Вправи з роликом для преса для початківців - комплекс тренувань для чоловіків і жінок з відео

Кожному хочеться бути володарем підтягнутого торсу і дивувати всіх рельєфом своїх розвинених м'язів. Після зими з'явився зайву вагу вимагає активних дій: необхідно боротися з недоліками фігури, а зробити це можна в домашніх умовах – для цього існують спеціальні вправи на ролику для преса.

Гімнастичний ролик для преса

Ролик для преса Torneo має простий механізм, він складається з обертового колеса і ручки. Це ідеальний тренажер, щоб підтягти живіт, накачати тіло. Переваги валика в тому, що можна не відвідувати спортивний зал, а працювати над собою вдома. Вправи на прес з роликом допоможуть швидко досягти бажаного результату. Вибирати роликовий тренажер потрібно з урахуванням фізичної підготовки:

 • Якщо ви тільки починаєте займатися – купуйте коло з обмежувачем, де є поворотний механізм, він допоможе повернутися з позиції лежачи у вихідну.
 • Чим більше коліс, тим легше зберігати рівновагу. Новачкам варто звернути свою увагу на ролик для фітнесу такої модифікації.
 • Широке колесо підвищує ефективність навантаження на черевні м'язи. Для професіоналів чим важче диск, тим краще.

Як правильно займатися з роликом для преса

Вправи на колесі для преса не рекомендуються тим, у кого була травма спини, є остеохондроз або пупкова грижа. Заняття з роликом дають велике фізичне навантаження, при неправильному використанні можуть не принести користь, а завдати непоправної шкоди здоров'ю. Перед експлуатацією цього спортивного інвентарю краще проконсультуватися з лікарем на предмет протипоказань. Вправи з роликом для преса з колін:

 1. Початкове положення: встаньте на коліна, диск тримайте у витягнутих руках під плечима, зафіксуйте ролер на підлозі.
 2. Роблячи вдих, почніть котити колесо вперед, поки не вытянетесь на максимальну відстань. При русі намагайтеся не згинати руки в ліктях. Постарайтеся затриматися в такому положенні.
 3. Роблячи видих і гранично напружуючись, почніть підтягувати себе назад. Намагайтеся випрямлятися до початкової позиції.
 4. Катати колесо потрібно кілька разів за підхід.

Вправи з роликом для преса для жінок

Приступаючи до тренувань, пам'ятайте, що навіть нескладні вправи з колесом для преса для жінок можуть викликати сильну крепатуру. Після заняття обов'язково зробіть розтяжку. Вправи з роликом для схуднення і преса:

 1. Встаньте на коліна, розставивши їх на невеликій відстані. Тримайтеся за ручку, упріться в підлогу. Рухайтеся вперед і назад в половинній амплітуді.
 2. Повторіть попередню вправу повною амплітудою. Намагайтеся не згинати руки. Повернення в рівну стійку.
 3. Варіант «з навпочіпки» відрізняється лише початкової позою: ляжте на килимок на довжині витягнутої руки, покладіть ролер, візьміться за ручку, на видиху тягніться до колін.

Вправа з роликом для преса для чоловіків

Тренажером можна різноманітно і ефектно накачати не тільки прес: активну участь під час тренування беруть м'язи спини, ніг, рук, сідниць. Качати прес цим пристосуванням дуже важко, але результативно. Чоловікам спочатку потрібно працювати тільки з колін в невеликому темпі. Нехай це буде 10-12 повторень за два підходу. Краще перед заняттям подивитися відео, щоб виконувати вправи максимально правильно. Поступово додавайте темп. Наступним етапом тренування стане робота з положення стоячи.

 1. Встаньте в повний зріст, трохи розставивши ноги.
 2. Візьміть в руки диск і упріться їм у підлогу біля ніг.
 3. Починайте катати, обов'язково рівними руками, намагайтеся витягнутися як можна далі, але не лягаєте повністю. Здійснюйте дію, вдихаючи.
 4. Коли вам вдасться досягти максимальної витяжки на підлозі, почніть затримуватися в складочке, результати від тренувань будуть помітніше.

Більш складні вправи з колесом для преса для чоловіків, коли ролик ви рухаєте по косій або в сторони – це сприяє зміцненню бічних м'язів преса:

 1. Виконується сидячи, витягнувши ноги.
 2. Штовхайте ролик від себе вправо і вліво по 7 разів.
 3. Цю ж задачу можна виконувати з стійки в повний зріст.

Така вправа вимагає великих витрат енергії. Займайтеся регулярно і ефект буде приголомшливим. А більш складна задача – це прокачати прес на колесі на одній руці: задіяти для цього потрібно два ролера – по одному в кожну руку. Більш наочно, всі ці вправи ви зможете побачити на відео, а поки:

 1. Прийміть упор лежачи.
 2. Одна рука нерухома, а за допомогою другої ви витягаєте тіло за тим же принципом, але піднімаючись на стільки, наскільки вийде в положенні лежачи. Спортивна форма вам гарантована.

Вправа з гімнастичним роликом для початківців

Новачкам кожна вправа на ролику для преса даватиметься нелегко, але результат коштує витрачених сил. Підходи ви можете розподілити рівномірно протягом дня. Враховуйте те, що ці навантаження викликають сильне м'язове напруження, робити їх треба, поступово збільшуючи навантаження. Початківцям користуватися роликом краще з обережністю. Перед заняттям зробіть невелику розминку: розігрів – гарна допомога м'язам і профілактика травм.

Це проста вправа з колесом для преса для новачків зможе освоїти кожен:

 • Підійдіть до стіни на невелику відстань і з колін катайте коліщатко так, щоб воно впиралося в стіну на зручній для вас дистанції. При цьому стежте, щоб руки були випрямлені.
 • Повторювати цю вправу до 20 разів. Поступово ви зможете відсунутися від стіни на більшу відстань.
 • Коли ви зумієте виконувати завдання з легкістю, підніміться з колін і виконайте все в тому ж порядку, але з положення стоячи.
 • Після двадцяти прокатываний отодвигайтесь, поки не зможете витягнутися повністю.

Відео: вправи з гімнастичним роликом

Тренажер для преса ролик для преса

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!