Фарбування брів хною
- 1. Що таке біотатуаж брів
- 2. Як пофарбувати брови в домашніх умовах
- 2.1. Як підготуватися
- 2.2. Як розвести хну
- 2.3. Забарвлення
- 3. Корекція брів та фарбування хною в салоні
- 4. Скільки тримається хна
- 5. Чи шкідливо фарбувати брови
- 6. Догляд за бровами після татуажу
- 7. Відео: оформлення брів ниткою і биоокрашивание
- 8. Фото до і після фарбування брів
- 9. Відгуки про результати биотатуажа
Хна використовується як стійке засіб для фарбування шкіри, волосся і навіть нігтів. Фарбування брів хною – модний, безпечний спосіб зробити особа більш виразним і незабутнім. Вибір фарби, пропорції розчину, порядок дій при фарбуванні, підбір відтінку, матеріали і навчання інших хитрощів для досягнення найкращого ефекту від макіяжу.
Що таке біотатуаж брів
Що таке хна, знають усі жінки – це всесвітньо відома фарба з листя індійського куща лаусонии. Татуаж брів у класичному розумінні – це внесення пігменту під шкіру шляхом проколювання. Татуювання, в залежності від складу і якості барвника може протриматися від декількох місяців до десяти років, але вона завжди пов'язана з болем. Біотатуаж відрізняється своєю безболісністю, т. к. ніяких проколів шкіри не проводиться, а фарбування брів хною проходить за рахунок діючих речовин, що входять до складу хни, які проникають глибоко в шкіру.
Особливістю дії хни є її безпека для шкіри, волосся і нігтів. Навпаки, вона сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові, знімає напругу зі стінок судин, розташованих близько до шкіри. Відзначається ефект зміцнення волосяних цибулин при використанні хни. Це стосується як брів, вій, так і при використанні хни для волосся на голові. Хна після хімічної фарби відновлює структуру волосини, ущільнює і допомагає волоссю виглядати здоровою.
Як пофарбувати брови в домашніх умовах
Краще з цією метою звернутися в професійний салон, але якщо це неможливо, спробуйте змінити форму й додати виразності бровам самостійно. Для цього не потрібно довго вчитися. Дізнайтеся, як правильно провести фарбування з наших рекомендацій – рецепти приготування сумішей, точні пропорції інгредієнтів, як змити фарбу, використовувані інструменти для самостійного проведення процедури.
Як підготуватися
Підбір форми – важливий етап підготовки до фарбування хною. Форма дуги індивідуальна, залежить від овалу обличчя, розрізу і розташування очей, лоба і навіть повноти губ. Загальні інструкції в цьому випадку зводяться до того, що не варто надмірно старатися і робити свої брови товщиною в ниточку, надавати їм строго пряму або надміру вигнуту форму. Зараз в моді природний об'єм і густина. Правильна форма брів – та, яку вам дала природа. Пінцетом видаляються лише поодинокі волоски, що не входять в основну лінію. Чітка лінія підкреслить інші гідності особи.
Для початку виберіть відповідну хну. Проводити фарбування індійською хною краще, оскільки вона дає найбільшу палітру відтінків, на відміну від іранської і турецької. Вибір насиченості і тону повинен ґрунтуватися на те, якого кольору у вас волосся і шкіра. Світлошкірим блондинкам підійдуть світло-коричневі, коричневі відтінки. Шатенки підбирають колір на тон світліше або темніше волосся, але не збігається з ними, інакше брови не будуть виділятися. Брюнеткам підійдуть відтінки від темно-коричневого до чорного.
- Ємність для того щоб змішати розчин краще використовувати пластикову, скляну чи поліетиленову, т. к. фарба може вступити в реакцію з металом або керамікою.
- Пластикова (одноразова) ложечка для розмішування розчину.
- Пензлик з коротким ворсом – те, чим фарбувати. Ворс повинен бути жорстким, щоб діставати до шкіри крізь волосся.
- Ватні палички – для корекції, щоб видалити непотрібний мазок від пензлика.
- Ватні диски – для усунення випадкових мазків і відмітин.
- Жирний крем для обличчя – їм обробляється поверхня навколо брів, щоб не залишати слідів на непотрібному ділянці.
- Одноразові поліетиленові рукавички – щоб не пофарбувати собі руки.
- Фартух, а краще одяг, який не шкода зіпсувати – не все може піти гладко.
Як розвести хну
Розчин хни просто робиться в домашніх умовах. В підготовлену ємність висипаємо 1 ч. л. порошку і потроху додаємо теплої води, постійно помішуючи. Потрібно домогтися консистенції густої сметани. Для підбору необхідного тону брів ви повинні регулювати пропорції хни і басми (вона додається потроху готову суміш). Колір розчину буде на один тон темніше, ніж одержуваний відтінок. Басма може надати колір від темно-коричневого до чорного, залежно від її кількості у готовій суміші.
Хна з кавою має схожий ефект, але готується трохи інакше. Можна використовувати як мелена, так і розчинна напій. Готується дуже міцну каву – у випадку з натуральним потрібно зварити подвійну дозу. Розчинний розмішати до щільності «Американо». Кава забарвлює також як басма, проте тримається не так довго, зате при поступовому змиванні набуває відтінок ближче до сірого, а не рудому кольору.
