Парогенератор для прибирання квартири - як вибрати за характеристиками, функціями, виробникам і вартості
- 1. Що таке парогенератор для прибирання квартири
- 1.1. Принцип дії
- 1.2. Види
- 2. Кращі парогенератори для прибирання квартири
- 2.1. Пароочисник ручний
- 2.2. Для меблів
- 2.3. Для килимів
- 2.4. Для миття вікон
- 2.5. Парова швабра
- 2.6. Для чищення
- 2.7. Дезінфекції
- 3. Як вибрати парогенератор для прибирання квартири
- 4. Відео
- 5. Відгуки
Чистота в будинку є запорукою здоров'я всієї родини та естетичним вимогою. Щоб домогтися її, господині витрачають багато сил і вдаються до використання різноманітних засобів на хімічній основі. Для вирішення цього завдання як можна швидше сьогодні існує чимало корисних побутових приладів. Одним з них є домашній ручної парогенератор для прибирання квартири - Керхер, Гейзер і товари інших торгових марок. Виберіть свій.
Що таке парогенератор для прибирання квартири
Професійний або побутовий парогенератор являє собою прилад, призначений для очищення різних поверхонь і матеріалів. Його основна відмінність від інших побутових пристроїв, що використовуються для виконання якісного прибирання, полягає в застосуванні гарячого пара, що вважається найбільш ефективним способом очищення. Обробці парою можна піддавати не тільки меблі та килими, але і важкодоступні місця салону автомобіля. Пристрій володіє і функцією пилососа, що робить процес прибирання ще простіше і результативніше.
Принцип дії
Перш ніж купити потужний пароочищувач або просту модифікацію для прибирання приміщень, ознайомтеся з тим, як він функціонує. Робота пристрою полягає в наступному: вода в бойлері переходить в пароподібний стан під впливом високих температур, отримуваних завдяки роботі електричного нагрівального елемента. Далі пар під великим тиском виходить назовні через шланг і спеціальну насадку. Обробка поверхонь за допомогою гарячої пари допомагає позбутися не тільки від забруднень, але і від хвороботворних мікроорганізмів і неприємних запахів.
Види
Величезною перевагою парогенераторів є досягнення необхідної стерильності без застосування побутової хімії, чого можна домогтися з звичайної вологим прибиранням. Виробники пропонують на вибір чимало багатофункціональних апаратів, оснащених функцією миттєвої вироблення пари. Спеціальні насадки дозволяють обробити підлоги з кахлю, видалити забруднення з поверхонь на кухні і т. д. За способом отримання пари пароочисник для прибирання квартири буває:
- Без бойлера (бака). Холодна вода в такому апараті подається нагріте теплоэлемент, після чого продукується сухий пар. Пристрій для прибирання квартири готується до роботи миттєво.
- З одним бойлером. Пар в такому разі надходить в насадку. Щоб побутовий прилад був готовий до роботи, потрібно почекати близько 10-ти хвилин після його включення.
- З двома бойлерами. Холодна вода в парогенераторі такого типу підкачується з допомогою помпи з одного резервуару в інший (нагрітий).
Кращі парогенератори для прибирання квартири
Пристрої відрізняються один від одного за обсягом резервуара, потужністю, розміром і набором функцій. Видалити з їх допомогою пляма з килимових покриттів або пил з поверхні меблів не складе праці. Купити пароочисник для дому в Москві, Санкт-Петербурзі або іншому місті країни можна в спеціалізованому інтернет-магазині з доставкою по пошті. У продажу можна знайти великий асортимент парогенераторів, до найкращим з яких відносяться:
- Polaris PSC 1101C;
- Smile ESC 1026;
- Гранд Майстер GM VSC38;
- Kitfort KT-903;
- Karcher SC 4 Premium + Iron Kit;
- MIE Bello;
- Smile ESC 1026 та ін.
Пароочисник ручний
Якщо вас зацікавила прибирання парогенератором, то зверніть увагу на компактний ручний відпарювач. Порівняно з професійною моделлю він не здатний видавати потужний струмінь пари, яка могла б упоратися з будь брудом, але цілком підійде для прибирання звичайної квартири. Ручний пристрій важить не більше 3 кг, легко транспортується і коштує відносно дешево:
- назва: Karcher SC1;
- ціна: 1164 грн.;
- опис: потужність – 1200 Вт, тиск – 3 бар, час нагріву – 3 хв., об'єм бака – 0,2;
- плюси: компактність, вартість;
- мінуси: обмежені можливості, місткість.
