Таблетки від подагри на ногах

Якщо набрякають ноги, спостерігається температура і підвищена чутливість в області суглобів, можливо, це подагра. Захворювання, для якого характерне відкладення великої кількості солей сечової кислоти, зустрічається нечасто. В основному воно передається з покоління в покоління. Успішне лікування залежить від дотримання дієти і прийому таблеток.

Лікування подагри медикаментами

Існує обмежена кількість таблеток від подагри на ногах. Їх класифікують на препарати тимчасового і тривалого впливу. Перша група використовується для лікування під час нападу, друга – під час ремісії. Їх особливості:

 1. Короткострокові ліки при подагрі на ногах ефективно, за короткі терміни усувають больові відчуття, допомагають запобігти повторний напад. До цієї групи відносяться: нестероїдні протизапальні засоби, кортикостероїди, Колхіцин.
 2. Ліки тривалого впливу знижують кількість сечової кислоти в організмі, мають протизапальну дію, зменшують частоту приступів, уповільнюють розвиток хвороби. Препарати для лікування подагри при ремісії: Колхіцин, Алопуринол, Пробенецид.

Протизапальні препарати при подагрі

Для швидкого зменшення запальних процесів в ногах, зниження хворобливих симптомів використовуються нестероїдні таблетки. На відміну від гормональних, вони мають менше побічних ефектів, але можуть чинити негативний вплив на слизові оболонки. З цієї причини рекомендується запивати таблетки великою кількістю води. Ефективні протизапальні засоби:

 1. Колхіцин. Найкращі ліки, існуюче для боротьби з відкладеннями сечовини на ногах. Препарат рекомендований для прийому під час гострих нападів для усунення болю, нейтралізації відкладень солей. Основний компонент ліки – пізньоцвіт осінній. Ефективність багато в чому залежить від правильного прийому – в першу добу його слід пити через годину, але не більше 10 штук в день.
 2. Фулфлекс. Після прийому має анальгезуючий, протизапальний, противоревматический ефект. У складі препарату – рослинні речовини, не шкодять організму (мартиния запашна, кора берези, кінського каштана, ефірні олії ялівцю, шавлії тощо). Після прийому Фулфлекса усуваються болю, знімаються набряки, запалення, знижується рівень холестерину, природним шляхом виводиться сечова кислота.
 3. Диклофенак. Недорогі, але дієві таблетки з кишковорозчинною оболонкою. Активна речовина ліки – диклофенак натрію. Прийом Диклофенаку рекомендований для зняття запальних процесів, больових відчуттів, зниження температури.

Урикозуричних препарати

При подагрі в крові накопичується сечовина та інші продукти обміну речовин, що викликають отруєння організму, порушують кислотно-лужний баланс. З метою виведення надлишків кислоти через сечу призначають урикозуричних таблетки:

 1. Пробенецид. Ефективно пригнічує реабсорбцію сечової кислоти та посилює її виведення на 50%. Крім цього, Пробенецид сприяє кращому засвоєнню інших ліків, що дозволяє використовувати його як додаткове ліки при антибіотикотерапії.
 2. Сульфінпіразон. Протиподагричних лікарський засіб, який використовують у випадках, коли Пробенецид не допоміг в належній мірі. Як і попереднє ліки, сприяє виведенню зайвої кислоти, знижує її концентрацію в плазмі крові. Щоденна доза – не більше 600 мг. Таблетки призначаються для лікування хронічної та рецидивуючої подагри на ногах.

Інгібітори урикосинтеза

До цієї групи відносяться таблетки від подагри, знижують вироблення сечової кислоти в організмі людини. Часто використовуються:

 1. Алопуринол. Ліки від подагри широкого спектра дії, що призначається лікарями. При регулярному прийомі Алопуринол зупиняє синтез сечової кислоти, допомагає не допустити ускладнень подагри на ногах. Лікування починають з 50 мг на день, через деякий час, поступово переходять на дозу до 400 мг на добу.
 2. Оротовая кислота. Має менш виражені гипоурикемические властивості, ніж Алопуринол, але все одно допомагає знизити кількість вироблюваної сечової кислоти. Оротовая кислота ефективна при тривалому прийомі. За день слід прийняти від 250 до 500 мг препарату.

