Пельменниця ручна: як користуватися ґратами

Пельменниця – це сучасний кухонний інструмент для швидкого приготування пельменів, равіолі, маленьких вареників (тому іноді його можуть називати варенницей) в домашніх умовах. Відмінно підходить для тих, хто любить поїсти, але не любить довго готувати ці страви. Такі пельменелепки можна легко придбати в інтернет-магазині чи у будь-якому магазині кухонного приладдя.

Пельменницы

Пельменницы є популярним товаром в наш час. Найчастіше її хочуть купити, щоб полегшити собі життя, або на подарунок. Таку річ для ліплення пельменів винайшли давно. І на початку її існування був тільки один вид – механічна пельменниця (або ручне). Зараз вже існують електричні і механічні вдосконалені (з ручкою, пресом, валиком). Ручна досі не здає своїх позицій, будучи шалено популярною.

Цей кухонний прилад володіє рядом особливих переваг:

  • Має просту і зручну конструкцію.

  • Значно скорочує час, відведений на ліпку.

  • Якісно скріплює краю і рівномірно розподіляє начинку.

  • Не вимагає надприродного догляду.

  • Можна купити в магазині і навіть замовити з каталогу.

  • Скромна ціна.

Форма для пельменів

Вона ж проста ручна пельменниця. Зовні схожа на стільники, бо складається з металевого (алюмінієвого) кола з шестикутними осередками всередині. Метал міцний і має значну товщину. Щоб мати можливість добре защепити домашні пельмені, зверху навколо кожного отвори зроблені невеликі піднесення. Форма для ліплення пельменів має невелику вартість у порівнянні з іншими видами аналогічних приладів.

Механічна пельменниця

Механічна вдосконалена пельменниця дуже корисна в побуті. Вона проста у використанні за рахунок маленькою, але зручної конструкції. Складається такий кухонний прилад з отвору для тіста і фаршу, ручки, механізму для ліплення. Вона повністю металева, за винятком дерев'яних валиків для тіста. Щоб вийшли гарні домашні вареники або равіолі, можна приготувати улюблену начинку, а потім зробити тісто. Інші турботи пельменниця механічна бере на себе.

Як користуватися пельменницей

Пельменниця ручна буває двох типів. Одна з них – це проста металева форма. Щоб за допомогою неї приготувати домашні пельмені, необхідно спочатку підготувати борошно і зробити тісто. Потім розкачати качалкою на дошці два однакових пласта приблизно такого ж розміру як форма. Одна заготовка викладається на форму і в районі кожного отвору кладуть фарш. Далі укладіть зверху другий шар і розкачати качалкою для міцного скріплення. Маленька порада: щоб тісто не прилипало до форми, її потрібно злегка посипати борошном.

Процес приготування за допомогою механічної пельменницы дещо відрізняється. Завдяки більш досконалої конструкції процес майже повністю автоматизується, а її принцип дії простий. Тут потрібно підготувати два пласта тіста і покласти фарш у відведене для нього місце. Користуватися пельменницей просто – вона сама буде регулювати товщину тіста, розмір, кількість начинки. При цьому сторони вироби будуть рівномірними і щільно скріпленими.

Як вибрати ручну пельменницю

Так як схожих аксесуарів для кухні придумано чимало, тому їх необхідно ретельно вибирати. Якщо йдеться про простій формі для пельменів, то тут потрібно звертати увагу на якість матеріалу. Краще буде пельменниця ручна металева, але якщо хочеться пластикову, то вона повинна бути міцною, а сам пластик якісним (в його складі не можуть бути шкідливі, отруйні речовини, від нього не повинно виходити специфічного неприємного пластмасового запаху). Сама решітка для пельменів не повинна мати ніяких нерівностей, інакше пельмені просто не будуть виходити.

З механічною пельменницей схожий алгоритм. Щоб вибрати дійсно хороший апарат, варто враховувати якість матеріалів, відсутність браку. Прилад повинен бути повністю працездатний: ручка повинна вільно крутитися, валики – рухатися, а механізм скріплення – виробляти процеси стискання. Метал, з якого виготовлена пельменниця краще вибирати товстий і міцний, такий прилад прослужить набагато довше.

Ціна на пельменницю ручну

Ціни на форму для пельменів коливаються в залежності від типу, виробника. Так, просту пельменницю можна купити зовсім недорого. Ціни на пластикову 60-250 рублів і від 150 до 600 рублів на металеву. Купити механічну теж просто, але її ціна буде на порядок більше. Це пов'язано з більшою автоматизацією і складністю конструкції. Тому придбати таке диво техніки можна в ціновому діапазоні від 1500 до 10 000 рублів.

Ознайомтеся з рецептами і дізнайтеся,як приготувати пельмені в домашніх умовах.

Відео: як робити пельмені з допомогою пельменницы

Ліплення пельменницей

Відгуки

Меланія, 26 роківКупила в інтернет-магазині відмінну ручну пельменницю. Виглядає непогано, деталі якісні, працює відмінно. Пельмені виходять рівні і не розпадаються. До цього мучилася годинами, щоб приготувати вечерю на всю сім'ю. Зовсім не пошкодувала про своє придбання, коли побачила наскільки швидко і просто все відбувається.
Аріна, 35 роківНедавно побачила в магазині пельменницю і зацікавилася. Але сумнівалася в її практичності (думала, чи варто вона своїх грошей). Коли все ж таки зважилася купити, то була в захваті. Вона економить так багато часу і сил, що готування стала приносити лише задоволення. З чоловіком їмо постійно смачні пельмені, і навіть вареники.
Мирослав, 29 роківЯ купив таку пельменницю в подарунок дружині, щоб полегшити їй готування. Непоганий прилад, практичний, зручний, не вимагає якихось особливих навичок. Тим більше перед покупкою мені розповіли все про пельменнице, як користуватися, як мити і які у нього переваги. Раджу купувати в якості практичного подарунка.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!