Вправи з гумовою стрічкою

Фізичні навантаження, під час яких використовується спеціальна спортивна гумка для вправ, може виконувати як жінка, так і чоловік. Такий спорт користується великою популярністю серед бажаючих схуднути і скорегувати свою фігуру. Тренування з гумою повинні проводитися регулярно і тільки тоді проявиться бажаний ефект.

Як виконувати вправи з еластичною стрічкою

Заняття спортом допоможе прискорити схуднення, якщо всі вправи з гумовою стрічкою будуть виконуватися правильно і регулярно. Комплекс вправ з гумкою спрямований на підтяжку преса, прокачування сідниць, поліпшення розтяжки і ефективної опрацювання практично кожної задіяної м'язи. Жінка і чоловік повинні виконувати вправи з гумовою стрічкою, дотримуючись простих правил:

 • знаходячись у вихідному положенні, гумова стрічка повинна бути злегка розтягнутий;
 • всі рухи залишаються максимально плавними і м'якими;
 • при поверненні у вихідну позицію має відчуватися опір.

Вправи з гумовим джгутом на прес

Для тренування м'язів живота, такі заняття підходять як чоловікам, так і жінкам:

 1. Вихідний варіант виконується наступним чином – ноги ставляться на ширині плечей, гумка береться в руки і піднімається вгору. Важливо тримати руки так, щоб гумовий джгут залишався в натягнутому положенні. Одна нога відводиться назад, а корпус розгортається в протилежну сторону. Повинен напружуватися прес. Робиться для другої ноги. Виконується 20-25 повторів.
 2. Домашній фітнес може включати наступне заняття – потрібно сісти, виконується упор ззаду, долоні впираються об підлогу. Петля натягується біля щиколоток, потім піднімаються прямі ноги, повинно зберігатися натягнуте положення гумової стрічки. Виконується 10-15 повторів.
 3. Щоб працювала верхня м'яз преса, необхідно рівно сісти. Використовується наступна техніка – на носочки стоп надівається одне кільце, а друге береться руками. Потім необхідно лягти, але не міняти положення ніг. Починає розтягуватися амортизатор, можна виконати скручування, а потім повернутися у вихідну позицію. Робиться 10-12 повторів.

Вправи з резинкою для стегон

Пілатес, фітнес і будь-який спорт допомагає пропрацювати м'язи стегон. Для цього може використовуватися такий тренажер, як гумова стрічка:

 1. Щоб нормалізувати вагу, необхідний спорт. Ефективним вважається кінці гумового джгута з'єднуються, потім коло надівається на рівні колін. Треба встати на носочки, на рівні плечей розставляють ноги, амортизатор злегка розтягується. Необхідно злегка присісти, залишаючись у цьому положенні, робляться кроки вперед, і постійно натягується кільце. Виконується пару хвилин.
 2. Домашній фітнес може включати таке заняття – потрібно лягти на живіт, на підлогу, руки розташовані під підборіддям. По черзі виводяться ноги і обов'язково натягується амортизатор. Для опрацювання сідниць, під час 4 повтору нога утримується вгорі.
 3. На рівні колін одягається кільце, ноги розташовуються на ширині плечей, щоб натягалася спортивна гумка. Далі робляться напівприсідання, але не можна прогинати спину.

Вправи зі джгутом для зміцнення спини

Допоможуть зміцнити м'язи спини спеціальні тренування, виконувати які необхідно регулярно:

 1. Потрібно лягти на спину, підборіддя опускається вниз, руки розташовуються уздовж тулуба, і тримається стрічка. Повільно піднімається верх корпусу, при цьому трохи вбік відводиться лікоть, щоб з'явилося напруження амортизатора. В цей час м'язи преса і сідниць повинні залишатися розслабленими. Потім тіло повертається у вихідну позицію. Виконується 15-18 повторів, і опрацьовуються м'язи верхньої частини спини.
 2. Ноги розміщуються на ширині стегон, коліна залишаються м'які, руки розводяться, опущені вниз і в них знаходиться стрічка. Повільно піднімаються плечі до рівня вух. У цей час руки відводяться в бік, але прес повинен залишатися напруженим. Коли плечі опиняться на потрібному рівні, затримуються в такому положенні декілька секунд, потім опускаються. Робиться 15-18 повторів.
 3. Гімнастична стрічка фіксується на рівні колін, наприклад, можна прив'язати її до батареї. Потім потрібно встати прямо, коліна злегка згинаються, напружуються м'язи живота. Згинаючи лікті, натягаються два кінця гумки і максимально сильно притискаються до тулуба. В цей час плечі відводяться назад, а спина залишається рівною. Виконується 18-20 повторів.

Вправи з бинтом Мартенса для рук

Ефективно пропрацювати трицепс і біцепс допоможе регулярне виконання регулярних тренувань, з використанням спеціальної гумової стрічки:

 1. Для опрацювання області рук, потрібно стати ногами на амортизатор, потім його кінці беруться в руки. Необхідно піднятися, руки прямі розводяться в сторони, потім по черзі піднімаються і опускаються. Під час занять важливо відчувати, як працюють м'язи. Робиться 18-24 повтору.
 2. Однією ногою потрібно стати на середину бинти Мартенса, а її кінці тримаються в долонях. Друга нога відводиться назад, згинається в коліні. Лікті піднімаються, відводяться назад, при цьому розтягується амортизатор, після чого вирівнюються руки. Ця тренування допомагає підтягти руки, при цьому основне навантаження припадає на біцепс. Всі рухи робляться максимально повільно. Виконується 20-26 повторів.
 3. Руками береться бинт Мартенса, заводиться за спину, щоб вона знаходилася на рівні грудей. На ширині плечей ставляться ноги, руки розводяться в сторони. Далі поєднуються на рівні грудей руки, після чого повертаються у вихідну позицію. Тренування допомагає ефективно пропрацювати трицепс.

Відео: комплекс вправ з гумовою стрічкою

Гумова стрічка. Сідниці, стегна і м'язи рук.

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!