Озонотерапія для обличчя
- 1. Що таке озонова терапія
- 1.1. Чим корисний озон для обличчя
- 2. Коли показано озонові уколи
- 3. Мають протипоказання уколи озоном
- 4. Як проводиться озонотерапія особи
- 5. Як часто можна робити ін'єкції озону
- 6. Ціна на озонотерапію для обличчя
- 7. Чи має альтернативу обколювання озоном
- 8. Відео: озонотерапія в косметології
- 9. Відгуки
Клініки сучасної косметології пропонують перспективний метод омолодження – озонотерапія або лікування активним киснем. Процедура користується популярністю, тому допомагає вирішити проблеми, пов'язані з поганим станом шкіри обличчя, косметичними дефектами, віковими змінами.
Що таке озонова терапія
Це косметична процедура, яку проводять в салонах краси за наявності відповідної кваліфікації фахівця і обладнання. Підшкірно або внутрішньошкірно людині вводять газову суміш, на кожне місце уколу припадає 1 мл, на шкірі утворюється невеликий пухир. З часом він розсмоктується, озон поглинається тканинами, клітинами тіла. Дана суміш активізує в організмі кровопостачання, обмін речовин, що прискорює синтез еластину, колагену. Завдяки озонотерапії:
- зникають зморшки;
- шкіра підтягується;
- пропадає другий підборіддя;
- підвищується тонус, пружність шкіри в області декольте, шиї.
Лікування особи за допомогою озонотерапії стимулює активність фібробластів, які є зволожуючим фактором, який допомагає шкірі краще утримувати вологу. Завдяки цьому тканини стають пружними, бархатистими. Іноді процедура омолодження особи доповнюється внутрішньовенним введенням фізіологічного розчину, щоб посилити омолоджуючу дію озонотерапії.
Чим корисний озон для обличчя
Багато людей думають, що озонотерапія – це тільки уколи від прищів на обличчі, але спектр дії процедури набагато ширше. Озон згубно діє на шкірного кліща демодекса, що викликає формування комедонов, акне, а ще на мікробів. Стимуляція прискореного оновлення тканин допомагає усунути гіперпігментовані плями, рубці від висипки. Застосовувати озон корисно для нормалізації роботи потових, сальних залоз, відновлення гідроліпідної мантії шкіри. Після проведення процедури шкіра обличчя різко перестає реагувати на вмивання, перепади температури.
Користь від лікування озоном:
- оздоровлення чутливої шкіри;
- з'являється здоровий рум'янець;
- шкіра не виглядає сухою, стягнутої;
- менш вираженими стають судинні зірочки;
- відбувається відтік зайвої рідини, підшкірно-жирової клітковини, що призводить до зменшення набряків, мішків під очима.
Коли показано озонові уколи
Вартість лікування озоном може змінюватися в залежності від галузі обробки. Приміром, недорого можна провести процедуру омолодження зони обличчя, але ціна на уколи в районі підборіддя будуть дорожче. У зв'язку з цим треба знати, що є показанням для застосування озонотерапії:
- підтяжка шкіри обличчя;
- усунення дрібних зморшок;
- позбавлення від поперечних зморшок шиї, другого підборіддя;
- профілактика старіння шкіри зони декольте, шиї, обличчя;
- озонотерапія застосовується від прищів;
- лікування купероза, розацеа, придбаної пігментації шкіри;
- боротьба з комедонами, акне, постакне;
- озонотерапія допоможе позбутися від набряків, мішків під очима, розширених пор, сухості або жирності шкіри.
Дізнайтеся, як проводиться лікування розацеа на обличчі за допомогою інших методів.
Мають протипоказання уколи озоном
Перед тим як замовити озонотерапію для особи, слід ознайомитися з деякими протипоказаннями. Процедуру не можна назвати безболісною, а в деяких випадках вона навіть може завдати шкоди клієнту. Не слід робити озонотерапію:
- якщо була в минулому травма голови;
- якщо проводився прийом лікарських препаратів, які зменшують згортання крові;
- при наявності епілепсії (навіть одиничного випадку судом);
- на початку циклу місячних;
- шкоди буде завдано організму, якщо діагностована гемофілія або інші захворювання, які зменшують згортання крові;
- протипоказана озонотерапія людям з гіпертиреозом;
- при наявності алергічної реакції на медичний озон;
- після діагностування онкологічних захворювань;
- шкоди буде завдано клієнту при зниженні рівня тромбоцитів;
- не можна проводити озонотерапію хворим з цукровим діабетом, який спровокував діабетичну ретинопатію;
- у гострий період інсульту, інфаркту;
- при алкогольному сп'янінні.
Як проводиться озонотерапія особи
Для проведення косметичної процедури потрібна попередня підготовка. Можна умовно розділити весь процес озонотерапії на три основних етапи:
- підготовчий;
- сама озонотерапія;
- період відновлення.
За відгуками клієнтів обколювання особи озоном не можна назвати приємною процедурою, тому перед її початком людині вводять знеболююче засіб на всі ділянки шкіри, які будуть піддані обробці. Необхідний ефект настає через 30 хвилин, після чого починають обробку озонатором – спеціальний апарат для озонотерапії. Прилад має п'ять дуже тонких голок, які вводять під шкіру або внутрішньошкірно.
