Гірчиця від колорадського жука: засоби для боротьби з шкідником

Велика кількість садових ділянок страждає від нашестя колорадського жука. Проти шкідника використовуйте гірчицю. Краще застосовувати засіб навесні: так, є можливість прогнати прокинувшихся шкідників, які ще не встигли розмножитися. Нерідко гірчиця проти колорадського жука використовується на стадії появи паростків, бутонізації, цвітіння, формування плодів рослин.

Механізм дії гірчиці від колорадського жука

Засіб не знищує, а лише відлякує комах. Продукт містить флавоноїди з різким, неприємним для шкідника і його личинок запахом. Після обробки листя рослин набувають специфічний смак, який погано переносять комахи. Враховуйте, що жовтий порошок не можна застосовувати з препаратами, спрямованими на знищення комах: як правило, такі склади не відлякують, а принаджують шкідників.

Способи застосування

Обробка буває прикореневій або у вигляді обприскування, запилення. Щоб добитися максимального результату, одночасно поливайте грядки настоєм і распрыскивайте розчин на листі. Кожен вид обробки має свої особливості:

  1. Обприскування. Готується розчин з 2-3 ст. л. з верхом жовтого порошку, 1-2 літрами окропу. Суміш слід настояти 1-2 дні, далі розведіть склад 10 л води, распрыскивайте на листя рослин. Крім картопляного листоїда, з городу підуть огнівка, пильщик, попелиці, трипси, яблунева плодоніжка, клопи.
  2. Полив. Береться 200 г порошку, 5 л води. Суміш настоюється 1-2 дні. Цим розчином поливайте міжряддя, кущі. Даний спосіб рекомендується застосовувати восени, коли шкідник шукає місце для зимівлі. Полив грядки гірчичною сумішшю прекрасно працює проти дротяників, слимаків.
  3. Запилення. Спочатку нанесіть суміш на листя з рідкого мила і води, далі посипте кущі, землю біля них пекучим порошком. За рахунок попередньої обробки мильним розчином порошок краще прилипне до зелені, не обсыплется із-за пориву вітру.

Вирощування гірчиці

Пам'ятайте, що засіб не тільки відлякує комах, але і служить добривом для грунту. Якщо вирощувати культуру, то вона не вимагає особливого догляду: потрібно лише організувати своєчасний полив, регулярно розпушувати землю. Посів здійснюється між рядами городніх культур: відстань між насінням 10-15 см. Не закопуйте насіння глибоко: верхній шар землі має бути 1-1,5 см. Перші сходи з'являться через 3-4 дні.

Відео

Екологічно Чистий Засіб для боротьби з Колорадським Жуком. // Олег Короп

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!