10 кращих масел для кутикули: засоби по догляду за руками і їх переваги
- 1. Як вибрати масло для кутикули
- 2. Краще масло-олівець
- 2.1. Jessnail
- 2.2. Bohemia Velganza
- 2.3. RuNail
- 3. Рідкий засіб для кутикули
- 3.1. Yoko
- 3.2. Monami
- 3.3. MAVALA
- 3.4. Masura
- 4. Найкращий крем-масло
- 4.1. Рецепти бабусі Гафії
- 4.2. Мануфактура Будинок Природи
- 4.3. Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Creme
- 5. Відео
Підтримуйте красу та здоров'я рук з допомогою масажів, ванночок, масок, сироваток, бальзамів, кремів. Відмінним доповненням догляду стануть масла для кутикули. Вони відновлюють нігті, пом'якшують, зволожують шкіру навколо нігтьового ложа, глибоко живлять нігтьові пластини.
Як вибрати масло для кутикули
Підбирайте складу за наступними критеріями:
- Зручність використання. Пляшечки з пензликами, баночки з піпетками підійдуть для будинку, компактні масла для кутикули в олівці можна брати в дорогу.
- Форма випуску.Тверді масла (ши і кокосове) – глибоко живлять, особливо рекомендовані для сухої шкіри. Рідкі склади багаті вітамінами, випускаються у пляшечках з краплинними дозаторами і пензликами. Креми і сироватки робляться з додаванням вазеліну, гліцерину, парафіну, насичених масел.
- Склад. Вибирайте продукти на основі масел ши, жожоба, обліпихи, авокадо, кокоса, зародків пшениці, мигдалю, оливи, абрикоса. Бажано, щоб продукт містив вітаміни А, Е, колаген, амінокислоти, фітостероли.
Краще масло-олівець
Основні переваги даного засобу – економічний витрата і зручність використання. Міні-олівець займе мало місця в дамській сумочці і не забруднить вміст косметички. При нанесенні засіб не розтікається по нігтям, не бруднить пальці. Завдяки закругленим наконечника або щільною пензлику можна змащувати, зрушувати кутикулу.
Jessnail
Пом'якшувальний засіб на основі масла мигдалю, соняшнику, жожоба, вітамін Е випускається в пластиковому олівці. Його дуже зручно наносити – верхню частину ручки треба покрутити і на пензлику з'явиться крапля кошти. Цієї кількості вистачить для обробки кутикули на всіх пальцях. Рідина швидко вбирається і її дія швидко закінчується, тому наносити склад кілька разів в день. При такому використанні кошти вистачить приблизно на 3 місяці. Середня ціна китайського продукту – 64 р. (3 мл).
Переваги:
- пропонується в декількох варіантах – з ароматом лимона, персика, суниці, лаванди, яблука;
- добре всмоктується;
- уповільнює зростання кутикули;
- має компактну упаковку, не протікає;
- не викликає алергії.
Недоліки:
- немає.
Bohemia Velganza
Масла персика, виноградних кісточок, соняшнику, кератин загоюють ранки, запобігають ламкості нігтів. Видимий результат через 2 тижні щоденного використання. У олівця Bohema Velganza є зручна пензлик і кнопочка для видавлювання рідини. Середня ціна – 230 р. (5 мл).
Переваги:
- приємно пахне;
- герметична упаковка – вміст не розіллється.
- швидко вбирається.
Недоліки:
- немає.
RuNail
Бюджетне масло для нігтів і кутикули вітчизняного виробництва містить вітаміни А, Е, добре зволожує, загоює дрібні ранки після обрізного манікюру. Засіб легко наноситься, добре розподіляється, швидко вбирається, не залишає жирних плям на одязі. Одне з головних переваг – економічна витрата. Для обробки пальців однієї кисті вистачає однієї краплі. Щоб вона вийшла, потрібно раз повернути дозатор. Середня ціна засоби – 100 р. (16 мл).
Переваги:
- приємно пахне;
- загоює, знімає запалення;
- глибоко живить, зволожує;
- швидко вбирається.
Недоліки:
- ненатуральний склад;
- жорстка кисть.
Рідкий засіб для кутикули
Використовувати рідкі масла складніше, ніж міні-олівці – якщо взяти на пензлик багато кошти, воно може розтікатися. Тому рідини застосовують для створення манікюру в домашніх умовах. Популярні виробники професійних засобів – Kodi, Yoko, Canni, MAVALA, PNL, Monami, Naomi.
Yoko
Рідина вітчизняного виробництва містить фруктовий екстракт, мінеральне масло, натуральний барвник-антисептик (Cl 15985). Засіб добре зволожує, робить нігті доглянутими. Максимальний ефект видно після 2 тижнів щоденного використання. Середня ціна – 160 р. (15 мл).
