Розвантажувальний день на рисі

Частина системи живлення, помічник в боротьбі із зайвою вагою – розвантажувальний день. Перед його проведенням треба обмежити обсяг, жирність їжі. Одноденна рисова дієта розрахована на низькокалорійний раціон, вживання продуктів, які легко засвоюються. За час розвантажувального дня організм очищається, виводить шлаки, токсини.

Рисовий розвантажувальний день для схуднення

Відомо багато видів розвантажувальних днів: ефективним варіантом вважається розвантаження на рисі. Це не випадково. Рис корисний злак, що становить основу харчування у багатьох народів. Він містить багато корисних речовин. Ще він відомий обволікаючі властивості, рекомендований при підвищеній кислотності шлунка, захворюваннях ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Серед цінних компонентів виділяють:

  • лецитин, значно стимулює роботу мозку;
  • олігосахариди, ефективно поліпшують роботу кишечника;
  • гамма-аміномасляна кислота, нормализующая в організмі кров'яний тиск;
  • мікроелементи, такі як фосфор, йод, цинк, калій і залізо.

Користь перлового злаку очевидна:

  1. Він багатий білками, вуглеводами. Це забезпечує хорошу роботу мозку і м'язової системи.
  2. Цей злак містить вітаміни групи B. Завдяки їм зміцнюється нервова система, запобігають емоційні зриви, які регулярно відбуваються при обмеженні в харчуванні.
  3. Шляхом прискорення процесів оновлення клітин рис надає омолоджуючий ефект і допомагає вивести все зайве.
  4. Разгрузочка сприяє зменшенню набряків, поліпшення стану шкіри, нігтів і волосся.
  5. Приходять в норму кровоносне тиск, робота серцевого м'яза.

Який рис краще

Вирішивши провести розвантаження, багато хто задається питанням, який сорт корисний для схуднення? Найціннішим вважається бурий. Він зберігає більше поживних речовин, ніж білий. Але якщо ви не любите коричневий злак, можна використовувати звичайний білий. Головна умова – щоб він був не пропаренным і нешліфованим. Дізнайтеся, чим корисний рис для схуднення.

Правила розвантаження

Щоб схуднути на рисовому розвантаженні, потрібно знати деякі правила:

  1. Не можна проводити розвантажувальний день частіше разу на тиждень.
  2. За день потрібно з'їсти 5-6 порцій рису, 150 р.
  3. Протягом дня потрібно випити мінімум 2 л води.
  4. Сіль необхідно прибрати з раціону.
  5. Їсти можна не пізніше 2-3 годин до сну.
  6. На ніч допускається чашка проносного чаю.
  7. В цей день фізичні навантаження потрібно виключити.
  8. Якщо важко є один рис, можна поєднувати його з допустимими продуктами.
  9. На наступний день після розвантаження меню повинно містити дієтичні страви – овочеві супи, каші, кефір, нежирний сир або фрукти.

Як приготувати рисову кашу для дієти

Приготування рисової крупи відіграє важливу роль у досягненні результату. Відомо 3 способу, кожен з яких ефективний, тому можна вибрати більш підходящий для себе.

  1. Підготувати крупу заздалегідь. Замочити 1 склянку холодної води за 4 дні до дієти. Щовечора його потрібно промивати і заливати свіжою водою, щоб позбутися від крохмалю. У день розвантаження необхідно ще раз промити крупу, залити 2 склянками води і зварити без солі. Коли каша готова, потрібно накрити її кришкою і почекати 40 хвилин.
  2. Взяти склянку рису, додати 2 склянки крутого окропу і поставити на плиту. Після закипання необхідно проварити 10 хвилин. Потім воду потрібно злити, залити свіжу і варити кашу до готовності.
  3. Замочити склянку крупи в холодній воді ввечері перед дієтою. Вранці промити його, залити 2 склянками чистої води і зварити на повільному вогні.

Розвантаження від Маргарити Корольової

Рисовий розвантажувальний день від Маргарити Корольової є одним з найпопулярніших серед усіх, розроблених нею. Будучи кандидатом медичних наук, Маргарита відома як хороший дієтолог. Програми зниження ваги, які вона створила, в тренді сучасної дієтології. Одноденна рисова дієта від Королевою проходить так:

  1. З вечора треба замочити 250 г рису в холодній воді.
  2. Вранці його потрібно промити, залити 2 склянки окропу і варити на середньому вогні 15 хвилин.
  3. Все кількість каші треба поділити на 6 прийомів, останній з яких має відбуватися не пізніше 20:00.

