметилфталатом (по столовій ложці).
  2. Все добре перемішується і наноситься на стопи на ніч.
  3. Зверху мотають харчовою плівкою, надягають шкарпетки.
  4. Вранці все добре змивається господарським милом.
  5. Використовують таку мазь максимум до 5 днів.
  6. Під час лікування краще не користуватися новими кремами, лаками і різними засобами для ніг з ароматами.

Читайте також:яблучний оцет - приготування в домашніх умовах покроково.

Відео: лікування грибка стопи оцтом

Чим лікувати грибок на ногах у поході.

Відгуки

Олена, 26 роківОдного разу підхопила інфекцію: нігті пожовкли, а шкіра навколо стала нещадно свербіти. Щоб не заразити домашніх, купила мазь, але вона не допомогла. Оцет для лікування грибка нігтів на ногах порадила подруга. Пробувала обробити пальці народним методом компресу. Через тиждень застосування суміш стала «вбивати» роздратування, а свербіж пройшов повністю.
Віталіна, 32 рокиНародній медицині я не надто довіряла, відгуки не сприймала абсолютно. Коли рука гортала вже не першу інструкцію препаратів від грибка, то в аптеці мені порадила жінка з ванночки з оцтом. Захворювання пройшло через 6 днів, хоча до цього вражало ноги не раз. Зараз мої відгуки після таких коштів тільки позитивні.
Євген, 28 роківДля мене головна умова – щоденна, ретельна гігієна. Після чергової сауни з друзями підхопив грибок, з-за якого ступні жахливо свербіли, потіли, неприємно пахли. Вирішив спробувати просте засіб будинку – ванночку з оцтом і через пару днів вже нічого не свербіло, а через тиждень я забув про захворювання. Головна умова – робити на ніч.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!