Розпис нігтів для початківців покроково з фото

Багато дівчат прагнуть виглядати ідеально, тому кожен раз вдосконалюють себе і свою зовнішність. Доглянуті нігті і гарний манікюр – невід'ємна риса красивої жінки. За якісним дизайном легко звернутися до фахівців в салон краси, але якщо вирішено виконати таку процедуру вдома, то тут немає нічого складного. У статті розповімо: як виконується розпис нігтів в китайській техніці, якими способами робити художні малюнки або зображення в японському стилі.

Техніка китайського розпису на нігтях для початківців

Китайська розпис передбачає створення на нігтях будь-яких малюнків – квіток, панорам, пейзажів, але з допомогою певної техніки. Суть такого процесу полягає в тому, щоб окрему деталь дизайну намалювати одним рухом кисті. Тут не доведеться фарбувати ніготь в декілька шарів, необхідно нанести потрібні кольори на інструмент, змішати їх і провести по нігтю.

Необхідні матеріали та інструменти

 • Фарба акрилова – основний складовий елемент. Матеріал має відмінну в'язкість і потрібну консистенцію, щоб малюнок ідеально наноситься на ніготь. Відмінним вибором будуть акрилові фарби на водній основі з додаванням силікону. Даний матеріал легко купити в будь-якому магазині з канцелярією або приладдям для творчості.
 • Кисті. Даний інструмент з натуральної вовни вибирають справжні майстри, оскільки він довговічний і легко чиститься. Новачкам на перший час підійдуть штучні кисті, вони дешевші, практичніше. В арсеналі майстра має бути кілька видів таких інструментів:
  • плоскі – для нанесення гладких візерунків;
  • щітки – для додання фактури малюнками;
  • лайнери – для промальовування контурів, рівних ліній, тонких елементів;
  • віялові – для створення фону, однотонної заливки;
  • скошені – для малювання дрібних елементів еліпсоподібної форми.
 • Шпажки різних діаметрів для малювання точок, кіл.
 • Ємність для води.

Етапи виконання

Насамперед, варто підготувати всі інструменти та матеріали, які будуть потрібні для роботи. Варто подбати і про нігті, вони вже повинні бути з гарним манікюром. Для тестового виконання малюнків з китайської розписом дозволено брати штучні накладні нігтики, які мають велику довжину. Перші зображення рекомендується змальовувати з готових картинок, щоб проаналізувати правильність дизайну, його схожість з оригіналом. Якщо потрібно виконати розпускається троянду в китайській техніці, то етапи її виконання будуть наступними:

 • Беремо білу, червону, чорну акрилову фарбу і широку кисть. Вмочуємо інструмент перші дві фарби, трохи розтушовуємо на шматку скла, в пластиковій тарілці або іншої ємності.
 • Наносимо перший округлий мазок на ніготь, він повинен вийти опуклим в самій верхній точці. Ширину майбутнього пелюстки робимо мінімальною, а його лівий край повинен бути нижче, ніж права частина.
 • Другий мазок робимо аналогічно, але його закінчення повинно бути розташоване вище, ніж початкова.
 • Два наступних руху будуть схожі на попередні, але в симметрическом відображенні. Перші мазки повинні виглядати трохи менше і закриватися міцною.
 • Додаємо ще кілька пелюсток з допомогою аналогічних рухів кистю, виконуючи хвилеподібні руху (вгору-вниз).
 • Чорну акрилову фарбу наносимо на тонку кисть і промальовуємо всі контури, які хочемо бачити на розпустилася троянді. Цим же кольором і інструментом дозволено зробити кілька закритих бутонів, листя.

Китайська розпис нігтів для початківців

Художній розпис нігтів акриловими фарбами

Акрилові фарби є найпопулярнішим матеріалом розпису нігтів, хоч цей дизайн може виконуватися лаками, гелями. Позитивні якості такого матеріалу складаються не тільки в наявності широкої палітри кольорів, правильної консистенції. Основний плюс акрилової фарби – швидкість її висихання, легкість виправлення зображення з допомогою води і неможливість фарби тріскатися, втрачати відтінок.

Необхідні матеріали та інструменти

Для прикраси нігтів художніми малюнками, якому майстру необхідний набір різних пензликів, широка палітра акрилових фарб, вода і місце, куди наносити новий дизайн. Для новачків рекомендується також взяти приклад необхідного зображення, щоб мати можливість покроково вивчити процес створення малюнка, і потім відтворити його на нігтях. Не варто переживати з приводу неправильно нанесеного мазка, його легко виправити за допомогою змоченої у воді тонкого пензлика.

