Блефаропластика століття

Грижа століття, а в народі мішки, можуть турбувати чоловіків і жінок різного віку. Якщо примочки у вигляді чайних пакетиків, креми, маски вже не допомагають, тоді варто порадитися з лікарем про операцію, яка називається блефаропластика століття. Така маніпуляція вирішує не тільки проблему, але і продовжує молодість шкіри навколо очей, що дуже важливо для сучасних жінок. Це нескладна маніпуляція, яка проводиться під місцевою анестезією і займає кілька годин.

Що таке блефаропластика

Найчастіша операція естетичної пластичної хірургії. Шкіра навколо очей – сама тонка, ніжна, вразлива на обличчі. Завдяки анатомічній будові, відсутність жирового прошарку (коли є підшкірний компонент, а жирової відсутня), немає можливості накопичення рідини резервуара під шкірою, відбувається опущення верхнього століття на око. Ця область обличчя піддається швидкому появі зморшок.

Які є види

Існує кілька видів блефаропластики:

  • підтяжка верхнього століття, що дозволяє розширити поле зору людини;
  • корекція нижнього;
  • підтяжка верхнього і нижнього в сукупності, так звана кругова;
  • зміна розрізу очей.

Пластика верхніх

Блефаропластика верхніх повік проводиться в основному під місцевою анестезією, у цей час людина не відчуває болю і неприємних відчуттів. Таке втручання показане для омолодження шкірних покривів, т. к. в епідермісі відбуваються зміни: колаген і еластин, що підтримують шкіру, з часом руйнуються. Тому вона втрачає еластичність і стає в'ялою. Верхня блефаропластика, відгуки про яку тільки позитивні, показана для таких випадків:

  • коли шкіра на очах нависає, надаючи втомлений, важкий і похмурий погляд;
  • з'являються проблеми з нанесенням макіяжу, коли шкіра нависає і розтирає мейкап;
  • є грижі (мішки), які виникають і після вживання рідини на ніч.

Операція на нижніх

Шкіра нижнього століття дуже тонка, особливо ближче до центру ока. М'язовий шар знаходиться відразу під шкірою і відділений від жирового прошарку тільки мембраною. З віком м'язові тканини і очноямкову перегородки втрачають тонус і провисають. На місці ослаблених тканин з'являється скупчення жиру, яке стає причиною одутлість і мішків під очима. Є дві методики видалення жирових депо під очима:

  • Зовнішня – підходить пацієнтам з надлишком шкіри під очима. Методика проводиться шляхом розрізання зовнішньої поверхні нижнього століття. Крім жирових відкладень видаляється надлишок шкіри, іноді фрагмент м'язової тканини.
  • Внутрішня– припускає один розріз на тонкій оболонці, що вистилає поверхню. Ця підтяжка шкіри показана пацієнтам з жировими скупченнями, без надлишку шкіри.

Корекція азіатських

Еталоном краси у світі залишається європейський тип обличчя і в різних частинах світу люди змінюють те, що заважає їм бути схожим на слов'ян. Особливість азіатського розрізу така, що волокна не кріпляться до шкіри, а приєднуються лише до хряща, тому не утворюється лінії, яка робить погляд відкритим і свіжим. Під час такого типу втручання хірург штучно створює складку, відступаючи 5-6 мм від війкового краю, видаляє зайвий підшкірний жир і круговий м'яз. При тому що не змінюється розріз очей, вони мають красивий, відкритий і природний вигляд.

Кругова

Коли є проблеми і з верхнім і за нижнім одночасно, то доцільно зробити круговий тип втручання. Така операція проводиться під загальною анестезією, коли пацієнт занурюється в сон. Весь процес займає близько двох годин, в залежності від складності дефектів, які необхідно прибрати. Кругова підтяжка має такі показання:

  • наявність надлишкових шкірних складок верхніх і нижніх одночасно;
  • жирові грижі;
  • мішки і синяки під очима;

Методи блефаропластики

Залежно від показань і бажань пацієнта, що потребує операції з пластики особи, вибирається один із доступних методів. Вони відрізняються як за характером хірургічного втручання, так і по кінцевому результату. Неможливо виділити «правильні» або «неправильні» методики. Дуже багато залежить від поставлених цілей і особливостей організму кожного пацієнта.

Класична

Класична блефаропластика передбачає розріз зовнішнього шкірного покриву, через нього віддаляється надлишок жирового відкладення або рівномірно розподіляється по всьому рівню століття. Під час цієї операції вирізають нависла і розтягнута шкіра. Крім цього, хірург має можливість підтягнути шкіру, фіксуючи її за певні анатомічні «якірні зони», що допомагає підняти м'які тканини нижньої повіки.

