Попередній день   Наступний день

Епопея з підручниками

14:07
Надворі вже новий 2017-й, а в Івано-Франківську й досі не вирішили проблему зі шкільними підручниками для 4-х та 7-х класів, яка тягнеться більше року.

Ситуація у зоні АТО станом на 7 січня (Мапа)

12:56
За минулу добу внаслідок бойових дій жоден український військовий не загинув, двоє захисників отримали поранення під час гранатометних обстрілів наших позицій поблизу Новотошківського.

Громадські активісти перевіряють надійність тактильної плитки (Відео)

11:45
Івано-Франківськ стає доступнішим, однак не без проблем. Торік у місті вперше встановили тактильну плитку.

Пам'ятник Страченим націоналістам: бути чи не бути (Відео)

10:34
Обговорити долю пам’ятника Страченим націоналістам, що знаходиться на однойменній вулиці в Івано-Франківську, розпорядився у вівторок під час оперативної наради міський голова.

На Прикарпатті правоохоронці викрили магазинного злодія

9:23
До поліції повідомили про затримання магазинного крадія, який, набравши продуктів харчування, а також засобів гігієни на суму в кілька сотень гривень, намагався вийти з магазину, не заплативши.

В Прикарпатському клінічному онкоцентрі проводять безкоштовне обстеження учасників АТО на магнітно-резонансному томографі

8:12
В Прикарпатському клінічному онкологічному центрі, з ініціативи головного лікаря центру Володимира Романчука для учасників антитерористичної операції проводять безкоштовне обстеження на магнітно-резонансному томографі.

В Івано-Франківську патрульні розшукали жінку, яка пішла з дому і втратила пам'ять (Фото)

7:00
У середу, 4 січня до патрульної поліції Івано-Франківська звернулася місцева мешканка. Вона попросила допомоги у пошуках її матері. За словами заявниці, її 85-річна матір вийшла з дому на вулиці Довженка і не повернулася.

Гуцульська коляда в Криворівні (Фото, відео)

4:18
Різдво. Морозець. Довкола — гори, припорошені снігом. Із димарів будиночків, які шикуються обабіч ріки, піднімаються стовпці густого білого диму.

Попередній день   Наступний день