Класичне нарощування вій: види і техніка процедури

В нинішній час індустрія краси пропонує багато косметичних процедур, завдяки яким жінкам значно простіше стежити за собою. Дуже популярно класичне нарощування вій з натуральних і штучних матеріалів, які здатні істотно змінити зовнішній вигляд. Якщо процедура виконана правильно, то результат буде просто приголомшливим. Дізнайтеся про всі її особливості, різновиди та секрети.

Що таке класичні нарощені вії

Завдяки таким додатковим волоскам погляд стає дуже виразним навіть без косметики, але при цьому залишається природним. Процедура виконується в салоні. Майстер кріпить до натуральних вій клієнтки штучні на спеціальний гіпоалергенний клей. Вони можуть бути виготовлені з шовку, цінного хутра тварин, синтетичних волокон. На кожну свою вію кріпиться одна штучна. Переваги процедури:

  1. Помітний естетичний натуральний ефект. Вії стають значно густіше, довше. Вони красиво обрамляють очі і виділяють їх, змінюють погляд. Контури століття добре окреслені.
  2. Не потрібно кожен день використовувати туш. Якщо зробити фарбування брів, то можна взагалі не наносити макіяж.
  3. Нарощені вії допомагають скоректувати форму очей, якщо в цьому є необхідність.
  4. Протипоказань до процедури дуже мало.
  5. Власні волоски неважкі.
  6. Процедура виконується швидко.
  7. Штучні волоски довго тримаються.

Як і будь-яка косметична процедура, класичне нарощування вій теж не позбавлене ложки дьогтю. У неї є ряд недоліків, хоч і незначних:

  1. Не рекомендується без зайвої потреби доторкатися до очей.
  2. Зростання вій може сповільнитися.
  3. Умиватися потрібно дуже акуратно.
  4. Не можна користуватися водостійкою тушшю.
  5. Потрібно контролювати себе під час сну, щоб випадково не впертися обличчям у подушку.

Чим відрізняється класичне нарощування вій від 2 d

Варіантів процедури багато, тому жінкам, особливо тим, які планують виконати її вперше, дуже легко заплутатися. Класичне нарощування вій відрізняється від 2 d тим, що в першому випадку на кожен рідний волосок клеять по одному штучному. У другому – по два, ось і вся відмінність. Товщина війок для об'ємного нарощування менше, ніж для одинарного. Їх накладають у формі віяла. Погляд при цьому стає більш розкритим, відкритим.

Види нарощування вій з фото

Є кілька методів виконання процедури. Вибравши той чи інший з них, вам вдасться домогтися різного ефекту. Одні техніки більше підходять для повсякденного носіння, інші переважніше застосовувати, якщо вас чекає святкова фотосесія, вечірній вихід у світ. Виділяють такі види поресничного нарощування:

  • європейська;
  • лисячий ефект;
  • беличий хвіст;
  • розрідження;
  • ляльковий погляд;
  • мультицветный ефект.

Європейський тип процедури

Використовуються штучні волоски такої ж довжини і товщини, як і власні волоски. Вони прикріплюються по всій лінії століття. Виходить класичний обсяг вій. Очі виглядають виразно, підкреслюється їх природна краса. Оточуючим важко буде здогадатися, що виконано нарощування. Зовні більше буде схоже, ніби очі просто нафарбовані хорошою подовжує і додає об'єм тушшю.

Лисячий ефект

У внутрішні куточки очей клеять короткі ворсинки, потім середні, а з зовнішньої сторони найдовші. Погляд стає глибоким і разом з тим грайливим, з легкою хитринкою. Очі виходять трохи розкосими, тому що розріз з зовнішньої сторони збільшується. Віко не виглядає утяжеленним. Вії різної довжини з лисячим ефектом підійдуть дівчатам, у яких злегка опущені зовнішні куточки очей, для м'якої корекції форми і моделювання погляду.

