Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах для початківців

Останнім часом, ця процедура стала затребуваною серед багатьох жінок. Всього 1-2 години часу − і у вас красиві, доглянуті, міцні нігті. Будь-яка дівчина може стати майстром створення штучного манікюру, вивчивши технологію цього процесу.

Технологія нарощування нігтів акрилом

Вивчаючи техніку нарощування нігтів, важливо дотримуватися послідовність процедури покроково. Спочатку потрібно визначитися, як наростити: на форми чи тіпси. Вибираючи останній варіант, підберіть їх за формою і ширині нігтьової пластини, приклейте спеціальним клеєм. Нижні форми вже мають клейку основу, тому важливо лише рівно прикріпити її.

Техніка нарощування нігтів акрилом полягає у взаємодії акрилової пудри (мономеру) та лікві, в якому вона розчиняється, утворюючи кульку. Він наноситься на підготовлену поверхню, розтягується від середини до країв. Таких кульок потрібно кілька: до повного покриття. Потім жорсткої пилкою надається потрібна форма, довжина. Останні етапи − шліфування та полірування.

Видалити покриття акриловою пудрою простіше, ніж гелеве, яке можна тільки спиляти пилкою. Порошок відмінно розчиняється з допомогою мономеру (лікві) — рідини для зняття штучного покриття. Іноді для цієї мети використовують ацетон або засіб для зняття лаку. Потрібно потримати нігті в розчині і прибрати залишки паличкою з апельсинового дерева, після цього займіться їх укріпленням.

На тіпси

Початківцям майстрам краще вибрати нарощування нігтів акрилом на тіпси: моделювати форму простіше, процес займає менше часу. Тіпси виконані з пластику, мають контактну зону з внутрішньої сторони, яка прикріплюється до нігтьової пластини клеєм. Далі вибирається бажана довжина, а зайву частину потрібно обрізати. Тіпси бувають різних кольорів, можна зробити прозорий манікюр, білий, кольоровий френч.

Покриття нігтів акрилом допомагає зміцнити пластину - ви можете сміливо робити будь-яку роботу по дому. Коли нарощування акрилом виконано на тіпси, які розрізняються за розмірами (від 1 до 10), форма і величина підбираються строго індивідуально для кожної клієнтки, в залежності від розміру нігтьової пластини. Є тіпси з вже готовим дизайном, що дозволяє зробити будь-манікюр оригінальним.

На форми

Трохи складніше відбувається нарощування нігтів акрилом на форми, які виготовляються з матеріалу двох видів: папери і тефлону. Паперові форми виготовляються з одноразових матеріалів, після використання їх можна викинути. В їх застосуванні є ряд переваг: з ними легко працювати, надавати будь-яку форму манікюру, вони мають привабливу ціну. Тефлонові форми – багаторазові, мають дротяний каркас, з допомогою якого і кріпляться до пластини.

Нарощування нігтів акрилом в домашніх умовах

Вивчивши поетапні відео і фото уроки, інструкцію, пройшовши навчання, будь-яка жінка може освоїти нарощування нігтів акрилом на дому. Перед тим, як їх збільшити клієнту, поцікавтеся його здоров'ям. Така система створення штучного манікюру може завдати шкоди дівчатам, які мають герпес, цукровий діабет, грибкові захворювання. Слід відмовитися від манікюру і людям з алергією на шкідливі сипучі речовини і компоненти матеріалів.

Почніть з підготовки пластини: відсуньте кутикулу, зніміть пилкою верхній шар. Прикріпіть форму або приклейте тіпси, надайте потрібну довжину, пройдіть по ній пилкою. Обезжирьте поверхню, нанесіть праймер. Занурте кисть в мономер, а потім в акрил для нарощування нігтів. Коли сформується кулька, прикладіть його до середини пластини, приминающими рухами розподіліть по напрямку до країв.

Виконайте цей процес до повного покриття. В середині шар повинен бути товще, а до країв сходити на немає. Завершуючи процедуру, вмочіть кисть в мономер і рухами розрівняйте поверхню. Коли покриття висохне, зніміть форми (якщо є). Приступайте до опиливанию, надаючи рівну форму пластині. Завершальний етап – шліфування та полірування.

Важливий момент − процес зняття такого покриття. Для цього знадобиться засіб для очищення: в ньому змочується ватний тампон, прикладається до пластині, а зверху все закутується фольгою. Через 15-20 хвилин всі матеріали видаляються разом із покриттям. При необхідності скористайтеся манікюрної лопаткою. Після зняття потрібно правильно доглядати за нігтьової поверхнею. Хороші засоби для її зміцнення − гліцерин, алое, масло лимона.

Що потрібно для нарощування нігтів акрилом

Якщо ви уважно вивчили технологію, відео і фото уроки, складіть список і купіть необхідний інвентар, матеріали для нарощування нігтів акрилом: ліквід, основа, пензель, пилочки, тіпси (форми), шліфувальник, апельсинові палички, клей, акрил для нігтів. Також ви можете придбати вже готовий набір в інтернет – магазинах, де можна побачити фото пропонованих товарів.

Ціна

Бажаєте мати гарний манікюр, але не знаєте, як нарощувати нігті акрилом? Зверніться до фахівця або в один із салонів свого міста. Дізнайтеся відгуки про майстер, досвід роботи, якості матеріалів, перегляньте фото готових робіт. Ціна на нарощування залежить від його складності, престижу салону. По Московській області на цю послугу цінова політика така:

Студія краси «Салисун»

2600 р.

Салон краси «Сонячний»

3000 р.

Імідж-лабораторія «Персона»

3000 р.

Салон краси «Євгенія»

2000 р.

Салон краси «Стайл»

2100 р.

Відео

Нарощування нігтів акрилом. Майстер клас по манікюру від Євгенії Ісай

Відгуки

Олена, 28 роківРоблю штучний манікюр вже 2 роки. Тільки позитивні враження: виглядає ефектно, прийнятні ціни, носиться 3-4 тижні, процес не займає багато часу. Спочатку робила на тіпси, бували випадки, коли вони зникали – підводив клей. Потім спробувала зробити манікюр на формах, результатом задоволена, всім рекомендую.
Марина, 33 рокиЗробила штучні нігті вперше, результат перевершив всі очікування: вони міцні, доглянуті, красиві і довгі! Ношу вже 3 тижні, ні один не зламався, не відпав, не пошкодився. Якість чудове, дизайн чудовий, я просто в захваті! Обов'язково пораджу процедуру друзям і колегам по роботі.
Світлана, 23 рокиПобачила штучний манікюр у подруги, захотіла і собі. Мої нігті були ламкими, а після процедури зміцнення акриловою пудрою стали міцними, здоровими і красивими, перестали ламатися і розшаровуватися. Зберігають форму до наступної корекції, а лак на них тримається довго.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!