Денний макіяж для карих очей: як зробити красиво
- 1. Який макіяж підходить для карих очей
- 1.1. Колірна гамма
- 2. Як зробити денний макіяж для карих очей
- 2.1. Легкий макіяж
- 2.2. Для світло-карих очей
- 2.3. Для темно-карих
- 2.4. Для зелено-карих
- 2.5. Темний макіяж
- 2.6. Для карих очей і темних волосся
- 2.7. Для блондинок
- 2.8. З синіми тінями
- 2.9. Димчастий
- 2.10. Котячий макіяж
- 3. Найкрасивіший макіяж для карих очей
- 4. Грубі помилки в макіяжі
- 5. Фото макіяжу для карих очей
- 6. Відео
Кароокі дівчата і жінки можуть втілювати в життя найсміливіші ідеї мейкапу. Трохи фантазії, знання правил комбінування і нанесення декоративної косметики, і денний макіяж у вашому виконанні підкреслить достоїнства особи і приховає недоліки. Шпаргалка по підбору кольорів стане відмінним помічником для карих райдужок самих різних відтінків.
Який макіяж підходить для карих очей
Коричневі райдужки самі по собі є яскравим акцентом, привертає увагу. У денний час важливо не перегнути палицю з косметикою, щоб не виглядати вульгарно. Дівчатам і жінкам з карими очима підійде майже будь-який відтінок декоративної косметики, але особливо виграшно макіяж буде виглядати, якщо підібрати гаму фарб по кольоротипу зовнішності.
Колірна гамма
Карі очі можуть істотно відрізнятися один від одного по відтінку. Діапазон кольорів коливається від болотного, жовто-коричневого до майже чорного. Гамма декоративної косметики різна для світлошкірих і смаглявих жінок, блондинок, брюнеток і рудих. У таблиці наведено вдалі відтінки тіней для різних кольорів волосся і подтонов шкіри:
Колір волосся | |
Русявий | Блакитні, сірі, золотисті, шоколадні, оливкові |
Блонд | Світло-бузкові, пастельні, світло-коричневі, персикові, оливкові |
Шатен | Коричневі, рожеві, золотисті |
Брюнет | Чорні, блакитні, сріблясті, бузкові |
Рудий | Графітові, теракотові, зелені, коричневі |
Подтон шкіри | |
Блідий | Холодна гама: блакитна, синя, рожева, зелена |
Смуглявий | Пісочно-оливкові тони з блискітками, золотисті, сріблясті |
Підбір вдалих тіней і комбінацій відтінків – це цікавий експериментальний процес. Розберіться у своєму цветотипе зовнішності, і тоді ви з легкістю зможете вибрати декоративну косметику, освіжаючу особа. Палітра інших засобів для макіяжу:
- Підводка. Для денного макіяжу вибирайте коричневий косметичний олівець, який на 1-2 тони темніше райдужки. Підводка з блиском металу, стрілки темно-синього, оливкової, смарагдового кольору – все це теж підходить карим очам.
- Туш. Вдалі кольори: чорний з відливом бронзового або сріблястого перламутру, смарагдово-перламутровий, зелений, коричневий. Відтінок туші вибирайте, озираючись на колір волосся. Брюнеткам підійде вся гамма, перерахована вище, плюс чисто чорний і чорно-коричневий колір. Блондинкам варто вибрати коричневу, бронзову або сріблясту туш.
- Рум'яна. Вони повинні бути на кілька тонів темніше пудри. Світлошкірі вибирають блідо-рожеві відтінки, смагляві – пісочний. Засіб з дрібними блискітками в денний час – не найкращий вибір.
Як зробити денний макіяж для карих очей
Будь мейкап створюється за одним алгоритмом. Подану нижче схему варто використовувати як стандарт, підставляючи під нього конкретні рекомендації для вашого кольоротипу зовнішності. Покроковий макіяж очей з коричневою райдужкою:
- Очищення і зволоження шкіри. Ці етапи підготовки покращують стан епідермісу, полегшують процедуру нанесення косметики.
- Коригування шкіри обличчя: використання тонального крему, консилера. На цьому ж етапі наноситься база на повіки, яка покращує стійкість макіяжу.
