Маска для обличчя з білка
- 1. Чим корисні білкові маски
- 2. Правила нанесення маски на обличчя
- 3. Кращі рецепти приготування масок з яєчного білка
- 3.1. Від зморшок
- 3.2. Від прищів
- 3.3. Проти чорних крапок
- 3.4. Для сухої шкіри особи
- 3.5. Для жирної та комбінованої шкіри
- 3.6. Відбілюючі і тонізуючі маски
- 4. Відео: як зробити маску з білка в домашніх умовах
- 4.1. З лимоном
- 4.2. З білком яйця і цукром
- 4.3. З вівсянки з яйцем і медом
- 5. Відгуки про результати після застосування
Повноцінний догляд за обличчям немислимий без нанесення масок. Дуже зручно, якщо ці косметичні засоби виготовляються вдома і включають прості натуральні компоненти. Маска для обличчя з білка – домашній бестселер. Вона проста в приготуванні, різноманітна за призначенням, яке залежить від компонентів, що включаються до складу засобу. Вдома легко отримати швидкий результат для шкіри всіх типів.
Чим корисні білкові маски
Користь масок обумовлена хімічним складом яєчного білка, який включає набір вітамінів групи В і важливі для шкіри елементи: кальцій, магній, цинк. Завдяки структурі білка засіб чинить в'яжучу, стягуюче пори дію і помітний ліфтинг-ефект. Набір амінокислот, що входять до складу білка, не повністю виробляється нашим тілом, і маска насичує шкіру речовинами для регенерації клітин. Пам'ятайте і про застереження: не можна використовувати білковий склад, якщо у вас алергія на яйця. Вимога стосується інших інгредієнтів косметичного засобу.
Правила нанесення маски на обличчя
Як часто можна робити маски для обличчя? Пам'ятайте кілька правил.
- Кошти – частина додаткового, а не повсякденного догляду за шкірою, і застосовуються 1-2 рази в тиждень.
- Для сухої шкіри вистачить одного застосування білкового складу в місяць.
- Перед нанесенням потрібно ретельно очистити обличчя, добре зробити відлущування шкіри скрабом.
- Краще робити процедуру ввечері, тому що вночі в шкірі активуються регенеруючі процеси. Активний вплив отриманих шкірою корисних речовин буде тривати до ранку, захоплюючи і епідерміс, і більш глибокі шари шкіри.
Перед першим застосуванням нового складу обов'язково треба перевірити можливість алергічної реакції. Невелика кількість приготованого кошти потрібно нанести на внутрішній згин ліктя і почекати 10-15 хвилин. Якщо після закінчення часу на шкірі з'явилося почервоніння або відчувається свербіж, застосування такого складу для вас категорично протипоказано.
Наносити маску для обличчя з білка слід рівномірним шаром, руками або щіткою, рухами від центру особи вгору по масажних лініях. Не можна наносити масу на шкіру навколо очей. Білковий склад підсихає на обличчі, тому треба подбати, щоб ваші домашні не відволікали вас розмовами, тому що, по-перше, говорити зі стягнутої шкірою неприємно і навіть боляче, а по-друге, міміка буде провокувати поява дрібних зморшок. Під час такої процедури добре прилягти, розслабитися, помріяти, навіть подрімати.
Змивають маску на основі білка теплою, краще відфільтрованою водою, руками або змоченим у воді спонжем – кому який спосіб зручніше. Після вмивання потрібно:
- промокнути обличчя рушником,
- протерти шкіру тоніком,
- нанести на неї живильний крем.
Виконання нескладних правил і регулярність додаткового догляду забезпечать вам відпочив, сяючий вигляд.
Кращі рецепти приготування масок з яєчного білка
Базовим продуктом для маски є білок свіжого курячого яйця. Головне завдання догляду визначає підбір інших інгредієнтів. На одну процедуру беруть білок одного курячого яйця. Попередньо шкаралупу яйця потрібно ретельно вимити з милом, розбити яйце, акуратно відокремити жовток. Білок потрібно збити віночком до появи піни – це і буде основою для різноманітних білкових масок.
Від зморшок
Красива шкіра обличчя в молодості – це подарунок природи, а красива шкіра в зрілому віці – це заслуга жінки. Маски для обличчя з білка гарні для в'янучої шкіри, тому що, підсихаючи, вони підтягують шкіру, створюючи плівку з ліфтинг-ефектом. Хорошим зволожуючим і освіжаючим дією володіє склад:
- яєчний білок;
- дрібно натертий свіжий огірок середнього розміру, очищений від шкірки,
- 1 чайна ложка оливкової олії.
Пом'якшить і підтягне шкіру яєчна маска з білком і 1 столовою ложкою рідкого меду. Якщо мед густий, його перед додаванням необхідно потримати на водяній бані і додати до складу маски остиглим, щоб білок не згорнувся. Такі поживні суміші для зрілої шкіри слід наносити на обличчя, шию і декольте не менш ніж на півгодини.
Від прищів
Добре заспокоює проблемну шкіру і підсушує запалення білкова маска для обличчя від прищів з маслом чайного дерева: білок і 3 краплі олії розмішати, нанести на обличчя на чверть години. Раз на місяць застосовують складу з яєчним білком і 2 столовими ложками вівсяної муки. Суміш залишають на обличчі, поки вона повністю не висохне. Якщо ви чутливі до складу, а після нанесення маски відчувається печіння або пощипування, масу треба негайно змити і нанести заспокійливий крем.
Проти чорних крапок
Білок часто використовують у боротьбі з чорними крапками: його в'язка структура забезпечує очищаючий, «витягує» ефект. Наприклад, додати білок 1 столову ложку цукру, розмішати, щоб цукор розчинився, нанести на обличчя половину маси. Після того, як перший шар підсохне, нанести другу половину суміші і кінчиками пальців, рухами помасажувати обличчя. Склад буде трохи прилипати, тягнутися за пальцями, видаляючи забруднення. Перед маскою добре розпарити особа протягом хвилини.