Трансконъюктивальная (безшовна)

Такий вид коригування, який називається трансконъюктивальная блефаропластика – недавнє відкриття в пластичній хірургії. Років 10-15 тому мало хто з лікарів застосовував цю методику, зараз же вона використовується всюди. Така методика має ряд переваг перед іншими видами:

  • безопераційний метод;
  • хірургічне втручання відбувається через слизову нижньої повіки;
  • не утворюється післяопераційних рубців;
  • не впливає на форму очної щілини (розрізу очей);
  • не вимагає накладення швів.

Таке втручання не проводиться на верхньому столітті через те, що вона протягом життя дуже багато працює. При кожному моргання шкіра складається і еластичні волокна від цього страждають, відчуваючи велику навантаження. У молодому віці регенераторні здібності високі і ці волокна відновлюються, але після 35 років структура шкіри починає в'янути, тому розріз робиться тільки по лінії складки.

Лазерна

Лазерна методика здійснюється без розрізів шкіри. Принцип полягає в тому, що за допомогою лазера робиться кілька проколів на кон'юнктиві, при цьому витягуються грижі (жирові відкладення). Переваги цієї методики:

  • проводиться під місцевою анестезією;
  • виписка пацієнта через кілька годин після втручання;
  • відсутність синців, припухлості, набряків і рубців;
  • реабілітація після цієї процедури набагато коротше, ніж після класичної.

Ін'єкційна

Таким методом можуть скористатися люди, які побоюються хірургічного втручання. Ін'єкційний метод спрямований на корекцію гриж верхнього і нижнього століття. З його допомогою пацієнт легко позбувається від кіл, синців і дрібних зморшок під очима. Процедура передбачає ін'єкційне введення препарату, який допомагає скасувати або відстрочити хірургічне втручання. За рахунок нанесення крему з знеболюючим ефектом пацієнт не відчуває неприємних відчуттів.

Показання та протипоказання

Призначення характерно для пацієнтів з віковими змінами, такими як

  • утворення мішків під нижніми повіками;
  • нависання верхніх область вій;
  • темні кола під очима;
  • зморшки біля зовнішнього краю ока, так звані «курячі лапки».

Існують протипоказання, при яких слід відстрочити або зовсім скасувати цю операцію:

  • під час менструації проводити не рекомендується, щоб уникнути зайвого крововиливу;
  • якщо є татуаж війкового зони;
  • при яскраво вираженої пігментації на шкірі навколо очей;
  • під час ГРВІ не проводиться, відкладається на момент одужання пацієнта.

Як роблять операцію

Перед операцією проводиться розмітка спеціальним олівцем на шкірі. Ця процедура є дуже важливою для правильного проведення блефаропластики. Проводиться під загальним наркозом, тобто на час ви занурюєтеся в сон. В якості альтернативи використовують місцеву анестезію, при якій навколишні тканини німіють, ви розслабляєтеся, але не засинаєте. Лікар проводить такі маніпуляції:

  1. На око накладається захисна пластинка, схожа на контактну лінзу, для поліпшення зору.
  2. Робиться розріз безпосередньо під віями століття, це гарантує, що післяопераційний рубець буде непомітним.
  3. Хірург оголить м'яз, обережно піднімаючи очноямкову перегородку, щоб відкрити жирові відкладення.
  4. Лікар видаляє жирові фрагменти або перерозподіляє, щоб зменшити припухлість під очима.
  5. На завершальному етапі вирізають надлишок шкіри.
  6. Розріз ушивається розсмоктується шовним матеріалом.
  7. Після операції пацієнтові встановлюють крапельницю із спеціальним розчином, який запобігає набряк і знижує больові відчуття.
  8. На око накладається холодна пов'язка. Ця процедура займає 15 – 20 хвилин.

Реабілітація

Після операції доведеться потерпіти біль, синці і оттеки. Щоб пацієнт відчував себе більш комфортно, лікар призначає холодні компреси або болезаспокійливі препарати. Якщо використовувався матеріал, що розсмоктується, то шви знімати не потрібно, нитки самі розчиняться. Звичайний шов знімають на 5 – 7 день. Зменшення гематом пацієнт помічає на 10 день. Після закінчення десяти діб дозволено користуватися макіяжем. Через місяць ніяких слідів на обличчі не залишається, пацієнт виглядає більш молодим і свіжим.

Для успішного перебігу реабілітаційного періоду, щоб результат операції покращувався із кожним днем, слід дотримуватися рекомендацій лікаря:

  • Уникати фізичних навантажень, наприклад, піднімання тягарів або вправ, щоб дати організму час на відновлення.
  • Не рекомендується дивитися телевізор протягом 10 днів, щоб не напружувати очі.
  • Прикладати холодні компреси протягом 10 днів.
  • Використовувати спеціальний живильний крем за післяопераційним швом. Такий гель запобігає гіпертрофію рубця і допомагає швидкому загоєнню.
  • Бажано проконсультуватися з косметологом про косметику з професійного догляду за шкірою навколо очей.

