Антипаразитарный монастирський чай
- 1. Що таке глистогінний монастирський збір
- 1.1. Склад чаю
- 1.2. Відгуки лікарів про монастирському чаї
- 2. Чим корисний трав'яний збір від паразитів
- 3. Як заварювати монастирський чай
- 4. Як приймати антигельмінтивний напій
- 5. Відео: як очистити організм від глистів в домашніх умовах з чаєм монастирським
- 6. Відгуки
Існує чимало традиційних методів антипаразитарної очищення організму, заснованих на застосуванні сильнодіючих медикаментів. Однак поряд з ними фахівці рекомендують використовувати натуральні засоби, що володіють щадним впливом на організм. Одним з таких засобів є монастирський чай від паразитів. Що кажуть лікарі про це напої, чим він корисний, як правильно заварювати і пити монастирський чай? Про це читайте далі у статті.
Що таке глистогінний монастирський збір
Відомо, що монастирський чай є комбінованим глистогінним засобом, створеним на основі ряду рослинних компонентів. До його складу входять лікарські трави від глистів, поєднання яких згубно впливає на паразитів і шкідливі мікроорганізми, дозволяючи м'яко очистити організм від них і від продуктів їх життєдіяльності.
Склад чаю
До складу монастирського чаю від паразитів входить 10 активних компонентів. Всі вони мають рослинне походження і збираються вручну в екологічно чистій місцевості, причому збір ведеться в той час року, коли цілющі властивості рослин максимально виражені. Лікарські трави підібрані в таких пропорціях, щоб лікувальні ефекти кожного компонента посилювалися під впливом інших інгредієнтів. У складі монастирського збору містяться такі рослини:
- Пижмо – викликає загибель паразитів і грибкових мікроорганізмів, володіє антиоксидантними властивостями, позитивно впливає на обмін речовин.
- Полин – має виражену глистогінним ефектом, стимулює виділення шлункового соку.
- Трава репешка – виявляє глистогінну дію, очищає організм від токсинів і шлаків.
- Шавлія – має протизапальний ефект, сприяє нормалізації тиску.
- Березові бруньки – сприяють усуненню набряків, нормалізації цукру в крові.
- Кора дуба – має протизапальну і бактерицидну дію, допомагає роботі кишечника.
- Календула – має виражену жовчогінну дію, покращує кровообіг.
- Сухоцвіт болотна – стимулює жовчоутворення, знімає спазми внутрішніх органів (жовчовивідних шляхів, кишечника, матки).
- Деревій – виявляє жовчогінну та спазмолітичну дію.
- М'ята перцева – позитивно впливає на слизову оболонку шлунка, забезпечує легкий заспокійливий ефект.
Відгуки лікарів про монастирському чаї
На думку фахівців, основна глистогінну дію монастирського чаю від паразитів забезпечується за рахунок цілющих властивостей пижма і полину. Ці лікарські рослини володіють найпотужнішим антипаразитарну дію. Комплексний ефект збору, забезпечуваний при лікуванні паразитів, можна умовно представити у вигляді трьох основних складових:
- Полин вбиває віруси, дріжджові грибки, лямблії, мікоплазми та іншу патологічну мікрофлору.
- Пижмо бореться з круглими, стрічковими глистами і з окремими видами бактеріальних мікроорганізмів.
- Інші трави підсилюють ефективність антипаразитарних компонентів, забезпечуючи загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, а також благотворно впливаючи на роботу кишкового тракту та інших внутрішніх органів.
Лікарі підтверджують, що монастирський збір можна використовувати в якості основного або допоміжного засобу для боротьби з паразитами. Однак експерти нагадують, що будь-які лікарські трави потрібно приймати з обережністю. При індивідуальній непереносимості будь-яких компонентів глистогінний чаю може з'явитися алергічна реакція.
