Микостоп – лосьйон для нігтів - інструкція по застосуванню і склад, показання і побічні ефекти
Побороти прикру неприємність у вигляді інфекції оніхомікозу (грибка на пальцях) зможе Микостоп – лосьйон для нігтів. Іноді варто тільки скористатися чужою пилочкою для нігтів або чужими домашніми капцями, щоб відчути на собі всі «принади» цього захворювання. Наша безпечність здатна заподіяти нам масу незручностей. Від цього ніхто не застрахований. Але якщо вже так сталося, зневірятися не варто. Озброївшись корисною інформацією, можна перемогти за всяку недугу.
Лосьйон Микостоп
Патогенні мікроорганізми занадто малі, щоб людина усвідомлювала необхідність постійної пильності по відношенню до них. Люди часто проявляють недбалість в побуті і в безпосередніх контактах один з одним. Розплатою може бути мікоз - грибкове захворювання стоп або оніхомікоз – захворювання нігтів, спричинена інфікуванням патогенними грибками. Шкіра стоп може постраждати від зараження цією формою мікробів при відвідуванні лазень, громадських душових, при зіткненні з ванними килимками, рушниками, мочалками, ураженими грибком.
Грибок стоп швидко переходить на пальці і нігті ніг. Нігтьові пластини стають каламутними, набувають жовтуватий колір і розшаровуються. Оніхомікоз часто стає сімейною хворобою при захворюванні одного із її членів. Лущення шкіри стоп по неуцтву відносять до авітамінозу, не лікують інфекційне захворювання протягом тривалого часу. Навіть коли нігті на ногах деформуються і товщають, люди не відносять ці симптоми захворювання, роками не вживають ніяких заходів.
Лосьйон для нігтів Микостоп – ефективний засіб для лікування грибка. Відгуки людей, які використовували його, доводять це. Випускається препарат для зовнішнього застосування у флаконах по 15 мл з дозатором. Лосьйон зручний у застосуванні, тому що швидко вбирається. Ліки можна використовувати вагітним жінкам і годуючим матерям. Микостоп для нігтів застосовують іноді для профілактики грибка стоп і зміцнення нігтьових пластин.
Склад Микостопа
Завдяки вмісту активних речовин, лосьйон Микостоп відмінно справляється із знищенням патогенних грибків. До складу лосьйону входять компоненти, які сприяють видаленню відмерлих клітин нігтя, не завдають шкоди шкірі стопи, покращують стан нової нігтьової пластини:
Назва компонента | Властивості |
Ундециленамидопропилтримониум метосульфат (ненасыщенная жирна кислота) | Володіє фунгіцидними (від латинського fungus - гриб і caedo - вбиваю) і бактерицидними властивостями. Прекрасно сумісна з шкірою і не проникає у загальний кровотік людини. Запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів, які потрапили на нігтьову пластину. |
Молочна кислота | Розщеплює білкові зв'язку, що сприяє відлущування ороговілих частинок епідермісу. Абсорбує воду, тим самим зволожує ніготь і шкіру навколо нього. |
Нікотинова кислота | Розширює кровоносні судини, покращує кровообіг, що сприяє швидкому відростання здорових нігтів. |
Вітамін РР | Зміцнює нігті. |
Ефірне масло розмарину, лаванди | Покращує кровообіг, запобігає ламкості нігтьову пластину, прискорює її зростання. |
Як діє препарат
Лосьйон Микостоп – масляниста рідина, що подається краплями дозатором флакона. Призначають препарат при діагностуванні у пацієнта оніхомікозу. Позбутися від захворювання можна лише в разі регулярного використання лосьйону в лікувальних цілях протягом 4 тижнів і більше залежно від ступеня ураження грибком нігтьової пластинки. Перед використанням будь-якого лікарського засобу необхідно уважно прочитати інструкцію до застосування. Препарат Микостоп випускають в декількох формах: крем-пасти, гелю, спрею, лосьйону.
Показання до застосування
Лосьйон Микостоп блокує дію широкого спектру патогенної інфекції. Серед показань до використання препарату виділяють:
- мікози;
- оніхомікози;
- кольорові лишаї;
- міжпальцевих попрілості;
- кандидози;
- еритразма;
- фавус;
- гіпергідроз;
- мікроспорії;
- трихофітії.
