Крапельниця при алкогольної інтоксикації - список препаратів

Вживання алкогольних напоїв є причиною фатальних наслідків для здоров'я. Етанол, що входить до їх складу, являє собою отруту, вплив якого пригнічує центральну нервову систему людини. Толерантність до алкоголю непомітно переростає в залежність, при цьому організм піддається патологічного впливу токсичних речовин. У таких випадках, для виведення хворого зі стану запою, стаціонарно або в домашніх умовах застосовується крапельниця при алкогольній інтоксикації.

Що таке крапельниця при алкогольній інтоксикації

Інтоксикація етиловим спиртом та його метаболітами має гостру і хронічну стадії. Якщо стан хворого досягло загального поганого самопочуття, що виражається в появі нудоти, блювоти, дихальних труднощі, збої серцевого ритму, судоми, то медичними працівниками проводиться інфузійна терапія. Вона являє собою внутрішньовенне вливання розчинів медикаментозних препаратів за допомогою краплинної системи. Ненадання своєчасної допомоги ставить життя пацієнта під загрозу.

11111111111111111111111
Олена Малишева: Алкоголізм можна перемогти! Рятуйте своїх близьких, їм загрожує серйозна небезпека!Читати далі

Навіщо потрібна крапельниця

Головне завдання в лікуванні алкогольного отруєння — виведення токсинів. Дія внутрішньовенного вливання має на меті нормалізувати роботу організму, купірувати розвиток ускладнень. Інфузійно-детоксикаційна терапія являє собою ефективний метод, що сприяє позбавленню від сильного сп'яніння та усунення токсичних речовин.

Переваги використання крапельниці при алкогольній інтоксикації

Терапія з використанням внутрішньовенної інфузії у порівнянні з іншими способами лікування має ряд переваг. Відмінні пункти полягають у наступному:

 1. Біодоступність. Завдяки тому, що лікарські розчини надходять відразу в кровотік страждає інтоксикацією, лікувальна дія настає значно швидше.

 2. Раціональність. При сильному отруєнні у пацієнтів виникає нестримне блювання, прийом препаратів пероральним шляхом утруднений. Постановка крапельниці можлива при будь-якому стані.

 3. Щадне дію. Використання інфузії забезпечує повільне надходження лікарських речовин, на відміну від внутрішньовенних ін'єкцій. Розрідження крові при введенні медикаментів сприяє меншому навантаженні на серцево-судинну систему.

 4. Багатокомпонентність. За допомогою краплинного вливання вводять комбінації препаратів, кількість і склад яких можна коригувати. Існує можливість оперативно замінити лікувальні розчини.

 5. Підтримка інших органів. Крім препаратів для виведення зі стану запою інфузії містять вітамінні препарати, гепапротекторы для підтримки печінки і медикаменти для зниження артеріального тиску.

Сучасні методи терапії, а також такі препарати, як таблетки і краплі від алкогольної залежності не тільки нейтралізують шкоду від алкоголю, але і відновлюють здоров'я.

Склад крапельниці при алкогольної інтоксикації на дому

Наданням медичних послуг по установці крапельної системи в домашніх умовах займаються кваліфіковані служби. Проводиться терапія направлена на виведення етанолу з крові, відновлення сольового балансу, зняття симптомів детоксикації. Препарати призначаються з урахуванням того, наскільки важка форма отруєння визначається у хворого. Проводиться попередній огляд. За результатами аналізів і загального дослідження роблять інфузійне вливання. Крапельниця від похмілля включає такі основні компоненти:

 • Натрію хлорид 0.9% (фізрозчин) 400 мл з додаванням піридоксину 3-4 мл;

 • глюкозо-калієву суміш (глюкоза 10% 400 мл + 60 мл хлорид калію 4% + інсулін 8 одиниць + сульфат магнію 10 мл);

 • розчин Трисоль (хлорид натрію – 0,5 г; гідрокарбонат натрію – 0,4 г; хлорид калію – 0,1 г; вода для ін'єкцій) 400 мл

11111111111111111111111
Ось, що говорить 45-річна Ганна в інтерв'ю для журналу 7 днів.ру«Алкоголізм лікується! З запійного алкаша мій чоловік нарешті перетворився на золотого людини! » Читачка рекомендує [seohide title="ефективний засіб від алкогольної залежності.
"]

Для зняття абстинентного синдрому використовують тіосульфат натрію 10-30%. Крапельниця після алкоголю не має протипоказань за винятком моментів індивідуальної непереносимості. У більшості випадків її застосування доцільно. Компоненти крапельниці добре переносяться, надаючи оздоровчий вплив на весь організм.