Багато дівчат роблять маски від чорних точок, використовуючи шматочки паперових серветок або паперових рушників. Порядок виконання:
- Збитий білок потрібно нанести на обличчя.
- На перший шар наклеїти і акуратно розгладити шматочки паперових серветок.
- Поверх нанести ще один шар білка.
- Залишити маску на 15 хв.
Видалення підсохлій серветки виконуйте акуратно, не травмуючи шкіру, а там, де поверхня особливо підсохла – знімайте папір, змочивши водою. Склад наносять не на все обличчя, а на ділянки, де потрібно позбавитися від чорних крапок.
Для сухої шкіри особи
Маска для обличчя з білка такого типу застосовується лише на окремих ділянках, наприклад, де треба прибрати чорні точки. Стягуючий ефект не рекомендується для областей, де відчувається дискомфорт через нестачу вологи. Хороший пом'якшувальний ефект виходить від білкової маски з додаванням 1 столової ложки теплого молока і 1 чайної ложки рідкого меду. Суміш вийде недостатньо густий, тому наносити її треба в 2-3 шари, почекавши, поки попередній підсохне.
Благотворний пом'якшувальну дію зробить на суху шкіру суміш білка з половиною банана і 1 чайною ложкою оливкової олії. Склад нанести на чверть години, а за цей час треба випити води, тим самим додавши сухій шкірі живлющої вологи, й поласувати залишилася ягодою, отримавши ще більше позитивних емоцій, що теж дуже важливо в процедурах догляду за обличчям.
Для жирної та комбінованої шкіри
Білкові маски дуже гарні для звуження пор, зменшення жирного блиску на обличчі. Додатково у білкових косметичних складах для жирної шкіри часто використовуються продукти, які є на кожній кухні:
- желатин;
- сода;
- крохмаль.
Наприклад, проста і добре основа маска виходить, якщо змішати яєчний білок з крохмалем до густоти сметани.
Також ефективно звужує пори варіант яєчної маски з глиною, який дуже просто приготувати: у білок додати білу глину, добре розмішати до стану, щоб маса була схожа на густу кашку. Такі суміші потрібно наносити на шкіру на 15-20 хв., залишаючи підсохнути. Дбайливо змивши маску водою, протріть шкіру тоніком. Обов'язково зволожити шкіру кремом.
Відбілюючі і тонізуючі маски
Щоб зробити освітлюючу маску, до білку треба додати
- 2 столові ложки рідкого меду;
- 4 чайні ложки соку лимона;
- 3 чайні ложки кефіру.
Добре збийте суміш і нанесіть її на 15-20 хвилин. Ефект відбілювання посилиться при регулярному застосуванні.
Для приготування складу, піднімає тонус шкіри, потрібно змішати 1 столову ложку меду і 1 столову ложку ячмінного борошна. Почекавши кілька хвилин, додайте білок. За бажанням введіть 1 краплю ефірного масла м'яти (купити в аптеці). Тримайте суміш до 20 хвилин, потім змийте теплою водою. Такий склад засоби ефективно очистить, зволожить втомлену шкіру, зніме набряки на обличчі.
Відео: як зробити маску з білка в домашніх умовах
Для тих дівчат і жінок, для кого використання білкових масок в новинку, буде цікаво і корисно переглянути нашу добірку відео про рецепти і секрети застосування різноманітних засобів для особи, що містять білок. Адже часом ви навіть не здогадуємося, що все необхідне, щоб подбати про свою красу, вже є у вашому будинку, а щоб влаштувати домашній spa-салон, вам знадобиться зовсім чого навчитися.
Переглянувши сюжети, ви отримаєте практичні знання про те, як готуються маски для обличчя з білка, як їх правильно наносити, дізнаєтеся секрети нанесення білкової маски для сухого типу шкіри, зможете видалити чорні крапки. Застосовуючи почуті поради, ви в домашніх умовах зможете провести повноцінний догляд за своєю шкірою, а отриманий від цього результат вам сподобається!
З лимоном
Маска для в'янучої шкіри з білка і лимона. Як доглядати за шкірою, що в'яне особи
З білком яйця і цукром
Маска для проблемної / жирної шкіри Oily / Acne Skin Mask
З вівсянки з яйцем і медом
Відгуки про результати після застосування
Настя Іванова, 26 роківМені дуже допомагає маска з одним яєчним білком і ложкою цукру. У мене шкіра блищить, часто з'являються чорні крапки на носі, підборідді, але видавлювати не люблю, так їх стає ще більше! А цей склад, оскільки він липне до пальців, очищає пори. Я зробила фото після місяця використання: чорних крапок стало менше, а ще маска допомогла звузити пори.
Ольга Максимова, 37 роківМоя улюблена маска з яйцем для особи – зі свіжим огірком і оливковою олією. Але роблю її тільки в літній період, коли сезон овочів – я сильно сумніваюся, що вирощені огірки взимку корисні. Мені дуже подобається свіжий запах цієї маски, шкіра після неї світлішає, зволожується, дуже гладка, коли торкаєшся її. Колір обличчя освіжається, а відчуття таке, що кожна клітинка дихає.
Олена Сергієнко, 29 роківСпробувала білкову маску з використанням паперових серветок від чорних крапок. Перше враження: напевно, потрібно щільніше розгладжувати серветки, тому що зовсім не помітила ефекту на підборідді, а на носі забруднення шкіри трохи зменшилася. Повного засихання чекати не потрібно, тому що потім було боляче відривати, я все одно змочувала серветки водою.Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!