Микостоп лосьйон для нігтів – інструкція по застосуванню
Микостоп – протигрибковий засіб для нігтів використовують як самостійний засіб, так і в якості допоміжного препарату при використанні крем-пасти Микостоп. Краплю лосьйону розподіляють за допомогою носика флакона від ложа до краю нігтя. Чекають, поки ліки не вбереться. Після цього можна надягати шкарпетки. Застосовувати лосьйон щоденно 2 рази вранці і ввечері до отримання очікуваного результату.
У разі використання лосьйону як допоміжного засобу, необхідно наносити спочатку товстим шаром крем-пасту Микостоп на поверхню нігтя. Зверху накладають ватний диск і закріплюють його пластиром у вигляді хрестоподібної пов'язки. Через добу (максимум-дві) знімають пов'язку. Видалення нігтя виробляють спеціальним скребком. Зробити це легко, тому що нігтьова пластина стане м'якою після процедури завдяки сечовині, яка входить до складу препарату. Слід повторювати маніпуляцію до повного видалення ураженого грибком нігтя.
Очищене нігтьове ложе і поверхню шкіри пальця необхідно змащувати лосьйоном Миковит до тих пір, поки не відросте новий здоровий ніготь. Як профілактичний засіб лосьйон використовують для оброблення шкіри стоп і рук, внутрішньої поверхні взуття після відвідування душових, банних громадських місць. Лосьйон надає щадне дію на шкіру і є чудовим антисептиком.
Побічні ефекти і протипоказання
При використанні препарату Микостоп побічні ефекти не спостерігалися. Протипоказань до застосування немає. Індивідуальна непереносимість компонентів, що містяться в препараті може проявитися у вигляді свербежу, почервоніння шкіри в місцях нанесення, висипу. Завдяки дуже низької абсорбції ліки з поверхні шкіри алергічні прояви зникають одразу після припинення його використання.
Умови продажу та зберігання
Препарат Микостоп необхідно зберігати в прохолодному, темному, недоступному для дітей місці. Термін придатності – 2 роки від дати випуску.
Аналоги
Микостоп не має повних аналогів, проте можна підібрати лікарські препарати, ідентичні по фармакологічній дії у разі індивідуальної непереносимості міститься в ліках компонента. Серед подібних Микостопу антисептичних і протигрибкових засобів можна рекомендувати:
- Мірамістин;
- Дифлазон;
- Итрамикол;
- Клотримазол;
- Ламитель;
- Микоферон;
- Нитрофунгин;
- Октенисепт;
- Тридерм;
- Экзодерил.
Ціна лосьйону Микостоп
Варто переглянути пропозиції про продаж препарату і доставки, використовуючи інтернет, так як ціни в регіонах Москви різняться. Середня ціна лосьйону Микостоп – 240 рублів. Купити Микостоп в Москві можна у всіх формах випуску препарату (паста, крем, лосьйон спрей).
Де продається | Ціна |
Аптека ZdravZona | 207 р. |
Аптека низьких цін ЭликсирФарм | 283 р. |
Аптека «Діалог» | 196 р. |
Кремлівська Аптека | 258 р. |
Олександрівська аптека | 261 р. |
Відео
Відгуки
Жанна, 49 роківЯ переконалася в ефективності лосьйону Микостоп на прикладі своєї мами. Нігті на її ногах були товсті, шарувалися і доставляли масу незручностей. Мама соромилася носити відкрите взуття. Запропонувавши лікування цим засобом, мені цікаво було спостерігати за подіями позитивними змінами. Нігті довелося лікувати довго, але результат просто приголомшливий.
Олег, 29 роківВ боротьбі з грибком нігтів всім рекомендую лосьйон Микостоп. Сам пройшов через неприємні відчуття – заразився грибком, швидше за все, в басейні. Купив ліки, прочитавши відгуки про нього в інтернеті. Одночасно спреєм обробляв взуття. Довелося купити багато флаконів Микостопа, лікування тривало кілька місяців, але результат позитивний.
Анжела, 21 рікДля тих, хто хоче зміцнити нігті, раджу використовувати лосьйон Микостоп. В інструкції написано, що він призначений для лікування грибкового захворювання нігтьових пластин, - не знаю, не пробувала. А ось для поліпшення якості нігтів цей лосьйон просто не замінимо. Нігті стають тверді, рівні, гарного кольору. Спробуйте.