Види крапельниць

Перед застосуванням інфузії підбирається індивідуальна схема лікування та дозування, щоб допомогти алкоголіку стабілізувати стан і поведінку, прояснивши його мислення. Лікарські розчини можуть мати різний склад. Внутрішньовенні інфузії поділяються за такими призначень:

 • розріджують кров;
 • відновлюють кислотно-лужний баланс;
 • нормалізують дихання і збагачують вітамінами;
 • виводять токсичні речовини.
11111111111111111111111

Олена Малишева: "У наш час алкоголізм як хворобу, дуже сильно помолодшав. Часто спиваються саме молоді люди, які руйнують своє майбутнє і завдають непоправної шкоди здоров'ю. Допоможе впоратися з проблемою дієвий засіб.

Крапельниці, спрямовані на розрідження крові

При детоксикації прогресує гіповолемія (згущення крові), з'являється ризик гіпоглікемії (нестача глюкози). Для того щоб знизити згортання крові, вводять розчин натрію, а для поліпшення функцій головного мозку – розчин глюкози 5%. Їх введення чергують. Завдяки сольовому розчину у пацієнта відбувається поповнення дефіциту рідини, знижується концентрація алкоголю. Введення глюкози знижує небезпека прояву епілептичних судом.

Крапельниці, спрямовані на відновлення кислотно-лужного балансу

Крапельниця від алкогольної інтоксикації включає в себе розчини, здатні врегулювати електролітні порушення, які виникають при отруєнні етанолом. Такими розчинами є: Дисоль, Ацесоль, хлористий кальцій, Панангін. Під їх дією стан пацієнта стабілізується, симптоми слабкості, м'язового болю, ознобу знижуються. При сильному похмілля вводять гідрокарбонат натрію 4%, який локалізує ацидоз (порушений кислотно-лужний баланс).

Крапельниці, спрямовані на відновлення дихання і збагачення організму вітамінами

Вплив токсинів при отруєнні алкоголем може спричинити труднощі з диханням. Для запобігання подібної ситуації призначають введення Налоксону і його аналогів, які захищають мозкові рецептори від негативного впливу. Ще в інфузію додають вітаміни: аскорбінову кислоту, піридоксин, токоферол, тіамін, рибофлавін, нікотинамід. Розчини вітамінів відновлюють обмінні процеси, знищують з'єднання токсинів. Для підтримки печінки застосовують розчин Есенціале.

Виводять токсичні речовини

Для виведення отруйних речовин з організму хворого використовуються медичний розчин Реамберина, або Мафусола, склад яких включає електроліти, фумаровую та янтарну кислоти. Реамберін при алкогольній інтоксикації чинить дезінтоксикаційну та антигіпоксичні властивості, активізує обмін речовин, покращуючи самопочуття хворого.

Ганна Гордєєва, 45років:«Вилікувати алкоголізм можна навіть при поганій спадковості. Переконалася на власному досвіді!»[seohide title="Читати далі
"]

Як прокапаться від алкоголю в домашніх умовах

Процедуру виконує кваліфікований медичний працівник. Самостійно здійснювати цього не слід. При правильно підібраному складі лікарських розчинів відбувається швидке виведення токсинів з організму за рахунок сечогінного ефекту. Крапельницю в домашніх умовах роблять так само, як в умовах стаціонару, однак, завжди слід оцінювати стан пацієнта після проведеної маніпуляції. При виникненні ускладнень, таких як алкогольна кома, зрив серцевого ритму, необхідна госпіталізація.

Медикаментозні препарати та сучасні методики лікування купируют алкогольну залежність. Після застосування немає посталкогольного синдрому. Ефективний засіб допоможе позбутися від алкоголізму і відновити організм хворого.

Скільки коштує прокапаться від алкоголю

Багато наркологічні центри і клініки цілодобово надають допомогу у проведенні детоксикації на дому, проводячи комплекс заходів з надання медичної та психологічної підтримки. Прейскурант цін та перелік пропонованих послуг по Москві:

№ п/п

Найменування послуги

Вартість руб.

1.

Виклик лікаря нарколога

(консультація)

1000 – 3000

2.

Стандартна терапія алкогольного отруєння

(одинарна крапельниця)

3200 – 6000

3.

Посилена терапія

(подвійна крапельниця, психологічні сесії)

4000 – 9000

4.

VIP - терапія

(виїзд лікаря нарколога, постановка потрійний крапельниці, психологічні сесії)

9000 – 11000

5.

Стаціонар на дому протягом 3-х діб

(виведення зі стану запою, постановка крапельниць, щоденний огляд, бесіди з психологом)

15000 – 18000

6.

Стаціонар на дому протягом 5-ти діб

(виведення з запою, постановка крапельниць, щоденний огляд, бесіди з психологом)

від 29000

Відео

Хороша крапельниця від похмілля

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!