Як поставити мелодію на Айфон

Компанія Apple створила продукт у вигляді IPhone і завоювала свого споживача відмінною якістю, високою продуктивністю, новинкою високих технологій. Турбота про користувачів представлена ще й особливим видом функціоналу. Користувачеві андроїда таке управління відразу видасться дивним. Раніше використані програми здаються в IPhone не дуже зрозумілими. Навіть питання, як на айфон поставити рінгтон, новачка в змозі поставити в глухий кут. Як встановити рінгтон на айфон 5 або його побратимів підкажуть кілька рішень.

Як встановити стандартний рінгтон на дзвінок

Які дії зробити і як поставити мелодію на дзвінок, для початківців користувачів IPhone – актуальне питання. Установка звичайного дзвінка відбувається в пару натисканні клавіш і не є надто складним заняттям. Алгоритм, який роз'яснює, як на айфон поставити стандартний рінгтон:

 1. Заходимо в меню налаштувань.
 2. Вибираємо розділ «Звук».
 3. Натискаємо «Рінгтон».
 4. З'являється список звукових сигналів. Підбираєте підходящу, встановлюєте, зберігаєте.

Початкова користування мобільним телефоном марки IPhone обмежується тільки базовим набором звуків. Якщо ви хочете встановлювати музику, виходячи з особистих музичних уподобань, її потрібно попередньо завантажити. Самостійну завантаження ви зможете здійснити завдяки комп'ютеру і корисним програмами. Як на айфоне поміняти мелодію на ту, яка вам дійсно подобається? Є кілька способів.

Як додати рінгтон на Айфон через Айтюнс

 1. Встановлюємо файловий менеджер для перейменування створеної звукової доріжки (Total Commander).
 2. Якщо можливість установки файлових менеджерів відсутня, керуйтеся базовими інструментами операційної системи. Слідуємо: «Пуск» – «Панель управління» – «Властивості папки» – «Вид», розділ «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» деактивуємо, знявши галочку у віконці. Вам доступний перегляд розширення файлів.
 3. Відкриваємо iTunes, додаємо улюблену музичну доріжку: «Файл» – «Додати файл». Наступний етап – обрізка обраної пісні. Максимальна тривалість звукової доріжки – 38 секунд.
 4. Обрану доріжку натискаємо правою кнопкою мишки, далі «Відомості» – «Параметри». Відзначаємо старт і фінішну точку доріжки, натискаємо ОК.
 5. Коротку версію доріжки натискаємо правою кнопкою мишки, щоб створити її копію. Натискаємо «Створити версію у форматі AAC».
 6. З'явиться копія файлу. Клікаєм правою кнопкою, визначаємо для себе «Показати в провіднику...». Міняємо ім'я доріжки та її розширення (вибираємо m4r).
 7. Перетягуємо файл в програму iTunes. Його нове розташування в папці «Звуки».
 8. Синхронізуємо пристрою і завдання, як додати рінгтон на айфон, вирішено. Такий алгоритм підходить для будь-якої моделі пристрою, так що надалі ви будете знати, як поставити рінгтон на айфон 6, 5, 4.

Як поставити свою мелодію на iPhone без комп'ютера і iTunes

Тут описано вирішення питання, як поставити музику на дзвінок в айфоні. Для цього є безкоштовний софт. До таких програм відносяться:

 1. ITools:
  • Завантажуємо програму ITools, встановлюємо і відкриваємо.
  • Тиснемо «Інструменти».
  • Натискаємо значок з написом «Створити (Зробити) звуковий сиг...».
  • Далі через «Вибір» підбираємо потрібну композицію.
  • Потім потрібно обрізати потрібний фрагмент і натиснути «Зберегти». Кінцевою папкою збереження є «Робочий стіл».
  • Підключіть IPhone до ПК.
  • У ITools з лівої сторони відкриваємо «Медіа», з правої «Рінгтони» і перетягуємо в область, зазначену стрілкою, фрагмент улюбленої пісні.
  • Фінішною точкою буде дію, вирішальне, як поставити мелодію на дзвінок.
  • Варіант роботи через програму не завжди працює. Якщо вискакує попередження «Неможливо встановити сумісність з ITunes», то використовуйте інший спосіб, для того, щоб скинути звукові доріжки.
 2. IFunBox. Дуже простий спосіб передачі потрібного шматочка пісні. Потрібно закачати з інтернету і запустити програму IFunBox. В колонці з лівої сторони вибираємо розділ «Мелодії дзвінка». Праворуч ви побачите список базових звуків телефону, куди перетягуєте обрізану пісню. Збереження буде зроблено автоматично.

Дізнайтеся,як перекинути фото з iphone на комп'ютер.

Відеоінструкція: як поміняти мелодію Айфона 4, 5, 5s і 6

Як на айфон поставити будь рінгтон? Звичайний дзвінок неабияк набрид, поставити улюблену пісню для новачка – питання невідомий. Відеоролик нижче дасть докладну відповідь з покрокової інструкцією по установці нового фрагмента на IPhone будь-якої моделі. Алгоритм дій для кожної моделі нічим не відрізняється, а от різні способи. Видаліть всі зайві сумніви і скористайтеся оптимальним рішенням!

Як встановити будь-яку мелодію (рингтон) на дзвінок iPhone

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!