Можливі ускладнення

В ранньому післяопераційному періоді можуть виникнути деякі ускладнення:

  • Отстояние нижнього століття, коли воно не дуже щільно прилягає до очного яблука. Таке явище самостійно проходить через кілька тижнів.
  • Виворіт нижньої повіки.
  • Зміна форми очі. З'являється при неякісно зробленої операції.
  • Виникнення кон'юнктивіту, який проходить при лікуванні в домашніх умовах.
  • Набряки повік.

Фото до і після

Обов'язковою умовою успішного проведення пластичної операції є фотографування як проблемних ділянок, так і особи в цілому. План майбутньої операції наноситься на фотографію і узгоджується лікуючим лікарем з пацієнтом. Блефаропластика до і після – невід'ємна частина договору з клінікою пластичної хірургії. Після проведення операції робиться ряд повторних знімків з періодичністю 4 – 7 днів весь реабілітаційний період. Проведена операція, фото до і після якої зберігається в архіві клініки, вважається найбезпечнішою.

На скільки років вистачає

Блефаропластика повік не зупинить старіння очей, але зменшить оттеки і мішки. Невдалий результат операції виключений, адже цей метод відточений роками. Завдяки усунення вікових змін століття, ефект збережеться на довгі роки, надаючи вам відпочив, юний вигляд, про який мріє кожна жінка. Сучасні методи омолоджувальної пластичної хірургії повертають століттям то будова, яке притаманне людині в молодому віці.

Фактори, що викликають вікові зміни, такі як: активність м'язів, спосіб життя і харчування пацієнта, гравітація, інсоляція, екологія, лікар не в змозі відмінити. Вони продовжують впливати і після операції, накопичуються і після закінчення певного терміну, а це 8 – 10 років, зморшки і мішки під очима з'являються знову вже на прооперованій зоні.

Альтернатива процедурі

Існує ряд методик, які замінюють хірургічне втручання, але також коригувальних і візуально приховують недоліки століття. До них відносяться:

  • Декоративний макіяж з використанням тональних кремів, підібраних під тип і колір шкіри.
  • Декоративні силіконові наліпки, за допомогою яких піднімається нависле повіку.
  • Ботокс – косметична ін'єкція, на час і локально зупиняє процеси старіння шкіри.
  • Шліфування проблемних ділянок шкіри.
  • Масаж зони навколо очей, який проводиться в косметологічному кабінеті.

Відео про результати блефаропластики століття

Переглянувши відео про те, як проводиться операція на повіки за допомогою лазера, ви побачите з боку весь хід процесу. На другому відео досвідчений хірург Олександр Соколов докладно розповість, що це таке блефаропластика, вартість процедури, з якою метою її проводять, про можливі ускладнення і протипоказання до операції. Ви побачите пацієнтку цього лікаря до операції і після, ознайомитеся з процесом корекції нависло століття. Можливо, дане відео дозволить вам визначитися з вибором блефаропластики.

Операція лазером

Лазерна блефаропластика століття відео

Корекція нависло століття

Блефаропластика верхніх повік ✿ Фото До і Після ✿ Ліпосакція другого підборіддя ✿ Хірург Соколов А. А.

Відгуки

Ірина, 42 рокиВід свого косметолога дізналася, що є така операція по корекції століття. З'ясувавши, скільки коштує блефаропластика, я без довгих роздумів зважилася на цю операцію, зараз анітрохи не шкодую. Мішки зникли, погляд став набагато молодше і свіже. В моєму випадку проводилася нижня операція, відгуки про неї від мене тільки хороші.
Марина, 35 роківЯ зробила блефаропластику вік 33 роки, коли на обличчі почалися вікові зміни, від яких нікуди не дітися. Трохи боялася наслідків, але пластичний хірург виявився дуже переконливим і впевненим у гарному результаті. Він мені прибрав мішки під очима, підтягнув шкіру над верхнім століттям. Після операції відчувала себе відмінно! Знайомі не могли зрозуміти, що зі мною сталося, отримую компліменти з приводу своєї молодості досі.
Світлана, 39 роківУ мене була серйозна проблема з нависанням верхньої повіки, темні кола під очима не давали мені жити повноцінним життям. Втомилася мазати дорогі креми, постійно відвідувати косметолога. Зважилася на операцію, називається блефаропластика, відгуки про яку чула тільки хороші. Ціна такої операції мене стримувала, але накопичивши необхідну кількість грошей, я прийшла в клініку. Після операції через тиждень у мене пройшли оттеки і синці. Я дуже задоволена результатом!
Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!