Рідкий пробіотик Біфідум Баг

Порушену рівновагу імунної системи внаслідок інтоксикаційного синдрому, викликаного патологічними процесами, можна відновити за допомогою Біфідум Бага, який здатний купірувати навіть хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. Для швидкого і ефективного відновлення власної мікрофлори слід дотримуватися схеми прийому, описаної в інструкції, а комплексна терапія рідкими пробіотиками дозволить домогтися максимального ефекту.

Біфідум Баг – інструкція по застосуванню

Прийом антибіотиків, гормональних засобів, проходження курсу хіміотерапії призводить до порушень мікрофлори кишечника і дисбактеріозу. Крім цього, запальні процеси, що протікають в організмі, призводять до зростання патогенних бактерій, продукти життєдіяльності яких отруюють здорові клітини. Для відновлення нормальної кишкової середовища фірмою «Вектор-Биальгам» був розроблений препарат Біфідум.

Інструкція по застосуванню містить рекомендації по дозуванню, опис і область застосування. Основне призначення рідкого бифидоконцентрата — створення захисної плівки на слизовій оболонці кишечника, яка є перешкодою для проникнення гнильних бактерій. Для профілактики і ліквідації патогенного впливу токсинів лікарі рекомендують проходити курс комплексної терапії, в рамках якого застосовується Трилакт і Біфідум Баг.

Склад

Біфідум має унікальний склад, який за своїми властивостями близький до складу грудного молока. Кожен мілілітр препарату містить 200 млрд. высокоадгезивных бактерій. Опис компонентного складу наведено в таблиці:

Елемент препарату Біфідум

Опис

Bifidum

3 штами (в тому числі і Біфідум Баг 791) бактерій, що володіють високою антагоністичною активністю

Longum

Анаеробні бактерії, грампозитивні, беруть участь у біосинтезі вітамінів

Гідролізат білка

Частково зруйнований кислотою протеїн, призначений для зниження часу перетравлення, прискорення процесу засвоєння

Автолизат дріжджів (5 штамів)

Природне джерело вітамінів групи В, посилення захисних функцій організму

Метаболіти біфідобактерій

Органічні кислоти, вітаміни групи С, Що Змінюють властивості середовища кишечника, пригнічуючи патогенні організми

Комплекс амінокислот

Органічні речовини, одержувані з допомогою гідролізу білків і є основою для побудови білків в організмі

Форма випуску

Препарат Біфідум випускається в герметично закупорених скляних флаконах, що містять 12 мл рідкого пробіотика у вигляді емульсії. Колір гомогенного кошти молочно-білий, однорідний, можливе утворення осаду. Картонної упаковки, що містить 10 флаконів, вистачає на 1 місяць прийому для дорослих пацієнтів, що становить половину рекомендованого курсу.

Фармакодинаміка та фармакокінетика

Механізм дії Бифидума полягає в стимуляції вироблення іммуноглобіна допомогою заселення організму життєво необхідними бактеріями. Збільшення кількості імунних клітин сприяє підвищенню резистентності імунної системи. Препарат створює сприятливе середовище для стимуляції росту власних бактерій за рахунок високої концентрації низькомолекулярних карбонових кислот.

Протидію вірусам відбувається завдяки виробленню антитіл, що блокують реплікацію штамів. Участь бактерій в біохімічних процесах сприяє нормалізації обміну речовин. Формування біоплівки здійснюється за рахунок виражених адгезивних здібностей бактерій і їх антагонізму до мікробів і вірусів. Для повного відновлення мікрофлори Біфідум рекомендується приймати не менше 60 днів.

Показання до застосування

Широкий спектр дії Бифидума зумовлює великий перелік показань до його застосування. Лікар, призначаючи пробіотик, виходить з етіології захворювань, і за цією ознакою показання поділяються на прямі і непрямі:

Прямі

Непрямі

Порушення роботи шлунково-кишкового тракту (дисбактеріоз)

Шкірні порушення імунного характеру (ексудативний діатез, екзема, дерматит, дерматоз)

Купірування кишкових інфекцій (дизентерія, сальмонельоз, ротавірусна і ентеровірусна інфекції)

Підвищення стійкості організму до дії вірусів (ГРВІ, герпес)

Утруднення травлення

Попередження атеросклерозу

Наявність у годуючих жінок тріщин сосків, мастит

Патології ендокринної системи (корекція мікробіоценозу ШЛУНКОВО-кишкового тракту)

Захворювання ШКТ хронічного характеру (гастрит, коліт, гепатит, дуоденіт, панкреатит тощо)

Попередження ускладнень в онкології

Під час вагітності для профілактики можливих ускладнень та поліпшення роботи шлунка

Запальні процеси при порушенні мікрофлори статевої системи

Вагітним, яким наказано абдомінальне розродження

Інтоксикаційні ураження печінки

Кандидозний стоматит порожнини рота

Біфідум Баг – як приймати

Препарат приймається перорально за 15 хвилин до вживання їжі або через годину після. Запивати водою, молоком або кефіром. Розводити, змішувати і проводити інші маніпуляції з ним не потрібно з огляду на те, що засіб є вже готовою до вживання формою. Перед прийомом необхідно струсити флакон. Добова доза Біфідум для дорослих становить 3-5 мл) і її можна розбити на 1-3 прийоми. Перед тим як проковтнути засіб бажано прополоскати їм ротову порожнину і горло.