- Оформлення брів. Вигин підбирають під обрис особи. Брови прорисовують спеціальним олівцем або відтіночним гелевим засобом.
- Нанесення рум'ян. З ними в денному макіяжі потрібно бути дуже обережними – вистачить пари штрихів.
- Нанесення тіней. Техніка залежить від особливості будови очей. Основні способи нанесення косметики будуть розглянуті нижче. Загальне правило: не використовуйте більше трьох відтінків.
- Створення стрілок. В денному макіяжі слід мінімально підводити повіки, не малювати довгі хвостики.
- Нанесення туші. Злегка підкрути вії і в 1-2 шари нафарбуйте їх коричневою або чорною тушшю.
- Оформлення губ. Помада повинна бути світлою, ледь помітною. У денному макіяжі доречний зволожуючий блиск ніжних відтінків.
Легкий макіяж
Мейкап nude майже непомітний на обличчі, але чудово освіжає і усуває ознаки втоми. Для його створення потрібно використовувати тіні, які максимально наближені до кольору шкіри, і на 1 тон темніше. Природний макіяж для карих очей виконується так:
- Покрийте всі рухоме повіку і подбровную область сатиновими світлими тінями.
- Нанесіть коричневі тіні середнього відтінку на область над очної складкою (на орбітальну лінію верхнього століття). З допомогою пухкої кисті розтушуйте косметику. Цим же тоном покрийте лінію під нижніми віями.
- Коричневі фарби насиченого відтінку нанесіть на зовнішні куточки, розтушуйте у бік внутрішнього куточка. Не використовуйте занадто блискучу палетку, зайве сяйво і мерехтіння в денний час вам ні до чого.
- Покрийте вії чорною або коричневою тушшю.
Для світло-карих очей
Дівчатам з такими райдужними оболонками варто використовувати жовту гаму декоративної косметики: від лимонної до золотий. Ідеальне рішення – відтінок курній троянди. Якщо в райдужці є золотисті вкраплення, використовуйте тіні того ж відтінку, але наносити їх тільки в складку. Важкий макіяж начебто смокі айс не відображає всієї ніжності світло-карих очей. Якщо райдужки з горіховим відтінком, використовуйте тіні з шиммером кольору шампань в поєднанні з фіолетовим, бронзовим або коричневим лайнером. Власницям горіхових райдужок підійдуть всі теплі відтінки осіннього кольоротипу.
Не використовуйте чорну підводку, набагато природніше виглядає темно-коричневе обрамлення. Макіяж для карооких з мигдалеподібними очима (еталонна форма) створюється в такій послідовності:
- самий світлий тон обраної колірної гами тіней нанесіть на внутрішній куточок верхнього століття, під нижні вії, в подбровную область;
- рухому повіку покрийте середнім тоном декоративної косметики;
- найтемніші тіні нанесіть на 1/3 верхнього століття з зовнішньої сторони;
- розтушуйте межі кольорів, видаліть надлишок косметики з шкіри сухим пензлем.
Для темно-карих
Власницям темних очей підходять насичені глибокі відтінки декоративної косметики: кобальтові, шоколадні, сливові, лілові, сірі. На повіках красиво виглядають і чорні фарби, але у денному макіяжі вони недоречні. Якщо карі очі середніх тонів (ні темні, ні світлі), їх можна підкреслювати майже всіма тінями, але краще всього виглядають зелені, бронзові і фіолетові. Сміливо змішувати їх між собою навіть в денний час. Особливості денного макіяжу для карих очей, посаджених близько:
- середню зону і внутрішній куточок покрийте світлими матовими тінями;
- зовнішній куточок нафарбуйте темної косметикою, не розтушовують;
- відступіть ¼ від внутрішнього куточка верхнього століття і намалюйте стрілку, яка буде товщати у зовнішнього краю;
- нижню повіку підкресліть тінями, рухаючись від зовнішнього краю до середини;
- внутрішній куточок підведіть білим олівцем;
- вії густо прокрасьте з зовнішньої сторони;
- брови проредите і утоньчите до перенісся, зовнішню область подовжите олівцем.