Як знайти телефон по imei безкоштовно

Сучасні люди практично не випускають гаджети з рук. Телефони взяли на себе безліч функцій, адже крім стандартних дзвінків і повідомлень за допомогою них можна створювати фотографії, спілкуватися в соціальних мережах, планувати події. Що вже говорити про стандартні функції календаря, калькулятора, будильника і т. д.? Втрата гаджета може обернутися справжньою трагедією для людини. На щастя, кожен смартфон має свій унікальний код і при втраті або крадіжці можна відстежити його місцезнаходження навіть в режимі онлайн, так як знайти телефон по IMEI?

Що таке IMEI

Це абревіатура, яка розшифровується як International Mobile Equipment Identifier, що в перекладі на російську мову означає «міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання». Він являє собою унікальний номер кожного мобільного в форматі GSM. При підключенні код автоматично передається оператору мобільного зв'язку. Якщо вкрадений смартфон вставлять іншу SIM-картку і зроблять хоча б один дзвінок, правоохоронні органи зможуть пробити телефон по IMEI, дізнатися, на кого оформлена картка і вилучити пристрій.

Алгоритми привласнення коду постійно змінюються. Сама структура у 2004 році зазнала змін. Спочатку код складався з 14 цифр, зараз – з 15. На сьогоднішній день він має наступну структуру: «AA-BBBBBB-CC-D», де:

 • «АА» і «BBBBBB» – коди типу розміщення (TAC), вони пов'язані з виробником і конкретної моделі пристрою. Приміром, у власників iPhone 5 код TAC виглядає наступним чином 01-332700, а в Samsung Galaxy S2 – 35-853704.
 • «СС» – унікальний серійний номер, поставляється виробником.
 • «D» – контрольна цифра для перевірки всієї рядка.

Як дізнатися IMEI телефону

Дані про код традиційно зберігаються в чотирьох місцях: на упаковці, під акумулятором апарату, у гарантійному талоні та прошивці гаджета. На більшості пристроїв, щоб його отримати, потрібно ввести на екрані набору кодову комбінацію *#06# і натисніть виклик. Можна скористатися звичайним серфінгом по налаштувань пристрою. Нижче представлено кілька варіантів для популярних виробників і операційних систем:

 • iOS (iPhone, iPad): Установки >Основні > Про телефон.
 • Android: Установки >Про телефон.
 • Старі моделі Sony і Sony Ericsson: * вправо * вліво вліво * вліво *.
 • Blackberry, нові моделі Sony Ericsson: Параметри >Статус.

Можна знайти телефон по IMEI

По коду можна знайти гаджет кількома способами. Без стороннього втручання складно змінити IMEI. У деяких регіонах це незаконно, тому можна бути впевненим, що за допомогою коду ви точно визначте місцезнаходження гаджета. Якщо ви не зацікавлені в тому, щоб повернути гаджет, але не хочете, щоб сторонні особи не мали доступу до даних, то зверніться в свою компанію стільникового мережі, щоб заблокувати смартфон і розширити блокування на інших операторів мобільного зв'язку.

Пошук за IMEI телефону

Дізнатися координати загубленого смартфона можна самостійно за допомогою спеціальних сервісів в мережі Інтернет, через різні додатки і програми для операційних систем Android і iOS пристроїв Apple. У разі крадіжки мобільного краще звернутися в правоохоронні органи, написати заяву і вказати унікальний ідентифікаційний номер IMEI.

Google

Люди часто задаються питанням, як знайти телефон по IMEI через супутник безкоштовно. Пошук смартфона через GPS-супутник є кіношної вигадкою, в реальному житті це нездійсненно. Можна відстежити телефон по IMEI через інтернет, якщо мобільний прив'язаний до аккаунту Google:

 1. Зайдіть в особистий кабінет облікового запису Google.
 2. На головній сторінці знайдіть опцію «Пошук телефону», натисніть «Приступити».
 3. Виберіть пристрій, після чого на карті з'явиться приблизне місце розташування смартфона.

Щоб знайти iPhone по IMEI, потрібно підключити сервіс iCloud і активувати опцію «Знайти iPhone». Якщо смартфон загублений, щоб визначити його місце розташування, потрібно зайти на сайт icloud.com ввести дані для доступу: пароль і Apple ID. За допомогою сервісу можна побачити не тільки де знаходиться смартфон, але і як він переміщається. Також на сайті можна заблокувати iPhone.

Додаток Airdroid

Якщо питання, як знайти телефон по IMEI самостійно, ще актуальне, то скористайтеся аналогом облікового запису Google – додатком Airdroid, його можна встановити з галереї Google Play. У програмі реалізовано віддалене керування пристроєм, можливість повного очищення і блокування даних. У разі крадіжки зловмисник може взяти контроль над додатком.

Програма Lost Android

Інша програма для пошуку телефону по IMEI називається «Lost Android». Додаток більш потужне. Встановити можна з Google Play. Список декількох віддалених функцій, реалізованих у Lost Android:

 • пошук пристрою на карті;
 • блокування/розблокування;
 • перегляд та копія даних контактів, повідомлень, фото);
 • включення/вимикання звукового сигналу, вібрації, екрану;
 • повідомлення про заміну SIM-карти.

Заяву в поліцію

Відстеженням загублених гаджетів займаються правоохоронні органи. Якщо стався факт крадіжки смартфона, необхідно звернутися в поліцію і написати заяву. У ньому потрібно вказати код IMEI. Після звернення співробітники відправлять запит оператора мобільної мережі. На жаль, на такого роду звернення поліція реагує дуже повільно. Крім того, оператори стільникового зв'язку нерідко відмовляються блокувати телефон до того моменту, поки офіційно не підтверджений факт крадіжки.

Відео

як знайти телефон з кодом IMEI Реальний спосіб 2016

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!