Беличий хвіст

По всій лінії росту приклеюються вії помірної довжини. За 5 мм до зовнішнього краю кріплять дуже довгі, виходить своєрідний «пучок». Зовні вії при класичному обсязі дуже нагадують пензлики, які є на вушках у білок. Це виглядає оригінально, додає погляду грайливості, кокетливості. Вії з ефектом класичного «білячого хвоста» дуже добре коригують очі певної форми.

Розрідження

Волоски приклеюються з певними проміжками. Їх довжина поступово збільшується до зовнішнього куточка. Вії виглядають з розрідженим ефектом чудово і дуже природно, ніби просто трохи прокрашенние тушшю. Погляд виходить розкритим, відкритим. Ідеальний варіант на кожен день, при якому можна обходитися зовсім без макіяжу очей.

Ляльковий погляд

На кожну натуральну вію приклеюється штучна максимальної довжини. Всі вони однакові. Лялькову нарощування не дуже підходить для повсякденного носіння. Робити його краще перед вечірками, святами, виступами, це буде виглядати дуже ефектно і оригінально. Лялькові пухнасті вії можуть бути дуже важкими, особливо якщо свої волоски у дівчини густі.

Мультицветный ефект

У більшості випадків застосовуються волоски чорного відтінку. Однак, є й інші. Для створення мультицветного ефекту на очах майстер приклеює вії двох, трьох і навіть більше різних кольорів. Вони можуть бути зухвало яскравим або тьмяним. На очах можна створити навіть градуйований перехід між кількома відтінками. Це далеко не повсякденний класичний варіант, тільки для особливих випадків.

Як красиво наростити вії

При правильній техніці класичного нарощування ваші очі стануть значно виразніше, навіть якщо ви не будете користуватися декоративною косметикою. Погляд буде природним. Вії збільшаться приблизно вдвічі в обсязі і на 2-3 мм в довжину. Вони виглядають максимально природними. Потрібно детальніше зупинитися на тому, які матеріали можуть використовуватися майстром:

  1. Синтетика. Волоски роблять з полірованого акрилового матеріалу. Вони дуже міцні, бувають з різною формою завитка і товщиною. Самі товсті, з-за чого підходять не всім. Тривала носка синтетичного матеріалу сприяє витончення власного волосся.
  2. Шовк. Середні за вагою, більш тонкі і гнучкі, ніж синтетичні, тримаються довше. М'які, з пористою структурою. Шовкові волосся підійдуть дівчатам, у яких власні вії тоненькі. Це самий підходящий для класичного нарощування вій матеріал.
  3. Норка. М'які, шовковисті, добре тримають завиток. Довговічні, красиво блищать.

Довжина вій

Це перший параметр, який має підбирати дівчина перед початком процедури, прислухаючись до рекомендацій свого майстра і враховуючи індивідуальні особливості зовнішності. Виділяють такі варіанти довжини з різним ступенем вигину:

  1. Короткі. 6-8 мм. Такі кріплять у внутрішній куточок ока.
  2. Середні. 9-12 мм. Волоски такої довжини в більшості випадків використовуються для класичного нарощування вій.
  3. 13 мм і більше. Такі волоски підійдуть виключно тим дівчатам, у яких дуже сильні і довгі натуральні волоски. Довжина їх теж повинна бути великою.

Товщина вій при нарощуванні за схемою 1:1

Цей параметр впливає на те, чи не обтяжать чи штучні матеріали повіку. Занадто важкі волоски можуть сприяти випаданню натуральних волосся. Варіанти товщини штучних матеріалів: 0,07 мм, 0,1 мм, 0,12 мм, 0,15 мм, 0,18 мм, 0,2 мм, 0,23 мм, 0, 25 мм, 0,3 мм. Три останніх варіанти зараз практично не використовуються, тому що вони дуже важкі. Для класичного нарощування вій застосовують матеріали завтовшки 0,15 мм, 0,18 мм, 0,2 мм. Інші використовують лише для об'ємного.

