Ефективне схуднення в домашніх умовах: яке вправу найкраще прибирає живіт

Область талії є найбільш проблемною у багатьох людей. У жінок там генетично закладено скупчення підшкірного жиру, як помічника при дітонародженні, потім він збільшується з-за образу життя. У чоловіків частіше утворюється інший тип жиру, що покриває внутрішні органи. Позбавити фігуру від недосконалості допоможуть фізичні навантаження, спрямовані на проблемну зону. Існує велике різноманіття ефективних тренувань, серед яких ви самі зможете вибрати, яке вправу найкраще прибирає живіт і сприяє розсмоктуванню жиру на боках.

Якими вправами можна прибрати живіт

Зробити живіт плоским і красивим допоможе комплексний підхід. Не можна розраховувати, що виконання одного-єдиного вправи вирішить всі проблеми. Важливо поєднувати два види тренувань: аеробні та силові. Аеробні тренування змушують тренуватися серце, покращують кровообіг і насичення клітин киснем. Це посилює обмін речовин, а разом з ним і схуднення. Якщо у талії накопичився шар жиру, то зігнати його можуть лише заняття у вигляді бігу, скакалки, велосипед, плавання в басейні, фітнесу.

Силова тренування – це вправи, які ми виконуємо, піднімаючи вантажі або вагу власного тіла. Вони роблять упор на певні групи м'язів. Поєднуючи їх разом з аеробним навантаженням, ви забезпечите одночасне схуднення і формування красивого рельєфу. Для того, щоб підтягти живіт, потрібно задіяти:

 • Верхній прес. З ним працюють вправи «планка», підйоми тулуба, «розкладачка», присідання, станова тяга.
 • Нижній прес. Для цього підійдуть «ножиці», «велосипед», підйоми ніг.
 • Бічні і косі м'язи преса. Накачуються з допомогою скручувань на спині, боці, фітбол.

Вправи для спалювання жиру на животі

Кращі вправи для схуднення живота — це три заняття, які роблять обриси преса красивими. Вони комплексно опрацьовують всі м'язи і швидко зменшують жировий прошарок:

 • Велосипед. Виконуючи його, ви дасте навантаження на пряму і косі м'язи. Робиться лежачи, ноги піднімають на 45 градусів. Одна нога при вдиху йде п'ятою до сідниць, при видиху коліно підтягується до грудей. Друга нога в цей час пряма. Потім все повторюється зі зміною ніг.
 • Скручування з фітболом. Вони змушують працювати пряму м'яз, опрацьовуючи верхній і нижній прес. Для цього потрібно спиною, лягти на фітбол, відвести руки за голову і піднімати корпус вгору. У верхній позиції напружуйте м'язи.
 • Підйом ніг. Опрацьовують пряму і косі м'язи. Для виконання потрібно повиснути на перекладині і підтягувати ноги до грудей.

Вправи для живота і талії

Всі заняття для живота будуть задіяти і талію. При регулярних зарядках з наступними вправами, ви зможете відмітити зменшення в об'ємі за місяць на кілька сантиметрів:

 • Скручування з підйомом тазу. Це рух виконується з положення лежачи, ноги потрібно зігнути в колінах і підняти над собою. Одночасно підніміть корпус і ноги, складаючись навпіл.
 • Бічні скручування зроблять максимальний акцент на талію. Ляжте на бік, руку, яка знаходиться знизу витягніть вперед. Другу відведіть за голову. Постарайтеся підняти вгору корпус і ноги, зберігаючи положення на боці. Коліна злегка згинаються.
 • Опускання таза. Ляжте на бік, зіпріться на лікоть. Опускайте корпус до упору вниз, потім повертайтеся в початкове положення.
 • Нахили. Вони опрацьовують боки. Для більшої ефективності можна виконувати з обтяженням у вигляді гантелей.

Вправи на плоский живіт

Скинути пару кіло допоможе одне ефективна вправа. Виконуючи 5 разів на тиждень, двічі на день натщесерце, через місяць ви помітите результат. Мова йде про вправі «вакуум», яке підвищує тонус внутрішніх м'язів і надає живота плоску форму. Воно підійде тим, у кого шкіра внизу провисає, а м'язи сильно розтягнуті. Робиться в положеннях стоячи, сидячи, на колінах. Суть в тому, що спочатку робиться глибокий вдих, а потім повний видих так, щоб стінки живота ніби прилипли до спини. На видиху проводимо 15-20 секунд, вдихаємо і повторюємо знову.

Шукаючи відповідь, яке вправу найкраще прибирає живіт, багато хто приходять до висновку, що це катання ролика. Виконуючи це рух, ви відчуваєте колосальне напруження м'язів преса. Пристосувати до нього нелегко, але результат у вигляді кубиків того варто. Почніть виконувати катання, стоячи на колінах. Повільно прокатывайте ролик вперед і назад, наскільки дозволяють сили. В розтягнутій позиції затримуйтеся на пару секунд. Для початку не робіть більше двох підходів по 10 разів.

Комплекс вправ для живота

Якщо колись у вас був плоский животик, але поступово він став жирним, з'явився фартух, схуднути допомагає такий простий комплекс. У нього входять самі ефективні вправи для живота. Виконувати їх потрібно через день і намагатися довести кількість повторень до 3 підходів по 25 разів. Почати можна з тієї кількості, що ви в змозі осилити:

 • Ножиці. Рух робиться лежачи. Покладіть Руки під сідниці. Підніміть стегна приблизно на 30 сантиметрів від підлоги, схрещуйте їх, поперемінно заводячи вгору то одну ногу, то одному.
 • Поштовх. Виготовляється з того ж положення, але ноги зігнуті в колінах. Підводите коліна до грудей, потім різко виштовхує ноги вгору, випрямляючи їх. Сідниці, поперек піднімають вгору, потім плавно повертаються назад.
 • Складні скручування. З положення лежачи піднімайте ноги, корпус вгору одночасно. Руки, які перебували на животі, під час складання тіла витягайте між колінами.
 • Планка з поворотом. Поверніться обличчям в підлогу, підніміться на ліктях. Все тіло витягнуте в одну лінію. Потім повертаєтеся на бік, відриваючи від підлоги одну руку. Повертаєтеся назад, перевертаєтеся на інший бік. У всіх трьох позиціях тримайтеся за 30 секунд.

Відео: ефективні вправи для живота

Правильність виконання занять дуже важлива для досягнення бажаного результату. Не наробити помилок, ставати в потрібні пози, навчитися дихати і рухатися допоможуть відео, в яких професійні спортсмени розповідають, як виконувати ті чи інші рухи. Будь комплексів можна взяти за основу і, роблячи його регулярно, отримати хороший результат.

5 вправ для схуднення живота і боків

Як прибрати живіт? 5 вправ які допоможуть прибрати живіт швидко!

Вправа для живота в домашніх умовах

Як швидко прибрати живіт і боки в домашніх умовах

Вправи для зменшення живота для жінок

Як швидко прибрати низ живота II Я худну з Катериною Кононової

Знайшли у тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!