Суспензія від глистів для дітей - ціни та інструкції. Назви дитячих суспензій від глистів

Діти активно пізнають навколишній світ, практично все пробують на смак, тому у кожного другого рано чи пізно діагностується глистяна інвазія. Якщо її не лікувати, паразити поступово будуть послаблювати і труїти продуктами життєдіяльності організм дитини. Препарати, наприклад, суспензії, призначаються лікарем на підставі результатів аналізів.

Ліки від глистів для дітей у формі суспензії

Рідка лікарська форма – найбільш прийнятний варіант для лікування малюків. Порівняно з таблетками, пігулками, майже всі суспензії мають приємний солодкуватий смак. Якщо він не сподобається дитині, завжди можна підкоригувати, додавши трохи сиропу або ароматизаторів. Суспензія від глистів для дітей має ще одна перевага – зручність прийому. Будь-які ліки легше випити, ніж проковтнути. Суспензії дуже ефективні, тому що містять не менше корисних речовин, ніж таблетки.

Які є протиглисні препарати для дітей

У продажу є спеціальні глистогінні засоби для дітей, але купувати їх на свій розсуд і займатися самолікуванням не варто. Після підтвердження зараження глистами лікар призначить відповідне ліки і випише рецепт. Ознайомтеся з основними суспензіями, які можуть бути рекомендовані педіатрами і паразитологами.

Назва

Склад

Свідчення

Протипоказання

Примітка

Пірантел

В 1 мл засобу міститься 50 мг активної речовини - пірантелу

Ефективний по відношенню до глистам круглої форми (аскариди, гострики, нематоди і т. д.)

Чутливість до активної речовини

Продається у флаконах з темним склом. Рекомендований дітям старше півроку.

Ворміл

Активна речовина – альбендазол. Також суспензія від глистів для дітей містить пропилгидроксибензоат, натрію бензоат, натрію метилгидроксибензоат

Для знищення круглих і плоских хробаків

Гіперчутливість до компонентів, вік дітей до 2 років

Щоб позбутися від гельмінтів, ліки слід прийняти всій членам сім'ї для виключення повторного зараження.

Гельминтокс

Головний компонент – пірантелу ембонат. Допоміжні речовини: гліцерин, сорбітол кристалізований, повідон, полісорбат і т. д.

Застосовувати при ентеробіозі, аскаридозі, анкілостомідозі

Наявність печінкової недостатності, міастенії, при гіперчутливості до активної речовини або допоміжних компонентів. Не рекомендований дітям до півроку.

Немозол

Активна речовина – албендазол. Крім нього до складу включені гліцерин, мікрокристалічна целюлоза бензоат натрію та інші додаткові компоненти

Ентеробіоз, лямбліоз, аскаридоз, змішані глистні інвазії, некатороз і т. д.

По інструкції протипоказаний при гіперчутливості до компонентів, при захворюваннях сітківки ока, дітям віком до 1 року. Препарат з обережністю треба приймати при надмірній активності печінкових ферментів, при зниженій кількості лейкоцитів

Засвоюваність підвищується, якщо приймати дитяче ліки від глистів разом з жирами, наприклад, додавши в їжу трохи вершкового масла

Вермокс

Активна речовина антигельмінтного препарату – мебендазол. Допоміжні речовини: магнію стеарат, крохмаль

Ліки широкого спектру дії: лікує всі захворювання, викликані стрічковими і круглими червами. Особливо ефективно по відношенню до острицам і власоглавам.

Згідно інструкції не варто давати дітям при алергії на ліки, наявності виразкових поразки в кишечнику, при печінковій недостатності

Ціна на суспензію від глистів для дітей

Дорослі можуть придбати призначене лікарем протиглисний засіб для дітей в аптеці, замовити у медичних представників, купити в інтернет-магазині. Ціни на суспензії різні, багато в чому залежать від регіону продажу. Приміром, у Москві глистогінний для дітей Немозол можна придбати за 190 рублів, Пірантел – за 50 рублів. Середня ціна у Гельминтокс – він коштує від 125 рублів і вище. Вартість суспензій значно вище, ніж у аналогічних ліків у таблетках.

Як вибрати суспензію від глистів для дітей

Застосування антигельмінтних ліків рекомендовано для профілактики та лікування. В обох випадках терапію варто пройти всій родині, і навіть чотириногим. При виборі засобу спочатку варто ознайомитися з інструкцією до препарату. Це допоможе зрозуміти, чи можна використовувати той чи інший засіб для певного віку, переконатися у відсутності протипоказань до прийому. В цілях профілактики варто купувати самі нешкідливі препарати з мінімальними побічними ефектами. Якщо ж у аналізи погані, потрібно пити призначений фахівцем засіб від глистів для дітей.

Наскільки безпечні препарати від глистів для дітей

Чим ефективніше ліки, тим вони більш токсична. З цієї причини багато препарати рекомендовано приймати тільки за призначенням лікаря, щоб зайвий раз не піддавати організм дитини шкідливого впливу. Після прийому суспензії можуть виникнути такі побічні ефекти та ускладнення:

  • блювота, нудота;
  • печія;
  • запор/діарея;
  • сонливість;
  • сухість у роті;
  • свербіж шкіри;
  • головний біль, запаморочення;
  • підвищення температури;
  • підвищена стомлюваність;
  • нервозність;
  • висип на тілі;
  • порушення роботи печінки;
  • анемія;
  • випадання волосся;
  • розвиток гепатиту.

Відео: глистогінні препарати для дітей

Препарати від глистів для дитини !

Відгуки

Віра, 31 рікРік тому купили для дитини кімнатну собачку (побачили в каталозі одну породу, не стрималися), а через кілька місяців малюк почав скаржитися на свербіння в задньому проході, шлункові болі. Лікарі діагностували гельмінтоз, призначили Пірантел, щоб вивести паразитів. Ліки недороге, просте в застосуванні, вилікував Кирюшу швидко.
Ірина, 25 роківщороку всією сім'єю п'ємо протигельмінтні ліки для профілактики, тому що паразити можуть завестися у кожної людини. Ціна і форма не має значення – іноді купую суспензію Немозол, іноді – Піперазин. Я рада, що можу якось посприяти збереженню здоров'я моїх рідних. Ось дивлюся на фото і бачу задоволені, щасливі обличчя.
Ірина Юріївна, 56 років, Коли довелося лікувати онуків від гельмінтів, звернулася до знайомого лікаря. Порадила використовувати суспензії, тому що маленьким їх набагато легше і приємніше пити, ніж таблетки. Використовувала Вермокс. Сподобалося те, що засіб простий у застосуванні, у нього невисока ціна, і лікує воно дуже добре. Головне – продається скрізь.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!