Крім основного способу прийому, рідкий пробіотик може мати і інші, опис яких міститься в таблиці:

Спосіб

При яких патологіях

Схема

Вагінально

Запальні процеси, що протікають в органах малого тазу

Микроспринцевание, введення тампона, просоченого препаратом у піхву на 4-8 годин, курс – 10 - 12 днів

Ректально

Коліт, простатит, вагініт, дисбіоз, дерматит

Введення мікроклізми, що містить 10% розчин препарату 1 раз на добу протягом 5-10 днів

Зовнішньо

Молочниця ротової порожнини, шкірні патології, в косметології — для профілактики висипань

Нанесення аплікацій, масок

Санація

Профілактика вірусних інфекцій

Полоскання горла, порожнини рота, закапування у носові ходи і вуха

Дітям

Рідкий концентрат біфідобактерій Біфідум дозволений до застосування для ліквідації або профілактики порушень мікрофлори у дітей з першого дня життя. Курс прийому препарату призначається педіатром. Рекомендована добова доза для дітей до 12 років наведена у таблиці:

Вік дитини

Профілактика, мл

Лікування, мл

0-1 рік

1

2-3

1-2 роки

1,05

2-4

2-3 року

2

3-5

3-7 років

2,5

5

7-12 років

3,5

5-10

Біфідум Баг для новонароджених

Перший курс прийому Бифидума для новонародженого малюка складає 60 днів і передбачає поступове збільшення дозування, починаючи з 0,15 мл (3 краплі) двічі на добу. За тиждень доза може бути збільшена в 3 рази: дворазовий прийом по 0,5 мл або 10 крапель. Для дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні, препарат може наноситися на ореолу молочної залози перед годуванням, а для немовлят на штучному вигодовуванні — вводитися в пляшечку з сумішшю.

Особливі вказівки

Під час зберігання концентрату біфідобактерій відбувається відшарування сироваткової основи і утворення осаду, тому перед кожним вживанням флакон з препаратом необхідно добре струшувати для досягнення однорідності емульсії. Щоб продовжити термін придатності препарату Біфідум, можна набирати його з флакона без розтину, наприклад, за допомогою шприца.

Протипоказання

Біфідум не містить алергенів, таких як лактоза, казеїн, барвники, консерванти, модифікованих штамів, тому він не має протипоказань і рекомендований до застосування навіть тим людям, хто має схильність до алергії. Виняток становить категорія пацієнтів, у яких виявлена індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу Бифидума.

Побічні дії і передозування

Ризик виникнення побічних ефектів під час прийому препарату невеликий, але виключати можливість негативної реакції організму не можна. Хоча офіційно зареєстрованих випадків передозування або побічних дій не зафіксовано, слід контролювати стан пацієнта, що приймає Біфідум. При виявленні підозрілих ознак зміни самопочуття необхідно повідомити про це лікаря.

Умови продажу та зберігання

Біфідум не є ліками, тому його, як і всі біологічно активні добавки можна придбати в аптеках без рецепта. Активність бактерій зберігається протягом 3 місяців, після чого засіб не можна використовувати. Під час відкриття флакона його слід зберігати до 3 днів у прохолодному місці при температурі не більше 4 градусів.

Біфідум Баг – аналоги

Препарати, що відносяться, як і Біфідум, до 4 поколінню пробіотиків, є його аналогами. Найвідоміші серед них, які можна придбати в аптеках без рецепта, це:

  • Пробіотик комплекс Про (порошок);
  • Мега Ацидофілус (капсули);
  • Біфіформ (капсули);
  • Аципол (капсули);
  • Біфідумбактерин форте (пакетики з порошком);
  • Пробифор (пакетики або капсули);
  • Наріне форте (таблетки).

Ціна Біфідум Баг

Купити Біфідум Баг можна в аптеках або в інтернет-магазинах. Ціна на рідкий концентрат біфідобактерій знаходиться в межах від 75 до 950 рублів (залежить від фасування). У таблиці представлені ціни на Біфідум в аптеках:

Кількість флаконів

Ціна, рублів

Аптека

10

812

Пігулки

10

812

еАптека

10

972

Нова Віта

Один

87

ФармПростор

10

870

Диасфарм

1

90

Шуваловській

10

950

Формула Здоров'я

1

99

Сонечко


Відео

Біфідум Баг: інструкція по застосуванню Що таке Біфідум Баг

Відгуки

Олена, 33 рокиУ своєму відгуку хочу висловити подяку виробникам такого ефективного препарату. У моєї тримісячної доньки почалися проблеми з травленням, кишкові коліки. Педіатр порекомендував Біфідум. Через 3 дні після початку прийому, коліки стали рідше, а через 2 тижні майже припинилися, нормалізувався апетит і випорожнення.
Арсеній, 42 рокиПісля лікування антибіотиками почалося сильне розлад шлунка. Після звернення в лікарні з'ясувалося, що це прояв дисбактеріозу. Мені прописали кілька препаратів, в тому числі і Біфідум. Він виявився приємним на смак і ефективним. Через тиждень я вже не згадував про розладі, але лікування не кинув. Курс пройшов до кінця.
Борис, 38 роківХочу поділитися сумним досвідом і застерегти від повторення моїх помилок. Я проігнорував попередження про терміни зберігання Бифидума, і продовжив приймати його через тиждень після розкриття флакона. Результатом стало здуття живота, погане самопочуття. Ці симптоми пройшли після вживання свіжого препарату, але більше я так не ризикую.
Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!