Наступний варіант є більш дешевим, але менш потужним. В комплекті є точкова насадка і насадка-щітка:
- модель: Sinbo SSC-6411;
- вартість: 1160 р.;
- характеристики: потужність – 1050 Вт, тиск – до 3,2 бар, нагрівається близько 3 хв., об'єм резервуара – 0,25 л;
- плюси: компактні розміри, низька вартість;
- мінуси: місткість, мінімальний набір функцій.
Для порівняння ознайомтеся з ще однією модифікацією з категорії ручних пароочисників. Апарат Endever здатний нагрівати пар до 98°C:
- назва моделі: Endever Odyssey Q-602;
- ціна: 766 грн.;
- характеристики: потужність – 1200 Вт, нагріває за 15 сек., тиск – 1 бар, об'єм бака – 1 л;
- плюси: швидкий нагрів, місткість;
- мінуси: невеликий тиск пари.
Для меблів
Існують модифікації, здатні ефективно видаляти бруд на будь-яких поверхнях. З наявністю відповідної насадки їх можна використовувати для парової чистки предметів меблів. Парогенератор від Clatronic відмінно підходить для цієї мети. Він не тільки чистить, але і дезинфікує, знежирює поверхню при 100°C:
- назва моделі: Clatronic DR 3280;
- вартість: 5290 р.;
- характеристики: сила – 1.5 КВт, ємність резервуара – 1500 мл, тиск – 4 бар;
- плюси: багатофункціональність;
- мінуси: не зазначено.
Наступний пароочисник від Керхер має опцію для підключення парової праски. Апарат є найпотужнішим у своєму класі і знищує бактерії без миючих засобів:
- назва моделі: SC 5 Premium Karcher;
- ціна: 10666 грн.;
- характеристики: тиск – 4,2 бар, потужність 2.2 КВт, час нагріву – 3 хв., система з 2 баками, вага без аксесуарів – 6 кг;
- плюси: комплект для прибирання підлоги, безліч аксесуарів;
- мінуси: висока вартість.
В комплект SC 3 Premium від того ж виробника входить картридж для захисту від накипу. Завдяки можливості доливання води в котел пристрою, час безперервної роботи збільшується:
- назва моделі: SC 3 Premium Karcher;
- вартість: 11290 р.;
- характеристики: тиск – 3,5 бар, 1900 Вт, час нагріву – 30 сек., вага без аксесуарів – 3,14 кг;
- плюси: безліч аксесуарів, швидкість нагріву;
- мінуси: недешево.
Для килимів
Багатофункціональні модифікації парогенераторів мають декілька основних функцій, однією з яких є видалення бруду з килимів. Струмінь гарячого пара здатна позбавити покриття для підлоги від жирних плям і пилу. Відмінною покупкою стане професійна модифікація:
- назва моделі: 3 в 1 Вт Monster 10034;
- ціна: 2983 грн.;
- характеристики: потужність – 1450 Вт, об'єм ємності для води – 1,2 л, тиск – до 4,5 бар, нагріває воду – 4-6 хв., працює – до 60 хв, вага – 5,6 кг, довжина шнура – 4 м;
- плюси: продуктивність;
- мінуси: не виявлено.
Пароочисник від Karcher SC4 Premium здатний впоратися з очищенням будь-яких твердих поверхонь і не тільки. Комфорт і зручність використання забезпечує насадка з гнучким з'єднанням:
- назва моделі: SC 4 Premium Karcher;
- ціна: 5922 грн.;
- характеристики: потужність – 2 КВт, тиск – 3,5 бар, нагрівається протягом 4 хв., система з 2 баками, об'єм котла – 0,5 л, бака – 0,8 л;
- плюси: наявність комплекту для прибирання підлоги, подовжувальних трубок;
- мінуси: вартість.
Monster MB-10302 відмінно справляється з очищенням складних поверхонь у вигляді килимів, диванної оббивки і іншого текстилю. Його можна використовувати навіть для прасування замість праски:
- назва: Monster MB-10302;
- вартість: 1504 грн.;
- характеристики: 1250 Вт, вага – 8,235 кг, довжина шнура – 2 м, ємність – 750 мл;
- плюси: недорогий, в комплекті є прасувальна дошка;
- мінуси: важкий.
