Випрямлення волосся в домашніх умовах: ефективні процедури

Прохання випрямити волосся – одна з найчастіших у салонах краси. Якщо пасма злегка в'ються і пушатся, це подобається не всім. Швидко зробити выпрямляющую укладання в домашніх умовах можна за допомогою фена або прасування, а закріпити ефект допоможуть маски.

Способи випрямлення волосся

Молоді дівчата воліють носити розпущене волосся, і для таких укладок важливі гладкі пасма, інакше вся зачіска виглядає неохайно. Вирішити проблему може процедура кератинового випрямлення, яку зробить майстер в салоні. На волосся наноситься спеціальний заспокійливий складу. Після процедури вони стануть гладкі, блискучі, добре тримати укладання, навіть якщо ви захочете завити локони.

Якщо ж на такий варіант не вистачає рішучості або грошей, можна почати з домашніх укладок і процедур, що випрямляють волосся.

Найпростіший спосіб – укладання феном за допомогою круглої щітки (брашінга).

Це щадний варіант, який підходить дівчатам з слухняною шевелюрою – навіть якщо щедро користуватися фіксуючими засобами, ефекту вистачить тільки на добу.

Трохи довше протримається витягування, зроблене гарячим праскою, але зловживати такою укладанням не можна – гарячі щипці шкодять волоссю. Допоможуть і приготовані в домашніх умовах маски: наприклад, суміш оливкової або кокосового масла з реп'яховою зробить пасма більш важкими, блискучими.

Як випрямити волосся в домашніх умовах

Перш ніж експериментувати з саморобними масками, краще спробувати прості способи випрямлення начебто брашінга та прасування. Важливо розуміти, що чим довше волосся, тим більше часу і сил вимагає укладання – короткі легко витягнути феном, а пасма нижче плечей потрібно спочатку підготувати олійною маскою, а потім пройтися по ним праскою.

Якщо волосся травмовані (посічені кінці, сухість, невдале фарбування), то краще відмовитися від гарячої укладки і віддати перевагу хімічним сполукам: зробити випрямлення кератином або маску на основі желатину.

Феном

Укладання феном – найпростіший і безпечний спосіб, який добре підходить для недовгих стрижок (каре, боб і ін). Спочатку дівчатам буває важко управлятися, тримаючи в одній руці фен, а в іншій – круглу щітку, але звичка виробляється швидко. Дійте так:

  1. Вимивши голову, нанесіть на пасма фіксуючий засіб (краще з функцією термозахисту).
  2. Розділіть волосся на три частини: потилицю і бічні.
  3. Починати краще з потилиці. Подхватывайте тонкі пасма і, витягаючи їх щіткою, сушіть спрямованої струменем теплого повітря. Перш ніж прибрати щітку, остудіть прядку холодним повітрям. Фен краще направляти зверху вниз.
  4. Закінчивши укладання, зафіксуйте результат лаком.

Утюжком

Сучасні перукарі рекомендують для розгладження користуватися щипцями з керамічними пластинами і нагрівати їх не більше, ніж до 100-120 градусів. Робіть зачіску так:

  1. Після миття висушіть голову природним шляхом або феном. На пасма можна нанести спрей з маслами.
  2. Нанесіть засіб з термозахистом по всій довжині.
  3. Нагрійте праску. Відділяючи пасма довільної товщини, кілька разів проводите за ним інструментом. Повторюйте, поки не будете задоволені результатом.

Кератирование волосся в домашніх умовах

Нанокератиновое вирівнювання в салоні коштує дорого, тому багато роблять кератинове випрямлення волосся в домашніх умовах самостійно. Якщо купити спеціальну професійну косметику і попросити про допомогу подругу, можна отримати хороший довготривалий ефект. Порядок дій:

  1. Вимийте голову, використовуючи шампунь для глибокого очищення. Бальзам використовувати не можна.
  2. Повністю висушіть.
  3. Расчешитесь рідкісним гребенем і, відступивши 1-2 см від шкіри голови, нанесіть пензлем склад для кератирования.
  4. Залиште на півгодини, потім досушити феном.
  5. Закінчите процедуру випрямлення волосся в домашніх умовах праскою, розігрітим до 230 градусів.

Маски для випрямлення волосся

Механічний випрямляч (завивки) або гаряче повітря фена не підходять для травмованих волосся, потребують харчуванні. Гарне поєднання косметичного і оздоровчого ефекту дає використання масок. Дівчатам з сухими волоссям підійде масляна. Її роблять так:

  1. Змішати півсклянки базового (оливкової або кокосової) олії зі столовою ложкою касторової або персикового.
  2. Злегка підігріти на водяній бані.
  3. Нанести по всій довжині пасма. Обернути плівкою і заховати на годину під теплий ковпак/рушник.

Популярністю користується маска для випрямлення волосся з желатином, її навіть називають аналогом кератиновой. Рецепт виглядає так:

  1. Дві столові ложки желатину замочити в 100 мл теплої води, залишити набухати.
  2. Отриману суміш змішати з вашим улюбленим бальзамом або маскою в пропорції 1:1.
  3. Рівномірно нанести на волосся, обгорнути поліетиленом і прогріти феном.
  4. Через годину змити теплою водою і витягнути волосся, використовуючи фен або праска.

Хороший оздоровчий ефект дає маска з глиною.

Найкраще підходить блакитна, але можна купити в аптеці зелену, жовту або білу.

Рецепт такий:

  1. Столову ложку глини змішати з тією ж кількістю рідкого меду і яєчним жовтком. Можна додати ефірне масло лимона або апельсина (1-3 краплі).
  2. Суміш розвести водою до консистенції сметани і рівномірно нанести на голову. Тримати годину.

Відео

[відео] [youtube id="ncm6iq-EoCs"] [youtube id="uhGz-FfsOxk"] [/videos]
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!