Фітнес будинку - відео з вправами для схуднення. Відеоуроки домашнього фітнеса

Підтримка себе у належній спортивній формі – це завжди похвально. Але буває, що немає можливості відвідувати спортивний зал чи фітнес-центр, часто не вистачає часу, а іноді – банально фінансів. Чому б не спробувати робити це в домашніх умовах? Для фітнесу в рідних стінах існує багато позитивних моментів:

  • Ви самі регулюєте свій час занять.
  • Домашній фітнес безкоштовний, вам не потрібно платити за абонемент.
  • Немає необхідності соромитися, навіть якщо якісь вправи виходять не з першого разу.

Відео-вправи для фітнесу будинку

Без тренера і здорової конкуренції на загальних заняттях у фітнес-центрах деяким обійтися складно, але для індивідуальних уроків існують відео записи, які докладно описують хід виконання вправ. Існують різні програми занять за напрямками, де приділяється більше уваги певним частинам тіла, або для підтримання загального здорового стану. Вагітній дівчині варто виконувати вправи тільки в перші місяці, з меншим навантаженням і в залежності від самопочуття.

Для початківців

Якщо ви твердо вирішили почати займатися фітнесом вдома по відео – це вже великий крок вперед. Не важливо, скільки років пройшло з моменту останнього заняття, або якщо ви робите це взагалі в перший раз. Починати тренування треба з розминочних вправ. Включивши запис запропонованого нижче відео, ви без праці зможете повторити цей невеликий комплекс. Якщо ви відчуваєте деякі труднощі при виконанні вправ на перших етапах, не кидайте розпочате.Правильне дихання і потрібний темп допоможуть організму швидше адаптуватися.

Вже через пару занять вам простіше буде справитися з пропонованої на відео розминкою, якщо ви все виконуєте правильно. Виникла крепатуру (хворобливі відчуття) м'язів прибирайте за допомогою гарячого душу після тренування. У момент занять через шкіру виводиться молочна кислота, що виникає при фізичних навантаженнях, яка і дає больові відчуття. Відчувши, що ви фізично готові перейти до наступних етапів тренування – пробуйте, вибирайте більш складні вправи. А поки освойте початковий комплекс з цього відео:

ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ НОВАЧКІВ ФІТНЕСУ!

Заняття для схуднення

В житті жінки виникають різні причини, коли вона набирає зайву вагу. Після вагітності не завжди відразу йдуть набрані кілограми. Відео з комплексом занять для схуднення допоможе визначитися, які вправи швидше спалюють калорії. Будь-яке тренування потрібно починати з розминки для розігрівання м'язів. Увімкніть улюблену веселу музику і рухайтеся в потрібному темпі.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ в домашніх умовах | УРОК 2

Фітнес аеробіка

Улюблені багатьма дівчатами заняття аеробікою цілком реально проводити в домашніх умовах. У відео нижче докладно, з коментарями описується кожне вправу. При правильному балансі тіла регулюється потрібна навантаження на певну групу м'язів. Не забувайте про правильне дихання. Напівприсідання, розтягування м'язів ніг вже через одну-два тижні дадуть візуальний результат. Зробіть заняття регулярними, виконуйте комплекс по кілька підходів, і на вашу стрункість і підтягнутість звернуть увагу навіть непосвячені люди.

✔️