Попередній день   Наступний день

Вчені розробили перший в світі автомобіль для незрячих водіїв

13:25
Американські вчені розробили перший в світі автомобіль для незрячих водіїв.Американські вчені розробили перший в світі автомобіль для незрячих водіїв. Над створенням цієї унікальної машини працювали співробітники Технічного університету Вірджинії разом з американською Національною федерацією сліпих

На Прикарпатті відсторонено від роботи начальника облуправління земресурсів

13:14
В Івано-Франківській області тимчасово відсторонено від виконання обов’язків начальника Головного управління земельних ресурсів Юрія Добровольського. Про це повідомив на прес-конференції голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вшиванюк.

На Яремчанщині проходять конкурсні етапи Х Всеукраїнського (V Міжнародного) збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

13:06
На Яремчанщині проходять конкурсні етапи  Х Всеукраїнського (V Міжнародного) збору-змагання  юних рятувальників «Школа безпеки»Другий день Х Всеукраїнського (V Міжнародного) збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» видався не менш цікавим, аніж перший. Конкурсна програма була насиченою.

Негода на Прикарпатті завдала збитків на суму понад 300 млн. грн.

12:57
Сильні дощі завдали Івано-Франківської області збитків на суму понад 300 мільйонів гривень.  Про це заявив глава Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

Cанітар організму

0:14
Огірок найдієтичніший з усіх дієтичних продуктів. Він на 95-98% складається з води, отже, містить мінімум калорій. Але і відсотки, що залишилися, недаремні — огірок є джерелом цінних лужних солей, які здатні уповільнювати процеси старіння і утворення каменів в нирках і печінці.

День судового експерта України

0:11
Враховуючи значення судово-експертної діяльності в забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини і громадянина, як наголошується в указі Президента України, і на підтримку ініціативи громадськості, глава держави постановив відзначати День судового експерта щорічно 4 липня

День працівників морського та річкового флоту

0:09
В Україні цей День встановлений відповідно до Указу Президента України № 1053/2008 від 18 листопада 2008 року, святкується щорічно в першу неділю липня і носить назву «День флоту України». В 2010 році День працівників морського та річкового флоту припадає на 4 липня.

День Військово-морських Сил Збройних Сил України

0:05
Згідно з Указом Президента України № 259/2006 від 24 березня 2006 року День Військово-морських Сил Збройних Сил України відзначається щороку у першу неділю липня. В 2010 році День Військово-морських Сил Збройних Сил України припадає на 4 липня.

День Військ Протиповітряної оборони України

0:03
Щорічно в першу неділю липня в Україні відзначається День Військ Протиповітряної оборони. Це свято було встановлено Указом Президента України № 602/97 за заслуги Військ ППО у забезпеченні обороноздатності держави. В 2010 році День Військ Протиповітряної оборони України припадає на 4 липня.

З Днем Ангела!!! Вітаємо іменинників 4 липня

0:01
З Днем Ангела!За православним календарем 4 липня ІМЕНИНИ відзначають..

Попередній день   Наступний день