В додаток до цього медики відзначають, що людям з гострими або хронічними захворюваннями (прогресуючі хвороби печінки, панкреатит, хвороби ШКТ) перед застосуванням засобу потрібно обов'язково порадитися з лікарем. Монастирський чай здатний чинити сильний вплив на роботу внутрішніх органів, тому при наявності серйозних порушень його прийом може бути тимчасово або повністю протипоказаний.
Чим корисний трав'яний збір від паразитів
Крім антипаразитарної дії, монастирський чай володіє цілим спектром інших цілющих властивостей. Напій має виражену протизапальну і протиалергічною активністю, покращує роботу всіх залоз травного тракту, виводить з організму токсини, шлаки і канцерогени, сприяє зміцненню імунітету. Додаткова користь монастирського чаю полягає в стимуляції жовчоутворення та позитивному впливі на печінку. Крім цього, лікарі рекомендують застосовувати цей збір для профілактики сечокам'яної хвороби.
Надходять від споживачів відгуки теж свідчать про високу ефективність трав'яного збору. Багато відзначають підвищення працездатності, поліпшення апетиту і сну. Серед інших позитивних ефектів, про які заявляють покупці:
- усунення алергічних реакцій і проблем з травленням;
- поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, волосся і нігтів.
Як заварювати монастирський чай
Глистогінний збір заварюється за дуже простим рецептом:
- 1 чайна ложка кошти заливається склянкою окропу, потім напій настоюється протягом 30 хвилин.
- Відразу після настоювання чай готовий до вживання.
- Додавати в нього цукор або інші підсолоджувачі не слід. Як зазначається у численних відгуках, напій володіє приємним смаком і ароматом, тому пити його без звичних добавок для чаю зовсім неважко.
Як приймати антигельмінтивний напій
Інструкція по застосуванню монастирського чаю:
- Починати прийом монастирського чаю потрібно з дози ¼ склянки.
- Кожен день порцію потрібно трохи збільшити, поступово доводячи її до повної склянки.
- Вживати напій слід вранці натщесерце, обов'язково в свіжозаварений вигляді.
- При бажанні можна не випивати весь обсяг за раз, а розділити добову дозу на декілька частин і приймати протягом дня.
- Відповідно до інструкції від виробника, для повного очищення організму від паразитів потрібно приймати чай протягом 21 дня.
Багато хто цікавиться, чи можна пити монастирський збір кожен день. Фахівці стверджують, що при відсутності протипоказань це анітрохи не шкідливо. Однак тим, хто бажає постійно використовувати чай з метою профілактики рекомендується застосовувати його за певною схемою: курсами по 15-20 днів з перервами в 3-4 місяці. Якщо пити трав'яний збір безперервно, організм швидко звикне до лікарських трав, а з-за цього їх цілющі дії ослабнуть.
Відео: як очистити організм від глистів в домашніх умовах з чаєм монастирським
Очищення організму від шлаків і паразитів травами і чаєм.
Відгуки
Валентина, 29 роківНамагалися позбавлятися від лямбліозу у дитини звичайними методами. Спочатку здалося, що є поліпшення, але аналізи все одно показали позитивний результат на лямблії. Лікар порадив у додаток до медикаментів пропити монастирський збір. Давала синові по 2 чайних ложки цього чаю в день. Через місяць лікування позбавилися від хвороби.
Лариса, 52 рокиПорекомендували мені пити монастирський чай після літотрипсії (видалення каменів). Сказали, що допоможе відновитися і буде профілактика повторного появи каменів. Пропила покладений курс, не скажу нічого поганого, але і ніякого ефекту не помітила. Відчуваю себе відмінно і без всяких чаїв. Правда, аналізи покращилися після прийому цього збору.
Микола, 44 рокиПісля хвороби у мене сильно погіршився загальний стан здоров'я, дуже схуд. Проконсультувався, виявили, що ослаблений організм не впорався з паразитарної інфекцією, порадили пити монастирський чай. Брав його 3 тижні, потім по тижню раз в 2 місяці. Здоров'я помітно покращився, менше втомлююся, стала йти хвороблива худорба.