Смокі айс для карих очей

Підкреслити погляд, не перевантажуючи його, навіть самими світлими відтінками варто вміти кожній жінці. Для досягнення цієї мети потрібно тільки розуміти принципи виконання техніки смокі айс, підходить всім, але особливо ефектно подає карі очі. Як вибрати колірну гамму і створити ідеальний дим?

Що таке смокі айс

Головна жіноча помилка – вважати, що під цією назвою ховається нанесення чорного відтінку тіней на все віко. Смокі айс є технікою, а не колірною гамою. Палітра, яку використовує майстер, може бути абсолютно будь-який: фіолетова, зелена, синя, коричнева розтяжка. Градієнт від чорного до світло-сірого або білого вважається класикою смокі айс, але підходить далеко не всім.

 • Традиційний димчастий макіяж – нанесення темного кольору на всі рухоме повіку з виходом за складку.
 • Полегшений смокі айс – висвітлення від зовнішнього куточка до середини рухомого століття.
 • Техніка підходить будь-якій будові очей, крім глубокопосаженных, оскільки створює тінь.

Особливості макіяжу smoky eyes

Дымчатость повинна простежуватися абсолютно у всьому – це головне правило цієї техніки, яке поширюється на колір, форму і насиченість. Професіонали акцентують увагу на таких деталях:

 • Ідеальна тушування кордонів, при якій перехід від відтінку до відтінку не простежується без ретельного вивчення.
 • М'які, приглушені тони в основі смокі айс навіть для карих очей. Якщо потрібен чистий яскравий колір, його беруть акцентом у внутрішній кут, на слизову, в центр рухомого століття, у вигляді стрілки.
 • Класична версія – чорний дим – використовується тільки для вечірнього виходу. Універсальним визнаний коричневий смокі айс.

Як підібрати палітру тіней для карих очей

На думку професіоналів, кожна жінка може приміряти на себе всі відтінки, але одні «сядуть» відразу, будучи спорідненими її колірному типу, а інші доведеться «вбудовувати», щоб трапилася гармонія. Для вибору палітри тіней, які підкреслять зовнішність, а не самі виб'ються на перший план, треба врахувати 4 фактори: колір волосся, очей, шкіри, брів. Відштовхуватися тільки від одного з них не можна, оскільки образ завжди оцінюється в цілому.

Якщо ви хочете зробити акцент на очі, керуйтеся наступними правилами для власниць райдужки карого кольору:

 • Зробити погляд тихим, глибоким допоможуть темні відтінки: фіолетовий, коричневий, слива, синій, індиго.
 • Витягнути шоколадні і кавові ноти через смокі айс з карих очей зуміють контрастні тони: червоний, зелений.

Не забудьте про погодження насиченості і яскравості відтінків з іншими нюансами зовнішності:

 • Темне волосся і/або смуглява шкіра дозволяють використовувати глибокі відтінки, аж до полночно-чорного.
 • Бліда шкіра і/або світле волосся вимагають не підвищувати насиченість вище середньої, інакше колірне пляма буде йти врозріз з вашою зовнішністю навіть при карих очах.

Які інструменти знадобляться

Професіонали високого рівня здатні виконати смокі айс навіть пальцем, маючи всього один відтінок тіней. Однак набагато простіше працювати, якщо в арсеналі є базовий набір продуктів:

 • Пухнасті китиці – запорука красивого м'якого смокі айс і для карих очей, і для зелених та інших кольорів райдужки. Базова схема виконується «пелюстками» – плоска об'ємна кисть з загостреним кінчиком. Ідеальним ворсом професіонали називають козу, білку.
 • Сатинові тіні або атласні: з ними легше впоратися новачкові, відтінки простіше перетікають один в одного. Необхідно мінімум 3 родинних тони.
 • База для тіней, яка вирівнює повіку і робить растушевку легкою, а макіяж – стійким.

Техніка нанесення макіяжу

Загальний алгоритм роботи розрізняється залежно від текстур, які ви використовуєте, і задуми образу. Вечірній темний смокі айс вимагає починати з очей, оскільки темні відтінки будуть неминуче обсипатися. Денний в бежевій гамі або кремовими продуктами можна виконувати в останню чергу, коли ви оформите особа. Головні правила:

 1. Оформіть брови. Без них макіяж смокі айс буде виглядати инородно. Для вечірнього виходу лінія брів повинна мати чіткість, для денного вистачить гарного заповнення форми тінями низької насиченості.
 2. Вирівняйте відтінок шкіри за допомогою тонального крему.
 3. Виконайте смокі айс для карих очей по інструкції, наведеної нижче.
 4. Приберіть все, що осипалося під очі. Перекрийте синячки щільним консилером.
 5. Якщо макіяж вечірній, обов'язково додайте колір на губи. Легкий денний спосіб це виключає.

Як зробити смокі айс для карих очей покроково

Альтернативне назва техніки – вертикальна. Колір втрачає в насиченості, йдучи від війкового краю до брів. Враховуйте, що на фото пропадає половина яскравості, тому для зйомки укладайте тіні щільніше. Димчастий макіяж для карих очей покроково представлений на прикладі коричневою розтяжки:

 1. За очищеного верхньому століттю розподіліть краплю бази. Почекайте з закритими очима 30-40 сек., щоб вона вбралася. Липка поверхня завадить якісної розтушовуванні.
 2. Наберіть на велику кисть тілесний відтінок, легким рухом покрийте їм всю верхню повіку.
 3. Пензлем меншого розміру візьміть колір кава з молоком, нанесіть від війкового ряду до складки. Оттушуйте кордон на 1-2 мм над нею.
 4. Тієї ж пензлем візьміть самий темний коричневий. Втаптывающим рухом укладіть на рухому повіку. Пом'якшіть кордон.
 5. Таким же темним коричневим з'єднайте нижній війковий ряд з верхнім століттям.
 6. Підведіть олівцем слизову, якщо у вас великі очі.
 7. Останній етап – нанесення туші на вії і, при необхідності, яскравий акцент.

Ознайомтеся також з іншими рекомендаціями, як зробити гарний макіяжсмокі айс покроково.

Відеоурок: макіяж смокі айс коричневими тінями

Макіяж smoky eyes в коричневих тонах❀♡Коричневий смокі айс❀♡

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!