Знеболюючі при подагрі

При загостренні подагричного артриту у людини майже завжди виникають болі, а напади можуть тривати кілька днів. Для полегшення симптомів захворювання призначаються знеболюючі:

 1. Ібупрофен. Ефективний засіб, що допомагає зняти запалення і значно ослабити біль у нозі. Можна використовувати таблетки, вкриті плівковою оболонкою і шипучий варіант. Дозування залежить від стану хворого, форми подагри. Знеболює відразу, для швидкого ефекту можна приймати по 2 таблетки 3 рази за добу.
 2. Вольтарен. Таблетки випускаються з кишковорозчинною оболонкою, їх прийом не впливає на прогресування подагри на ногах. Для швидкого усунення болю призначені дозування по 25 або 50 мг. Таблетки пролонгованої дії випускаються по 100 мг. Через 2 години після прийому починають надавати ефект. Добова доза – від 75 мг до 150 мг. При сильно виражених болях на ніч можна ставити свічки з однойменною назвою.

Дізнайтеся, як вибратизнеболюючі таблетки при болях у суглобах.

Ціна на таблетки від подагри на ногах

Таблетки від подагри на ногах, що продаються в приватних, державних аптеках, крім цього, їх можна придбати в інтернет-магазині. Недорого коштують знеболюючі, приміром, ціна Ібупрофену варіюється в межах 15-70 рублів. Вартість протизапальних таблеток для ніг різна: наприклад, Колхіцин коштує не менше 1200 рублів за упаковку, а Фулфлекс – від 350 рублів. Доступна ціна ефективного інгібітора урикосинтеза – Алопуринолу. Його можна придбати приблизно за 90-100 рублів.

Як вибрати таблетки при подагрі на ногах

Рекомендації по вибору:

 1. Для комплексного лікування використовуйте одночасно різні лікарські форми. Наприклад, при загостренні хвороби для усунення болю можна використовувати таблетки та свічки Вольтарен.
 2. Віддавайте перевагу перевіреним таблеткам. Незалежно від того, яка стадія подагри, можна використовувати надійний препарат Колхіцин.
 3. Обов'язково вивчіть протипоказання до пігулок. Багато з них не можна приймати одночасно з аспірином, більшість протипоказано вагітним і годуючим жінкам.

Дізнайтеся, як проводиться лікування подагри.

Відео: ефективний засіб від подагри на ногах

Подагра. Ліки від подагри. Ділюся досвідом .

Відгуки

Євгенія, 32 рокиЯк лікувати подагру на ногах медикаментозно? Якщо запитати мого батька, він би відповів, що Колхіцином. Раніше у нього періодами були загострення, опухав великий палець на нозі, завдаючи болю. Після того, як почав пити препарат, стан стабілізувався. Ціна на Колхіцин висока, думає замінити на більш доступний Тиопуринол.
Вікторія, 45 роківКоли у мене діагностували подагру на ногах, лікар виписала на вибір кілька таблеток. В моєму регіоні майже неможливо знайти Антуран, Хипурик, тому п'ю те, що продається в аптеках. Як правило, це або Алопуринол, або Фулфлекс. Знаю, що ефективні ліки можна замовити з каталогів, але поки побоююсь.
Іван, 45 роківВ наших аптеках ціни на знеболюючі фантастичні! У мене подагра, тому доводиться часто розорятися на різні ліки. Дорогі дозволити собі не можу, так що доводиться вибирати серед дешевих. На даний момент оптимальне і дієвий засіб для мене – Ібупрофен. Його ціна – близько 40 рублів. Мені допомагає.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!