Етапи виконання

Насамперед, для створення гарного дизайну на нігтях, варто намалювати фон. Для цього краще взяти класичний, матовий лак пастельного відтінку. Тут може бути використаний і яскравий колір, але у такому разі весь малюнок повинен бути контрастним. Розглянемо етапи виконання художнього розпису з абстрактним малюнком на жіночих, коротких нігтях:

 • Очищаємо нігтьову лунку від кутикули, нігтям за допомогою пилочки надаємо потрібну форму.
 • Поліруємо пластину спеціальної пилкою, знежирити нігті спеціальним засобом або рідиною для зняття лаку, щоб малюнок довго тримався.
 • Наносимо безбарвну базу, щоб нігті не вбирали в себе колір лаку.
 • Фарбуємо пластину будь-яким яскравим лаком.
 • Чекаємо повного висихання, готуємо акрилові фарби, пензлі, воду, серветки.
 • Починаємо художній розпис з нігтя на безіменному пальці. Тут малюнок повинен бути насиченим: білим акрилом виконуємо контури метелика, ставимо ряд точок, кілька хвилястих ліній.
 • На інших нігтики малюємо аналогічні елементи, але не точно такі ж, як на першому нігті. Мізинець і великий краще прикрасити тільки хвилястими лініями, крапками, без метеликів.
 • Беремо яскравий відтінок акрилової фарби, суміжний з фоном (якщо основа ніжно-жовта, то готуємо яскраво лимонний колір або ін) і наносимо кілька мазків, які створюють вигляд листочків квітки.
 • Покриваємо нігті прозорим лаком або спеціальним закріплювачем.

Дизайн нігтів акриловими фарбами

Урок японської розпису нігтів для початківців

Малюнки в японському стилі дуже популярні серед молодих дівчат, оскільки вони поєднують в собі ноти ніжності і певною суворістю. Така розпис може виконуватися будь-якими фарбами, але для початківців рекомендується брати акрил, оскільки він дуже простий у використанні і нанесенні. На перших стадіях навчання нігтьовому майстерності, краще віддавати перевагу простим варіантів сакури, легким ієрогліфам.

Необхідні матеріали та інструменти

 • Акрилові фарби фіолетового, рожевого, білого, чорного, зеленого, жовтого кольору.
 • Прозорий лак і світла емаль.
 • Пензлі, серветки, вода.

Етапи виконання

 1. Готуємо нігті до покриття, для цього робимо косметичний манікюр, поліруємо пластину м'якою пилкою, знежирюємо поверхню.
 2. Наносимо прозорий шар або будь-який інший закріплювач. Після цього покриваємо нігті ніжно-рожевим лаком.
 3. Розводимо у воді фіолетовий акрил і наносимо його нерівними, рідкісними лініями на ніготь. При цьому смужки можуть бути короткими і довгими, широкими і вузькими.
 4. Потім кисть у воду, розтушовуємо завдані фіолетові лінії, щоб вийшов гарний фон.
 5. Тонким пензликом наносимо чорну фарбу, виводячи гілки сакури. Щоб малюнок виглядав органічно, початок ліній повинно бути товще, ніж кінець. Варто уявити як виглядає гілка дерева, щоб правильно її зобразити.
 6. На кожному краї гілок малюємо суцвіття сакури ніжно-рожевим акрилом, для цього ставимо за 6-7 точок, що зображують пелюстки. Деякі квітки можуть бути не розпустилися, в бутонах, їх краще зображати просто рожевої крапкою.
 7. Білим акрилом наводимо контури квіток сакури, надаючи ніжність пелюстків.
 8. Беремо більш яскравий рожевий відтінок і наводимо серединку квітки невеликими мазками від центру до країв. При цьому не треба додавати багато такого кольору, правильніше використовувати його в невеликій кількості.
 9. Ставимо по центру квіток сакури жовту серединку. У бутонах цього робити не варто.
 10. На деяких гілках промальовуємо листочки зеленого кольору, при цьому можна змішати даний відтінок з білим акрилом.
 11. Контури деяких великих квітів обводимо тонкою чорною лінією, щоб висловити їх.
 12. На порожньому тлі можливо додати прикраса у вигляді білих крапель, для ефектності малюнка.
 13. Покриваємо наші нігті прозорим лаком-закріплювачем, і милуємося ними кожен день.

Сакура на нігтях | Cherry Blossom Nails Tutorial | KSEVA

Тренувальні карти для розпису нігтів

Багато майстрів нігтьового сервісу не є ідеальними художниками, але все одно у них виходять гарні та вишукані дизайни. Навчитися розписувати нігті не так вже й легко, але з тренувальними картами набагато простіше. Такий допоміжний матеріал допомагає набити руку на папері, а після цього можливо з легкістю виконувати схожі ескізи. Існують різні тренувальні карти: з квітами, вензелями, комахами, абстрактними зображеннями.

Принцип їх роботи полягає в тому, щоб створити в голові майстра подання: як правильно вести лінію. Тренувальні карти для розпису нігтів можуть бути схожими на дитячу розмальовку, тільки для їхнього виконання використовується класичний акрил або лаки. Тут за бажанням може бути узятий і гель-лак, але така практика буде дорогою. Для перших робіт дозволяється брати голку і нею виводити красиві візерунки по контурах.

Дізнайтеся, як красиво намалювати вензелі на нігтях.

Відео-урок з розпису нігтів гель-лаком

Початківцям майстрам нейл-арту варто вивчити багато літератури, перш ніж приступити до власного дизайну. Дуже корисними будуть різні майстер-класи і навчальні ролики, в яких досвідчені фахівці відкривають секрети цього мистецтва. Пропонуємо переглянути відео-урок з розпису нігтів гель-лаком від хорошого майстра манікюру:

Дизайн нігтів гель-лак shellac - Розпис нігтів Дизайн нігтів фольгою (відео уроки дизайну нігтів)

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!