Як перекинути фото з iphone на комп'ютер

Продукція компанії Apple заслужено вважається однією з кращих і користується популярністю серед людей по всьому світу. Сучасні смартфони здатні не тільки здійснювати дзвінки, але і записувати відео, робити знімки, тому слід знати, як перекинути фото з iphone на комп'ютер. Із-за особливостей пристроїв цієї компанії зробити це непросто.

Як перекинути фотографії з iphone на комп'ютер через USB-кабель

Переважна більшість людей використовують на своєму ПК операційну систему Windows. Максимальну сумісність iPhone мають тільки з продукцією Apple, але і з іншими ОС його можна відносно просто синхронізувати. Інструкція, як перенести фотографії з iphone на комп'ютер:

 1. Знайдіть в коробці від телефону USB-шнур.
 2. Підключіть пристрій до ПК за допомогою кабелю. У деяких випадках вдається запустити відразу ж перегляд смартфона через Windows Explorer. Зі списку слід вибрати варіант «Відкрити пристрій».
 3. У сучасних версіях Віндовс за замовчуванням є драйвера для iPhone і девайс повинен буде з'явитися в списку жорстких дисків всередині, якщо відкрити «Мій комп'ютер». Він буде визначений як медіа-пристрій і мати значок камери. Потрібно просто клікнути мишкою по іконці і можна буде скопіювати вміст.
 4. Перед вами відкриється внутрішнє сховище. Зберігаються зображення в папці під назвою DCIM». В ній знаходиться ще одна папка з унікальною назвою з набору букв і цифр. Тут і розташовані фотографії.
 5. Далі просто виберіть зображення, які потрібно перемістити, і перетягніть у заздалегідь створену папку.

Як перемістити фото з iphone на комп'ютер Mac

З «рідними» девайсів справа йде набагато простіше і методів перекачати необхідні файли більше. Нижче будуть представлені основні способи, як передати фото з айфона на комп'ютері з Mac OS. Кожен з них дозволяє завантажити з вашого смартфона знімки на ноутбук. Деякі з них навіть не вимагають підключити пристрій безпосередньо до ПК. Завантажити файли можна за допомогою:

 • ЮСБ-кабель;
 • спеціальних програм;
 • електронної пошти.

За допомогою USB-кабелю

Цей спосіб, як перекинути фото з iphone на комп'ютер, практично не відрізняється від аналогічного варіанту імпортувати знімки для ОС Windows. Для копіювання ПК з Mac мають передвстановлене додаток iPhoto. Вам необхідно лише підключити девайс через шнур до пристрою. Алгоритм дій такий:

 1. Спочатку треба приєднати через кабель телефон до ПК.
 2. Коли встановиться з'єднання, ноутбук повинен «побачити» смартфон автоматично відкрити програму. Якщо цього не сталося, то знайти її самостійно можна в розділі «Програми».
 3. Перед вами відразу ж відкриється вікно зі списком всіх фотографій на iPhone. Залишиться тільки вибрати потрібні фото і скинути в будь-яку папку на жорсткому диску.

Використовуючи Image capture

Іноді люди використовують замість стандартного iPhoto іншу програму – Image capture. Це ще один варіант, як перекинути фото з iphone на комп'ютер. Інструкція по використанню цього додатка:

 1. Вам як і раніше потрібно підключення смартфона через шнур в USB-роз'єм.
 2. Знайдіть у папці «Програми» додаток з назвою «Захоплення зображення».
 3. Програма відразу попросить вас вказати директорію, в яку воно буде копіювати фото. Ви можете вказати будь-яке місце на вінчестері.
 4. Натисніть на кнопку «Загрузить все». Це допоможе вам перекинути відразу всі знімки з девайса на комп'ютер. Це займе якийсь час.
 5. При бажанні користувач може виставити в налаштуваннях, щоб після перенесення зображення з телефону були видалені.

Як через айтюнс скинути фото на комп'ютер

iTunes – мультимедійна станція для девайсів Apple. Це спосіб, як ще перекинути фото з iphone на комп'ютер. Програма відкриває можливість скидати, закачувати не тільки фото, але і музику, відео. Скачати можна з офіційного сайту компанії, поширюється айтюнс на безкоштовній основі. Перед використанням програми її потрібно налаштувати:

 1. Підключіть смартфон через ЮСБ-кабель до ПК.
 2. Далі потрібно відкрити програму в режимі «Медіатека».
 3. У правому куті повинна бути кнопка «Пристрій». Виберіть свій телефон.
 4. Можливо, знадобиться синхронізація девайса.
 5. Після цих дій ви отримаєте повний доступ до вмісту iPhone. Ви зможете копіювати, видаляти, переносити будь-які файли, змінювати назву гаджета.
 6. Надалі ці дії повторно проводити не доведеться.

Як відправити фото з iphone на комп'ютер за допомогою електронної пошти

Цей метод, як перекинути зображення з iPhone, не вимагає прямого підключення до комп'ютера, але обов'язково потрібен доступ в інтернет. Принцип заснований на тому, що ви відправляєте знімки поштою, а потім можете звідти завантажити їх на будь-який ПК. Виконується ця процедура наступним чином:

 1. Запустіть на телефоні додаток «Фото». Знаходиться на робочому столі смартфона.
 2. Позначте фотографії, які потрібно перенести. Натисніть на «Albums», потім «Shared and Photos» (розташоване в нижній частині вікна, щоб показати фотографії.
 3. Праворуч у кутку кликніть по кнопці «Select». Можна виділяти відразу кілька знімків для відправки. Є можливість переслати до 5 фото на один імейл.
 4. Натисніть кнопку «Share», щоб відкрилися налаштування доступу. Вам слід клацнути по напису «Mail».
 5. З'явиться нове вікно з тими знімками, що ви вибрали раніше. Цього не станеться, якщо відзначити більш 5 файлів.
 6. Напишіть адресу одержувача і натисніть «Відправити».
 7. Зайдіть в лист на ПК та скопіюйте з нього надіслані файли.

Цей спосіб не дуже зручний обмеження кількості зображень, які можна перекинути. Якщо ви зробили більше 15-20 кадрів за вечір, то доведеться відправити мінімум 3-4 листи. Однак це найшвидший варіант перекинути свіжі зображення друзям, перебуваючи не у ПК. Можна ще використовувати з'єднання через Wi-Fi, але це зобов'язує перебувати поруч з ноутбуком.

Відео: як імпортувати фотографії з iphone на комп'ютер

Як перенести фото з iphone на комп'ютер. Фото з iphone на комп'ютер

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!