Для миття вікон
Є також спеціальний парогенератор для миття вікон, який здатний впоратися з різними видами забруднень на вікнах, дзеркалах. Такі парогенератори мають спеціальну насадку. Чималу популярність для чищення вікон придбав:
- назва моделі: Karcher SC 1.020;
- ціна: 4060 р.;
- характеристики: потужність – 1.5 КВт, тиск – 3,2 бар, бак для води – 1 л, час нагріву – 8 хв., довжина шланга – 2 м, шнура – 4 м, вага – 3 кг;
- плюси: є насадки і відсік для їх зберігання, вартість;
- мінуси: довго нагрівається.
Для миття стекол можна скористатися навіть компактним ручним пароочищувачем. Таким варіантом є пристрій з точковою насадкою для підлоги та насадкою-щіткою:
- модель: Polaris PSC 1101C;
- ціна: 963 грн.;
- характеристики: потужність – 1100 Вт об'єм бака – 0,27 л, тиск пари– 3,5 бар, нагрів – близько 3 хв., довжина кабелю – 3 м;
- плюси: компактність, вартість;
- мінуси: мала місткість.
Обратие увагу ще на один портативний ручний парогенератор, який можна застосовуватися для миття вікон завдяки спеціальному пристосування. Параметри пристрою для прибирання квартири:
- назва моделі: Гранд Майстер GM VSC38;
- вартість: 2100 р.;
- характеристики: працює з силою 1050 Вт, тиск пари – 2,5-4,2 бар, об'єм бака – 0,25 л, вага – 1,85 кг;
- плюси: зручність використання, вартість;
- мінуси: невеликий обсяг.
Парова швабра
Недорогим, зручним і популярним варіантом є парова швабра від Kitfort. В комплект разом з апаратом входить щітка і ганчірка для підлоги, допоміжна насадка та інші аксесуари:
- назва: Kitfort KT-1001;
- ціна: 1478 грн.;
- опис: потужність – 1300 Вт, тиск – до 1 бар, об'єм – 0,35 л, нагрівається – 30 сек.;
- плюси: вартість, зручність використання;
- мінуси: ємність баку для води.
Парова швабра для прибирання будинку від Philips має трохи більшу ємність. Температура нагрівається пара досягає 100°C:
- назва моделі: Philips FC7020/01;
- ціна: 2663 грн.;
- опис: потужність – 1500 Вт, ємність бака – 0,45 л, нагріває воду за 30 сек, вага – 3 кг, довжина шланга – 1,2 м, шнура – 6 м;
- плюси: зручний у застосуванні;
- мінуси: коштує дорожче аналогів, мала місткість.
Наступна парова швабра є самою недорогою з описаних. За потужністю він нічим не поступається двом іншим пристроям:
- назва моделі: Marta MT-1180;
- вартість: 2390 р.;
- опис: потужність – 1500 Вт, ємність бака – 0,55 л, час нагріву – 1 хв., роботи – 20 хв., довжина шнура – 5 м;
- плюси: зручний, коштує дешево;
- мінуси: обсяг бака.
Для чищення
Непоганим придбанням для чищення підлоги, різних поверхонь на кухні та в інших приміщеннях, є апарат від Mayer & Boch. Модифікація має телескопічну стійку висотою 148 см, насадку для чищення, пару літніх штанів і складну вішалку для одягу. Варто парогенератор відносно недорого:
- назва моделі: з підставкою Mayer & Boch 2047256;
- ціна: 1842 грн.;
- опис: потужність пристрою – 1250 Вт, об'єм резервуара – 0,75 л, довжина шнура – 2 м, аксесуарів – 12, готовність до роботи – 90 сек., час роботи – 23 хв.;
- плюси: комплектація, прийнятна вартість;
- мінуси: місткість бойлера.
Наступний варіант теж відмінно підходить для чищення підлоги і інших поверхонь. У комплектацію входить насадка-щітка, точкова насадка для підлоги:
- назва моделі: Nilfisk-ALTO Steamtec 312;
- ціна: 3857 грн.;
- характеристики: потужність – 1600 Вт, бак для води – 1,2 л, нагрівається протягом 6 хв., довжина шнура – 2 м, вага – 3,2 кг;
- плюси: зручний, непоганий функціонал;
- мінуси: коштує дорожче аналогів.
Якщо жоден з описаних варіантів вас не влаштував, то ознайомтеся з параметрами ще одного підлогового пароочисника. Пластиковий корпус апарата має сучасний дизайн, а температура пари досягає 103°C:
- назва: Endever Odyssey Q-801/Q-802/Q-803;
- стоиомость: 5390 р.;
- характеристики: потужність – 1500 Вт, тиск– 8 бар, нагрівається 10 хв., обсяг бойлера – 2 л, вага – 6 кг;
- плюси: прийнятна вартість, багатий набір;
- мінуси: довго нагрівається.
