Біо-пух - наповнювач для верхнього одягу

Пуховики вже оцінили багато. Такий одяг поступається шуб за красою, але становить серйозну конкуренцію, якщо мова йде про тепло. Розбираючись, що таке еко-пух, господині відразу розуміють, що це екологічно чистий матеріал, покликаний добре зігрівати зимою. Дізнайтеся більше про нього.

Що таке біо-пух

В даний час при виробництві пуховиків використовуються різні наповнювачі, а не тільки пух. Став відразу популярним тінсулейт може похвалитися здатністю не пропускати холодне повітря під куртку і утримувати тепло всередині. Пуховики на біо-пуха або аналогічному матеріалі з приставкою «еко» трохи поступаються функціонально. Однак сама структура наповнювачів має разючі відмінності.

Біо-пух – це наповнювач для одягу, виготовлений на біологічній основі і покликаний зберігати тепло під одягом. Найпоширенішою стала модифікація пухнастого матеріалу Sustans, створювана фірмою DuPont по технології з біополімеру Sorona. Використовується рослинна сировина, матеріал можна вважати екологічним. Він не здатний викликати алергію. Перетворений натуральний полімер може в будь-якій пропорції змішуватися з звичайним пухом. На дотик він м'який і пухнастий. Безперечною перевагою є те, що крізь зовнішню тканину утеплювач не вилазить назовні.

Біо-пух у верхньому одязі

В морози без теплого пальта чи шуби не обійтися. Однак для вітряної погоди пуховик з біо-пухом підійде краще. Цей вид одягу може бути чоловічим і жіночим, все залежить від дизайну. Технологія виробництва еластичного утеплювача дозволяє зберігати природне тепло тіла людини, не допускаючи під куртку холодні маси повітря. Біо-пух в зимовому одязі не змусить її володаря згинатися під вагою пуховика, оскільки наповнювач дуже легкий.

Можна прати біо-пух

При покупці кожного предмета гардероба бажано знати, як за цією річчю доглядати. Більшу частину верхнього одягу прати в машинці не можна. Доводиться вдаватися до послуг хімчисток та пралень. Компанією DuPont неодноразово за підтримки інших корпорацій проводилися тести, покликані з'ясувати, чи можна прати біо-пух, що знаходиться усередині одягу.

З'ясувалося, що сучасні вироби, що містять всередині себе штучний пух, можна не тільки прати, але і прасувати. Щоб не зіпсувати річ, в обох випадках слід дотримуватися максимально допустимих температурних режимів. Якщо дотримуватися всі рекомендації, що стосуються прання, то з біо-пухом не відбудеться ніяких неприємних несподіванок.

Як прати біо-пух

Синтетичний пух – наповнювач менш примхливий, ніж пір'яний. Тим не менш, краща ручне прання таких речей. Для цього використовується велика кількість води з розведеним у ній рідким порошком. За відгуками покупців можна зробити висновок, що активне вижимання протипоказано для даного виду одягу. Доведеться дочекатися, поки вода стече сама.

Прати біо-пух в пральній машинці теж можна. Однак потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Температура при пранні не повинна перевищувати 40 градусів.
  • По можливості сушіть пуховик на балконі не в сонячний час. Сушка на батареях протипоказана.
  • Використання кондиціонера допустимо, але потрібно включення режиму подвійного полоскання.
  • Віджимання в пральній машині дозволяється лише при 600 обертах і менше.

Ціна на біо-пух

Вартість при покупці речей відіграє не останню роль. Спочатку покупець переглядає гарні фото одягу, потім вивчає характеристики, а, в підсумку визначає все одно є ціна. Вартість пуховиків з даними утеплювачем багато в чому залежить від довжини. Розбіжність цін вказана в таблиці:

Тип виробу

Ціна

Коротка куртка утеплена

4590 р.

Подовжений пуховик з капюшоном

5390 р.

Пуховик до середини стегна

8830 р.

Куртка до середини стегна з рукавами ¾ і в'язаними вставками

10460 р.

Відео: як прати пуховик

ПРАННЯ ПУХОВИКА за ВСІМА ПРАВИЛАМИ / Скажімо хімчистки НЕМАЄ

Відгуки

Анастасія, 21 рікВибирала між куртками з біо-пухом і тинсулейтом. Віддала перевагу першому варіанту з-за великої кількості позитивних відгуків. Зовні виріб нагадує ту одяг, де наповнювачем виступає натуральний пух і перо. Після прання в машинці пуховик деформувався, одна сторона стала коротшою за іншу. Утеплювач збився в грудки.
Тетяна, 34 рокиДуже задоволена своєю покупкою куртки з синтетичним пухом! Було важливо, щоб пуховик не збільшував мої без того чималі обсяги. Крім того, підкупив складу. При своїй витонченості і легкості за рахунок утеплювача куртка не дає мені мерзнути. Ношу вже другу зиму, перу сама. Виріб виглядає як нове, наповнювач не вилазить.
Ганна, 32 рокиШуба – річ хороша і красива, але для активних прогулянок з дитиною пуховик більш доречний. Начиталася в інтернеті про сучасних наповнювачах, їх чудодійні властивості і вирішила перевірити на собі. Дійсно, навіть в сильний мороз мені було комфортно перебувати на вулиці. Мій пуховик з штучним пухом легко можна прати і прасувати.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!