Класична технологія нарощування вій

Процедура займає від півтора до двох годин і здійснюється в кілька етапів. Кожен з них вимагає від майстра професійного та відповідального підходу. Якість виконання кожної із стадій, які будуть перераховані нижче, справляє істотний вплив на підсумковий результат. Ознайомтеся з переліком етапів, а детальніше про кожного з них буде розказано нижче:

  • демакіяж обличчя, очей;
  • знежирення натуральних волосків;
  • класичне нарощування вій;
  • зняття залишків клею.

Зняття макіяжу з обличчя та очей

Бажано відразу відправлятися на процедуру не нафарбованою. Якщо ви собі цього дозволити не можете, спробуйте нанести легкий макіяж, який легко видалити. Залишки косметики на обличчі, особливо в області очей, можуть погіршити зчеплення матеріалів. Для зняття макіяжу використовуйте м'яке, але надійний засіб, яке не залишає на шкірі жирної плівки. Підійдуть тонік, міцелярно вода.

Знежирення природних вій

Цей етап необхідний для того, щоб штучні матеріали трималися краще і довше. Майстер ретельно обробляє спеціальним знежирюючим складом волосся і шкіру повік. Як правило, засіб випускається у вигляді спрею. Його у невеликій кількості наносять на ватяну паличку. Нею проводять по оку в одну сторону, потім в протилежний. Пінцет, яким будуть захоплювати матеріал, теж потрібно знежирити.

Процедура нарощування

Є певні етапи, які кожен професійний майстер обов'язково виконує. Разом ви повинні вибрати довжину і товщину волосків. Як відбувається процедура:

  1. На нижні повіки накладаються спеціальні захисні патчі.
  2. Волоски ретельно прочісували. Визначається, яким буде постійне напрямок волосків. Воно має повністю збігатися з природною лінією росту.
  3. Майстер занурює в спеціальний клей, нанесений на скельце або спеціальне пристосування, кожен волосок до серединки, і прикріплює його до основи рідної вії на відстані 0,5-1 мм від шкіри століття. Важливо стежити за тим, щоб штучні волоски не кріпилися один до одного.
  4. Клеюча смола замінюється на свіжу кожні 15-20 хвилин.
  5. Періодично війковий ряд прочісують спеціальною щіточкою, щоб волоски не злипалися.
  6. Кожна ділянка обробляється віялом або грушею. Це поліпшує зчеплення.

Зняття залишків клею спонжем

Цю процедуру потрібно робити кілька разів в процесі нарощування. Поки клейка речовина ще м'яке, майстер акуратно повинен прибирати надлишки м'якою губкою без ворсинок. Якщо залишки застигнуть на столітті, вони можуть створювати неприємні відчуття поколювання і всіляко заважати. Важливо знімати надлишки обережно, без надмірного тиску, щоб не пошкодити тільки-що прикріплені волоски.

Скільки тримаються нарощені вії

Максимальний термін, протягом якого вас будуть радувати красиві очі, становить від двох до трьох тижнів. До кінця цього періоду вії вже почнуть зминатися, втрачати первісну форму і випадати разом з власними. В період між другою і третьою тижнями шкарпетки бажано вже записатися на корекцію. Майстер відновить гарний зовнішній вигляд. Регулярно роблячи корекцію нарощених вій, з ними вдасться проходити до трьох місяців. Якщо цього не зробити, через 4-6 тижнів весь штучний матеріал зійде.