Дезінфекції
Деякі сучасні парогенератори для прибирання можуть використовуватися навіть в дезинфікуючих цілях. Щоб заощадити, здійснюйте покупки у великих магазинах, проводять акції, розпродажі. Потрапивши на одну з них, ви можете отримати непогану знижку.
Багатофункціональний пароочисник для меблів, здатний проводити дезінфекцію салону автомобіля, килимів, диванів, крісел і т. д.:
- модель: MIE Bello;
- ціна: 9333 грн.;
- опис: потужність – 1700 Вт, резервуар – 1,7 л, тиск бойлера – 5,5 бар, вага – 7 кг;
- плюси: очищає, гладить, зручний регулятор подачі пари;
- мінуси: коштує дорого.
Парогенератор Emilio RA підходить не тільки для прибирання будинку або квартири, але і міні-готелів, фітнес-центрів та ін. За рахунок компактних розмірів його не важко переміщати:
- назва: Emilio RA;
- вартість: 75600 р.;
- опис: потужність – 2000 Вт, обєм бойлера – 2,2 л, знімного резервуара для води – 4 л, тиск – 4,8 бар, вага без аксесуарів – 14 кг,
- плюси: відмінна продуктивність, потужність;
- мінуси: висока вартість.
Покупцям, які цікавляться ручним пристроєм для дезінфекції різних поверхонь, потрібно придивитися до приладу Endever Odyssey. Потужна струмінь пароочисника і висока температура знищує патогенну мікрофлору без хімії:
- назва моделі: Endever Odyssey Q-432;
- ціна: 663 грн.;
- характеристики: потужність – 900 Вт, об'єм ємності – 400 мл, тиск – 3,5 бар;
- плюси: компактність, вартість;
- мінуси: місткість резервуара.
Як вибрати парогенератор для прибирання квартири
Щоб відповісти на питання, як вибрати парогенератор для домашнього використання, вам слід взяти до уваги габарити пристрою, функціональність, потужність, тиск пари, об'єм резервуара і деякі інші критерії. Детальніше про грамотному виборі:
- Габарити. Виділяють ручні, компактні і великогабаритні парогенератори. Перші займають мало місця і мають невелику вагу, другі більше схожі на пилосос середніх розмірів, треті є важкими моделями з великою кількістю пристроїв.
- Довжина шланга і кабелю живлення. Перший повинен бути не менше 2 м, другий – чим більше, тим краще.
- Тиск пари. Чим воно вище, тим краще прилад усуває забруднення. Оптимальний показник – 3 бару.
- Потужність. Від цього параметра залежить ефективність застосування приладу. Мінімальне значення – 1000 Вт. Для тривалого і частого використання підійде парогенератор потужністю 2700-3000 Вт. Правда, він буде швидше нагріватися.
- Об'єм бака для води. Для стандартної прибирання підійде 1 л, для великої площі будинку краще вибрати 2-літровий резервуар.
Відео
Пароочисник Karcher SC 1 - огляд застосування
Відгуки
Олег, 39 роківСеред парогенераторів для прибирання квартири віддав перевагу Karcher SC 1.020. Пристрій відрізняється простотою використання, гарною ефективністю. Воно відмінно справляється з брудом, жиром, пилом. Підходить для миття вікон, дзеркал, різних підлогових покриттів. Негативних сторін немає, тільки відсутні датчики рівня води.
Ігор, 32 рокиНещодавно вирішив замовити парогенератор, призначений для прибирання квартири Kitfort KT-909. Прилад потужністю 1,5 тисячі Вт обійшовся мені майже в 6000 рублів. Серед плюсів виділю непогану ємність резервуара (1,5 л), тиск 3,5 бар), ефективність очищення, дизайн корпусу. Мінусом вважаю, час нагріву, що становить 15 хв.
Юлія, 31 рікПридбала пароочисник Endever Odyssey Q-801 з максимальним тиском пари 8 бар і об'ємом бака 2 літра. Відмінне співвідношення ціни та якості, багата комплектація, час роботи на одній заправці близько 80 хв., довгий мережевий кабель. Деколи пар з насадок виходить разом з краплями – відбувається на початку роботи близько 15 сек.Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!