Як прибрати грудної жир у чоловіків: вправи для схуднення

Від неправильного способу життя, регулярних переїдання, відсутності тренувань з'являється надлишкова вага. Виникає проблема: як прибрати грудної жир у чоловіків, адже м'язи ховаються за прошарком жиру і не малюються, фігура стає непривабливою. Не треба засмучуватися, можна вдатися до таких методів: вживання низькокалорійної їжі, включення в меню білкової їжі, контроль гормонів плюс правильні регулярні тренування.

Як прибрати жир з грудних м'язів чоловікові

Якщо у чоловіка немає проблем зі здоров'ям, після обстеження у лікаря можна застосовувати комплекс силових вправ у спортивному залі або будинку. Спортивним інвентарем можуть виступати: гирі, гантелі, гриф (штанга). Варто пам'ятати, що перед будь-якими видами фізичних навантажень потрібно робити розминку, розігрівати м'язи – це можуть бути стрибки, нахили, біг на місці. Щоб отримати хороший результат, варто проводити такі заняття не менше години з невеликими перервами між підходами.

Зниження калорійності раціону

Починати можна з самого елементарного – це вживання несолодких напоїв (чаю або кави). Не треба замінювати цукор штучними цукрозамінниками, вони шкідливі для здоров'я. Важливо також відмовитися від алкоголю, в крайньому випадку, можна випити півкелиха сухого вина. Потрібно прибрати з раціону харчування будь-які види пива і снеки. Солодкі газовані напої не тільки шкідливі для здоров'я, але і мають достатню кількість калорій, тому їх необхідно виключити.

Як прибрати груди у чоловіків, які звикли, харчуватися калорійними продуктами – ковбасами, жирними сортами м'яса? Це і є джерела проблеми, важливо замінити такі продукти на більш корисні. Наприклад, вживати варену курку, індичку, їсти багато овочів і фруктів. З молочних продуктів вибирати знежирений або нежирний йогурт, кефір, сир. Важливо щоб порції їжі були невеликими, харчуватися протягом дня можна не 3 рази, а більше.

Активний спосіб життя

Вирішуючи питання, як прибрати груди і зміцнити здоров'я, можна зайнятися веслуванням: будуть задіяні всі м'язи плечового поясу. Така кардіотренування зможе зміцнити весь організм, а плечі і торс з часом придбають красивий рельєф. Добре допомагають впоратися з проблемою активні ігри – це теніс, баскетбол, волейбол. Худеющему чоловікові варто включити гімнастичні вправи на брусах, допоможе і силовий комплекс навантажень: жим лежачи, кросовер, розведення гантелей. За рекомендаціями тренерів необхідно робити невеликий відпочинок вчасно будь-якого тренування.

Вправи для схуднення

Щоб зміцнити тіло, зменшити живіт, підтягнути область чоловічий грудей, можна вдатися до такого комплексу вправ, який включає одну комплексну тренування. Як варіант, присідання з руками на поясі можна замінити стрибками на скакалці за 100 разів за кожен підхід. Комплексну тренування можна робити як у спортивному залі, так і вдома.

Назва вправи

Кількість разів

Підходи

Скручування

15

3

Присідання

50

1

Жим гантелей в положенні стоячи

15

3

Присідання

45

Один

Віджимання від лавки з широким хватом рук

15

3

Присідання

40

1

Станова тяга з гантелями

15

3

Присідання

35

1

Тяга з гантелями в нахилі

15

3

Присідання

30

1

Махи гантелями в сторони

15

3

Присідання

20

1

Віджимання

Як прибрати грудної жир у чоловіків, наростити м'язову масу? Потрібно підтягуватися і робити віджимання. Тільки у випадку правильного виконання вони не дадуть грудей провиснути і будуть продуктивними:

  • Віджимання від підлоги або від лави, долоні знаходяться на відстані один від одного (15 разів, 2 підходу).
  • Віджимання між опор (18 разів, 4 підходи).
  • Віджимання на одній руці, лікоть розгинати повністю (12 разів, 3 підходи).
  • Віджимання вузьким хватом (8 разів, 2 підходу).

Підтягування на турніку не дадуть грудей обвиснути, допоможуть скинути зайві кілограми. Для цього потрібно:

  • Підібрати турнік, відштовхуючись від свого росту.
  • Взятися за перекладину, встановлену поперек турніка так, щоб руки розташовувалися на ширині плечей.
  • Злегка зігнувши коліна, треба схрестити ноги.
  • Після глибокого вдиху, на видиху потрібно починати підтягуватися. При підйомі корпусу, перекладина повинна стосуватися верху грудних м'язів.
  • На видиху варто робити розслаблення рук і опускати корпус.
  • Для того щоб відновити сили, треба зробити паузу. Підтягуватися 15 разів по 3 повторення.

Вправи на тренажерах

Вирішуючи питання, як зменшити груди чоловікові, можна вдатися до занять на тренажерах. Спеціальна конструкція такого спортивного обладнання, впливає на певну частину тіла. Для того щоб чоловіча груди виглядала мускулистою, можна застосовувати тренажер «метелик». Важливо робити вправу під правильним кутом, щоб поперек надмірно не прогиналася. Основне навантаження повинна бути на м'язи рук і грудей.

Будь-які фізичні навантаження допомагають не тільки зміцнити тіло, прибрати жир, але і поліпшити кровообіг, наситити клітини киснем. Чоловік повинен комплексно впливати на проблему шляхом правильного харчування і правильно підібраних комплексних вправ. Жир на грудях і інших частинах тіла може утворюватися і від недотримання режимів сну і неспання. Прибрати цю проблему можна і за допомогою масажу, який потрібно буде робити кілька разів на тиждень.

Відео: як спалити жир на грудях

Нижня частина грудних м'язів (скажи ні обвислих грудей)

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!