Догляд та корекція

Важливо не тільки знайти хорошого майстра, який виконає процедуру на вищому рівні, але і самостійно не запустити вії. Кілька разів в тиждень слід очищати очі косметичними засобами без масел. Тушшю користуватися не варто. Якщо вас не влаштовує довжина, густина або колір, на корекції обговоріть це з майстром. Він зрозуміє, що потрібно змінити, щоб результат був ідеальним. Практичні рекомендації по догляду:

  1. Не чіпайте очі без причини.
  2. Якщо у вас жирна шкіра, регулярно користуйтеся спеціальним лосьйоном.
  3. Умивайтеся дуже акуратно, не тріть очі.
  4. Не користуйтеся водостійкою тушшю.
  5. Не завивайте штучний матеріал щипцями.
  6. Спите на спині, щоб не прим'яти штучні волоски про подушку.

Корекція виконується приблизно раз на три тижні. Вона може зайняти навіть більше часу, ніж первісне класичне нарощування. Етапи корекції:

  1. Вії ретельно прочісують, щоб позбутися від отклеившихся і відмерлих.
  2. Знежирення.
  3. Додавання волосків на тих ділянках, де їх не вистачає.

Чи шкідливо класичне для нарощування власних вій

Відповідь на це питання залежить від того, кому ви довірите виконання процедури. Професійне нарощування досвідченим майстром за сучасними технологіями не заподіє шкоди натуральним волоскам при правильному догляді. Якщо ви не будете дотримуватися правил гігієни, то відбудеться засмічення волосяних фолікулів. Це загрожує зараженням волосяними кліщами, облисінням століття, блефарити, розповсюдженням інших очних інфекцій.

Протипоказання процедури

Хоча нарощування і абсолютно безпечно, дозволено виконувати його не всім. Процедуру категорично заборонено робити при:

  • постійному носінні контактних лінз;
  • прояв алергічної реакції на клей;
  • надмірно сухій шкірі обличчя (через процедури її стан може погіршитися);
  • хронічному кон'юнктивіті (штучний матеріал викличе загострення);
  • жирній шкірі повік (волоски не будуть триматися);
  • слабких рідних віях, схильних до випадання.

Вартість нарощування вій в салоні

Ціна послуги залежить від безлічі параметрів. Значення має популярність салону, професіоналізм, досвід і репутація майстра, вид нарощування, який ви виберете. Важливо розуміти, що якісна послуга не може коштувати дешево. Вибираючи мінімальну ціну, ви ризикуєте отримати результат, який вас зовсім не влаштує. З приблизною вартістю класичного нарощування вій ознайомтеся в таблиці нижче:

Тип послуги

Орієнтовна ціна в рублях

Нарощування класика

1800-7000

Корекція класика

1300-5100

Стирань

2200-2800

Неповне нарощування (куточки)

1300-2400

Зняття

300-500

Нарощування вій класика – фото до і після

Відео

Класичне нарощування вій.

ПРАВИЛЬНІ ЕФЕКТИ ПРИ НАРОЩУВАННЯ ВІЙ! THE CORRECT EFFECTS FOR EYELASH EXTENSIONS!

Відгуки

Олександра, 26 роківВперше я нарощувала вії на весілля, тому зробила 3 d. Вони вийшли дуже пишними, але на кожен день це занадто яскраво. Наступного разу вже нарощувала класику, спочатку європейську, а потім з розрідженням. Результат чудовий. Ніхто навіть не здогадувався про те, що мої шикарні вії - ненатуральні.
Тетяна, 32 рокиПеред новорічними святами захотілося якось оновити свою зовнішність. Вирішила наростити класичні вії з лисячим ефектом. Завдяки їм я дуже змінилася, з'явився привабливий і виразний погляд. Після свят вії зняла, пішла до майстра, сама не ризикнула відривати. Обов'язково повторю процедуру ще.
Маргарита, 22 рокиПеред шкільним випускним я записалася на класичне нарощування вій. Не вгадала з майстром. Вії вийшли гарні, але випадати почали вже на третій день. Через деякий час я повторила процедуру, але вибрала той салон, де ціна була вищою. На цей раз результат мене вразив. До самої корекції майже всі вії були на своїх місцях.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!