Розвантаження від Малишевої

Відомий розвантажувальний день на рисі з Малишевої всім, хто звик правильно харчуватися і стежити за фігурою. Для його проведення необхідно взяти склянку рису, промити і замочити його. Через деякий час його потрібно зварити у двох склянках води, без солі. Краще залишити крупу трохи недовареною. Вода повинна закипіти, але рис не повинен бути дуже м'яким. Отриманий обсяг потрібно розділити на 8 порцій, які Олена Малишева рекомендує їсти за схемою. Виглядає вона так: порція каші, через годину ‒ склянка води, ще через один ‒ порція каші, так продовжувати протягом дня.

Рисово-кефірна дієта

Розвантаження на рисі і кефірі – відмінний варіант для тих, хто не здатний дотримуватися суворої дієти. Крім цього, він благотворно впливає на організм, посилюючи ефект очищення. Кефір краще пити теплим, так він краще засвоюється. Для його проведення потрібно 750 г знежиреного кефіру і готовий рис, який потрібно розділити на 5 порцій. Меню:

Перший сніданок

Порція каші, стакан кефіру

Другий сніданок

Порція рису

Обід

Порція рису, залита рисовим відваром. Додавати можна спеції: кмин, петрушку, кріп, часник

Полуденок

Порція каші і 1 стакан кефіру

Вечеря

Порція каші, приправлена корицею або ваніллю і 1 стакан кефіру

Розвантаження на рисі і яблуках

Яблучно-рисова дієта насичує організм вітамінами і сприяє гарному травленню. Для розвантажувального дня потрібно денна порція рису, 1 кг яблук. Між прийомами їжі потрібно пити не менше двох літрів рідини – води, компоту із сухофруктів, будь-якого чаю, крім чорного. За відгуками, розвантаження на рисі і яблуках дуже ефективна та швидка. Щоб меню не виглядало одноманітно, можна готувати страви за різними рецептами з таблиці:

Сніданок

Обід

Вечеря

З 2 виріжте серцевину яблук. Начиніть кашею, посипте корицею. Запікайте в духовці 7 хвилин.

Салат з рисової каші: порізані на шматочки 2 яблука заправте лимонним соком.

Запечіть 2 яблука.. Перетріть через сито, отримане пюре змішати з кашею. Їжте, приправивши щіпкою імбиру.

Коричневий рис

Вважається, що розвантаження на бурому рисі найефективніший. Проводити його потрібно так:

  • готовий коричневий рис поділити на 5 порцій;
  • випити натщесерце 1 скл. теплої води і через 30 хв. з'їсти першу порцію;
  • воду пити через годину після їжі;
  • таким же способом використати і інші порції;
  • крім 2 л води за день можна випити ще кілька чашок зеленого чаю.

Протипоказання

Рисова дієта має багато плюсів. Однак, деяким людям розвантажувальні дні шкідливі. Тому перед проведенням такої дієти необхідно проконсультуватися з лікарем. Щоб уникнути виникнення запорів, дозволено використовувати препарати калію, проносне під час розвантажувального дня. Основні протипоказання такі:

  1. Вагітність та годування груддю через брак поживних речовин.
  2. Схильність до закрепів, захворювання шлунка.
  3. Геморой та інші хвороби прямої кишки.

Дізнайтеся, як проводити розвантажувальний день на кефірі.

Відео

Розвантажувальний день на РИСІ! Мінус 1 кг за один день!

Відгуки

Аліна, 31 рікРаніше не проводила розвантаження, а тут подружка порадила. Вивчила відгуки, вирішила спробувати. Після сніданку було легке відчуття голоду, але до обіду пройшов, з'явилася легкість. Брала чорний рис, користі від нього більше. Нічого не додавала. Ніяких проблем з шлунком не помітила, з травленням все в порядку. Буду проводити такі дні регулярно!
Марія, 20 роківНа шляху до стрункості я регулярно проводжу одноденні дієти. Моя улюблена – рисово-яблучна. Проводжу її раз у 5-6 днів. Я використовую простий білий рис. Нічого не напружує, їм із задоволенням. Протягом дня п'ю воду, зелений або чорний чай. Відчуваю себе чудово!
Карина, 24 рокиУ мене є проблеми з вагою, але на дієтах сидіти не вистачає сил. Тому розвантажувальні дні для мене – відмінний варіант. Я чергую дієти. Один раз їм тільки бурий рис, а через тиждень – рис з кефіром або молоком. Вага поступово почав знижуватися. Найголовніше, що зник целюліт! Всім рекомендую спробувати. Адже це не так складно. Щасти!»
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!