Переваги:
- кілька ароматів на вибір – персик, ананас, кокос, ваніль, мигдаль, фрезія, чайне дерево;
- відмінне усмоктування.
Недоліки:
- занадто рідкий склад.
Monami
Ще один засіб російського виробництва містить масло соняшнику, мигдалю, сафлору, жожоба, лимона, вітамін Е. Відразу після нанесення рекомендується масажувати кутикулу протягом однієї хвилини. Після цього залишається відчуття зволоженою, м'якої шкіри. При щоденному застосуванні кутикула навіть взимку не буде сохнути і грубіти. Середня ціна продукту – 280 р. (30 мл).
Переваги:
- приємний солодкуватий запах;
- швидко вбирається;
- не залишається жирності після вбирання.
Недоліки:
- піпетка погано тримає масло;
- у складі є віддушка.
MAVALA
Напівпрозора рідина у флаконі з пензликом усуває сухість і підтримує красу нігтів. Наносити таке масло рекомендовано щодня не тільки на волосся, але і на нігті. Вбирається суміш за 2 хвилини і відразу починає діяти. Ефект видно вже після першого застосування. В дорогу можна купити засіб цього ж бренду, але в міні-упаковці. Середня ціна – 1 тис. р. (10 мл).
Переваги:
- швейцарська якість;
- приємний запах;
- зручний флакон з м'яким пензликом;
- відсутність жирної плівки після використання.
Недоліки:
- ненатуральний склад;
- висока ціна.
Masura
Рідина містить всі необхідні для краси рук інгредієнти – масло виноградних кісточок, вітамін Е, каротин, екстракт ромашки. Японський засіб Masura Basic всмоктується близько 5 хвилин, економічно витрачається. Взимку використовуйте його щодня (до 3 разів на день), влітку – у міру необхідності, при відчутті сухості, стягнутості шкіри. Середня ціна – 200 р. (10 мл).
Переваги:
- приємно пахне ваніллю;
- прискорює зростання нігтів;
- уповільнює зростання кутикули;
- швидкість вбирання;
- зволожує шкіру;
- не залишає жирної плівки;
- флакон компактний, добре закривається і не протікає.
- пензлик дістає до дна – допомагає до кінця використовувати рідину.
Недоліки:
- немає.
Найкращий крем-масло
Крем ефективно лікує, розм'якшує кутикулу, захищає її від проникнення мікробів. Крем-масло відрізняється від традиційного крему для рук більш щільною, маслянистої текстурою. Такі продукти менш ефективні з-за малого вмісту корисних речовин. Бажано, щоб у складі вітамін Е, алантоїн, екстракти ромашки і алое.
Рецепти бабусі Гафії
Крем зроблений на основі олії сахалінської шовковиці, каріте, екстракту шипшини. Жерстяна туба дуже компактна, тому засіб не займе багато місця в сумочці. При щоденному застосуванні лише для кутикули крему вистачить на 4-6 місяців. Середня ціна – 50 р. (30 мл).
Переваги:
- глибоке живлення і зволоження;
- приємна не липка текстура;
- швидко вбирається;
- економно витрачається.
Недоліки:
- широкий носик у туби – масло для видалення кутикули незручно наносити;
- ненатуральний склад – є консерванти, барвник, віддушка;
- нетривалий ефект – іноді потрібно повторно наносити протягом дня;
- специфічний запах.
Мануфактура Будинок Природи
Масла ши, кокоса, граната, екстракт ромашки, ефірні олії апельсина, лайма. чудово загоюють тріщини, глибоко зволожують шкірний покрив, зміцнюють і ущільнюють нігтьові пластини. Буквально відразу після нанесення живильного масла кутикула легко відсувається і обрізається. Середня ціна продукту – 300 р. (11 г).
Переваги:
- натуральний склад;
- швидкість вбирання;
- приємний цитрусовий запах;
- привабливий дизайн;
- наявність інструкції на упаковці по використанню, зберіганню;
- кришка глибоко закривається.
Недоліки:
- немає.
Burt's Bees Lemon Butter Cuticle Creme
Масло лимона, бджолиний віск і мед роблять кутикулу еластичною, а нігті міцними, пружними і глянсовими. Для живлення і зволоження невелику кількість засобу потрібно втирати в шкіру і нігті протягом 5-10 хвилин. Для максимального ефекту робити це щодня або через день. Середня ціна продукту – 1 тис. р. (17 р).
Переваги:
- 100% натуральний склад;
- приємний запах лимона;
- не змивається водою;
- немає жирної плівки після нанесення.
Недоліки:
- масло для кутикули не рекомендується застосовувати при алергії на мед.
Відео
Огляд масел для кутикули від NoQclub.ru
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!