Сама обробка озоном відбувається відносно швидко, занурюють в епідерміс прилад на 1-2 секунди. Склад під шкірою розподіляється поступово, надаючи клієнту дискомфорт і хворобливі відчуття. Щоб газ розповсюдився рівномірно, після закінчення ін'єкцій на обличчя наносять крем легкими масажними рухами. У місцях введення голок може виникнути набряк і зберігатися 2-3 дні.
Коли дія знеболювального закінчується, больовий ефект посилюється, можливо, з'являться синці під очима, буде спостерігатися набряк обличчя. Ці неприємні наслідки необхідно просто перетерпіти, вони проходять через 2-3 дні. Для помітного візуального ефекту слід провести не менш 2-3 процедур озонотерапії: шкіра стане пружною, еластичною, дрібні зморшки розгладяться, зникнуть інші косметичні дефекти. Показання, як і протипоказання, повинна враховуватись завжди.
Як часто можна робити ін'єкції озону
Тривалість курсу озонотерапії і кількість процедур визначається індивідуально фахівцем, враховуючи ступінь косметичних проблем. Як правило, вимагається для досягнення потрібного ефект від 5 до 15 сеансів озонотерапії, проміжки між ними складають 1-3 дні. Важливо звернутися в клініку, де працює хороший фахівець, інакше замість омолодження обличчя можна завдати йому шкоди. Хорошим показником якості можуть послужити відгуки знайомих або просто інших клієнтів, які вже проводили цю лікувальну процедуру.
Ціна на озонотерапію для обличчя
Не можна сказати, що озонотерапія для особи – це дешева послуга. На ціноформування безпосередньо впливає зона, яка буде оброблятися. В середньому одна процедура коштує в діапазоні 600-3500 рублів. Різниця в ціні залежить від міста, в якому ви живете, конкретного салону краси або клініки, де надають послугу. Середня вартість процедури озонотерапії становить:
- підборіддя – ціна від 800 до 1300 р.;
- зона особи – ціна від 600 до 2000 р.;
- підборіддя і особа – ціна від 1800 р.;
- овал особи – ціна від 800 до 1500 р.;
- комплексна обробка шиї, підборіддя – від 2500 р.;
- обличчя, шия, підборіддя – від 3000 р.
Чи має альтернативу обколювання озоном
Враховуючи вартість обколювання, кількість протипоказань і пост-ефектів, люди починають шукати можливі альтернативні варіанти послугу озонотерапії. Існує ряд косметичних процедур, які можуть виступити заміною при необхідності омолодження, поліпшення якості шкіри:
- Мікрострумова терапія. Це спосіб впливу на шкіру обличчя низькочастотними імпульсами струму, які запобігають передчасному старінню тканин.
- Біоревіталізація. Це класична ін'єкційна процедура може також проводитися безін'екціонним шляхом (лазером). Під шкіру вводиться гіалуронова кислота, яка зволожує тканини, стимулює вироблення еластину, колагену. Дізнайтеся більше пробіоревіталізації особи - що це таке, як проходить процедура і її вартість.
- Альгінатна маска. Уходовые процедури з нею володіють ліфтінговим дією. Головне діюча речовина – альгінат натрію, разом з ним чинять вплив хітозан, колаген, рослинні компоненти, аскорбінова кислота.
- Контурна пластика філерами. Ця косметична процедура полягає у веденні гелеобразних філерів на основі гіалуронової кислоти. Вони допомагають розгладити вікові, мімічні зморшки, омолодити шкіру.
- Мезотерапія. Спеціалістом підбирається індивідуальний складу препарату, який вводиться під шкіру за допомогою ін'єкцій. Кожен раз «коктейль» різний, створюється з урахуванням конкретних проблем клієнта.
Відео: озонотерапія в косметології
Відгуки
Олена, 35 роківПісля ознайомлення з тимчасовими побічними ефектами після процедури, озонотерапія для особи викликала у мене серйозні побоювання. Однак рано з'явилися мімічні зморшки вимагали проведення хоча б декількох сеансів. Мені призначили курс з 3 сеансів, боляче було, утворився набряк, але через 3 дні був помітний явний позитивний ефект.
Ірина, 39 роківСтежу за всіма модними тенденціями в косметології, тому, коли почула про озонотерапію, вирішила її спробувати. Мені було призначено курс з 6 сеансів, після першого було дуже боляче, але до 3-го я вже звикла. Через 4 процедури я помітила явний позитивний ефект: овал обличчя підтягнувся, шкіра стала виглядати свіжіше, зникли темні кола під очима.
Аліна, 27 роківУ мене залишилися рубці після прищів на шкірі, було кілька маленьких пігментних плям. Порадили спробувати озонотерапію і попередили, що буде боляче, пару днів треба буде залишатися вдома, поки не пройде набряк. Все це виявилося правдою, а ще я позбулася всіх косметичних дефектів всього за 5 сеансів озонотерапії. Ця біль того коштувала.Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!