Забарвлення
Перед тим як фарбувати, обезжирьте брови і ділянка біля них спиртом, білим косметичним олівцем намалюйте бажаний контур, після цього шкіру навколо нього обробіть жирним кремом для обличчя. Пензликом візьміть невелику кількість готового розчину і починайте наносити його від внутрішнього краю брів до зовнішнього уздовж росту волосся. Накладайте суміш так, щоб вона обов'язково стосувалася шкіри під волосяним покривом. Від цього буде залежати загальний ефект від фарбування.
Відразу після нанесення хни починаються процеси фарбування шкіри і волосяного покриву. Скільки тримати? До повного висихання. Щоб підсилити ефект від фарбування можна накласти на брови смужки поліетилену. Вони збільшать період висихання до 30-40 хвилин. Як результат – фарба буде триматися значно довше. Перед тим як змити хну, витріть брови ватним диском, змоченим в рослинному маслі (переважно мигдальне масло або абрикосових кісточок).
Корекція брів та фарбування хною в салоні
Є декілька відмінностей домашнього фарбування брів хною від того, як роблять цю процедуру в спеціалізованих косметичних салонах. Відмінності починаються з підбору форми. Завдяки макетів, які прикладають безпосередньо до вашого обличчя, ви зможете побачити остаточний результат фарбування вже на етапі підготовки. Як малювати лінію брів і як надати форму та обсяг завдання з якою легко справляються професіонали. В салонах використовують професійну хну, має стійкий ефект, наприклад, продукція Brow Henna тримається до півтора місяців.
Скільки тримається хна
Ефективність процедури багато в чому залежить від якості вихідного матеріалу і від того, наскільки ви зрозуміли як зробити хну. Якщо ви використовуєте для фарбування брів фарбу для волосся з добавками басми або кави, вона протримається тимчасово – 1-2 тижні. Від професійних сумішей ефект продовжується від місяця до 8 тижнів. Багато залежить і від частоти умивання обличчя. Чим частіше ви використовуєте воду, молочко, інші засоби для очищення обличчя, приймаєте душ, плаваєте – тим менше протримається біотатуаж.
Чи шкідливо фарбувати брови
Людям, які стежать за своїм здоров'ям, може бути цікаво, як часто можна фарбувати брови хною і дозволено вагітним робити татуаж з допомогою цих природних речовин. Численні дослідження показали, що біотатуаж не чинить негативного впливу на шкіру. Вагітність – не привід виглядати негарно, тому використовувати хну для корекції лінії брів цілком можливо. Однак не варто робити це частіше двох разів на місяць. Єдиним протипоказанням є наявність алергії на хну.
Догляд за бровами після татуажу
Тривалість ефекту після використання хни безпосередньо залежить від того, як ви доглядаєте за обробленим ділянкою. Відразу після нанесення татуажу брів слід намазати жирним кремом або косметичним маслом. Можливо використовувати сандалове або кокосове. Згодом, в якості щоденного догляду можна застосовувати зроблені в домашніх умовах маски з обов'язковим нанесенням жирного крему, ефіри в поєднанні з маслом виноградних кісточок і жасмину, масла для росту вій і брів.
Відео: оформлення брів ниткою і биоокрашивание
На відео професійний візажист забарвлює хною брови моделі, використовуючи скручену нитку для вищипування невидимих волосків навколо основної лінії. Видно моментальний ефект від фарбування. Риси обличчя набувають витонченість і абсолютно перетворюють дівчину. В даному випадку візажист підібрав колір брів в тон волоссю і шкірі з веснянками цей прийом зіграв дуже вигідно.
Корекція брів ниткою і биотатауаж хною. Візажист Альбіна Нигальчук
Фото до і після фарбування брів
Брови – важливий елемент на обличчі, їх фарбування може кардинально змінити весь стиль і підкреслити красиві риси обличчя. Якщо у вас виразний розріз очей, яскраво нафарбовані брови можуть візуально акцентувати цю особливість. Для блондинок добре підійде світло-коричневий відтінок, який буде на тон темніше кольору волосся. Для брюнеток більш кращий сірий, темно-коричневий (на тон світліше волосся) або чорний. Постарайтеся почати зі світлих тонів і подивіться ефект – він видний відразу ж після процедури. Якщо вам захочеться більш темний відтінок – його завжди можна зробити.
Відгуки про результати биотатуажа
Катерина, 35 років«Регулярно користуюся хною для фарбування брів і вій, вже не уявляю, як можна без цього обійтися. Наносити хімічну фарбу собі на шкіру кожен день я не бажаю, але гарно виглядати хочеться завжди. Тому раз в 2 тижні я проводжу фарбування вій і брів хною. Дівчата на роботі наївно думають, що це у мене від природи».
Світлана, 44 роки«Раз у півтора місяця відвідую салон, де мені роблять биотатуировку брів хною. Ефект приголомшливий! Раніше завжди робила собі татуаж, але ця процедура хвороблива, так і тримається все 7-8 місяців. З биотатуажем ніякого болю, виходиш із салону вже з готовими бровами і коштує недорого».
Алевтина, 27 років«Спробувала будинку зробити фарбування брів індійською хною. Може я чогось не так робила, але забруднила себе руки, поставила пляма хни на скроні і зареклася займатися цим самостійно. З тих пір окрашиваю брови тільки в салоні – там дівчата роблять стильний макіяж гарніший і швидше. Не треба замислюватися як стерти хну з руки».
Настя, 20 років«Зробила собі фарбування брів хною прямо перед весіллям і нітрохи не шкодую! Хна протрималася не лише свято, але й медовий місяць. Вийшли гарні фотографії навіть на пляжі, де я тільки з води. Таке враження, що я прямо з моря виходжу нафарбована! Для мене навіть питання не стоїть, хна або фарба».Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!