Запрошення на день народження: як зробити своїми руками

Запрошувати друзів на свято наближається можна по-різному – шляхом смс-інформування, повідомлення про дату і місце проведення торжества при особистій зустрічі і т. д. Але цікавіше виглядає вручення запрошень іменинником: це може бути яскраво оформлена листівка або сюрприз у коробочці. Варіантів багато, який вибрати?

Як зробити запрошення на день народження своїми руками

Запрошення на день народження можна придбати в магазині, замовити в інтернеті або створити самостійно. Останній варіант – відмінна ідея для творчих особистостей, якими є і діти, і навіть дорослі. Для того, щоб втілити цю задумку в життя, потрібно:

  • Скачати з інтернету та роздрукувати чи намалювати самостійно спеціальні бланки. Особливо, цим люблять займатися маленькі діти, адже їх творчий потенціал безмежний. Тут головне – дати волю своїй уяві і не забути про тематиці заходу. Наприклад, якщо це бал-маскарад, то форма, має містити відповідні елементи.
  • Власноруч спорудити унікальні листівки. Їх можна зробити у формі кораблика, сонця або цифри, використовуючи ножиці, кольоровий папір і клей. Ті, хто не хочуть малювати, можуть просто роздрукувати сподобалися елементи на принтері. Любителі хенд-мейду в таких моментах проявляють свою натуру і радіють створеного шедевру.
  • Заповнити обрану форму, вказавши адресата, дату, час і місце проведення заходу. Оформлення повинно відповідати специфіці урочистості. При вирішенні створити листівку, а не веселий бланк, доросла людина може скористатися печаткою заздалегідь підготовленого тексту.
  • Текст, який буде розміщений на листівці, доведеться написати самостійно або вибирати з наявних в інтернеті прикладів. В якості такого виступає вірш, проза чи міні-розповідь з інтригою.
  • Обов'язково підписати послання або листівку, щоб адресат знав майбутнього іменинника.
  • Доставити підготовлені запрошення адресатам. Якщо це паперовий варіант, то його краще вручати власноруч або покласти в поштову скриньку, а от у разі створення електронного запрошення, відправляти його гостям легко за допомогою всесвітньої павутини інтернету.

Як зробити оригінальні запрошення на весілля, день народження, випускний своїми руками

Креативне рішення – електронні запрошення, зразки яких можна легко скачати з безкоштовних сайтів. Їх доводиться використовувати підлітку, якому не хочеться витрачати години на хенд-мейд. Такі послання викликають бурю емоцій, особливо, якщо це маленький відеоролик, записаний майбутнім іменинником. Гість, отримав послання, повинен підтвердити свою присутність на урочистостях. Якщо цього не відбувається, то винуватець майбутнього святкування думає, що повідомлення не отримано.

Як написати запрошення на день народження

Після визначення форми і типу запрошень доводиться створювати прикольний текст, прочитавши який одержувач зрозуміє, що його звуть на наближається захід. Щоб зацікавити бажаного гостя, доводиться вибирати незвичайний формат повідомлень, але, якщо людина не розуміє гумор, то спеціально для нього виготовляється офіційна версія запрошення.

Хоч і кажуть, що картинка здатна сказати за людину багато, але красивий текст – найкраще рішення. Для тих, хто не хоче самостійно майструвати листівки або заповнювати бланки, є вже готові вірші, які можна використовувати для відправлення в електронному варіанті. Такі запрошення на день народження підходять людям різних віків і професій.

- Текст запрошення на дитячий день народження

Діти дуже люблять вірші, тому запрошення для них, складене так, буде відмінною знахідкою і надовго залишиться в пам'яті. А ви помічали, як радіють малюки спілкування із запрошеними героями мультфільмів або казок? Вся справа в тому, що аніматори часто ведуть розмову у віршованій формі, і цей прийом полегшує їх взаємодію з чадом.

- Запрошення на ювілей у віршах і прозі

Зараз люди практично відійшли від особистого спілкування і встигають перекинутися лише парою слів з близькими, щоб показати, що про них пам'ятають (так і відбувається запрошення на захід: «Приходь до мене на ІН»). А ось, щоб заздалегідь заінтригувати гостя, можна написати вірш, в якому вказані ключові моменти призначеного урочистості (дата, тематика, місце проведення).

Дізнайтеся, як можна зробити красиві квіти з гофрованого паперу своїми руками.

Шаблони запрошення на день народження

Запрошення на дитяче день народження можна створити з допомогою яскравих шаблонів, на яких зображено піратський корабель, герой смішного мультфільму або просто торт зі свічками. Краще всього вибирати формат разом з дитиною, а підлітку дозволити прийняти рішення самостійно, адже, ніхто інший не знає про те, що цікаво цьому поколінню (не варто забувати про комплекси, які можуть розвинутися у чоловічка, після вчинення необдуманого вчинку дорослим). Ось кілька прикладів шаблонів.

Відеоуроки з виготовлення запрошень на ІН

Допомогти самостійно виготовити листівки покликаний майстер-клас. Нижче представлені відеоролики, в яких наочно показані процеси створення унікальних формулярів та конвертів (жартівливий варіант, модель для запрошення колег на захід або рідних на перший рік маля), повторити які не так складно. Творчі особистості зможуть почерпнути для себе ідеї, що дозволяють створювати незвичайні запрошення.

Запрошення на день народження хлопчика

Запрошення на день народження «Людина-павук» - своїми руками

Запрошення на день народження в стилі Бетмена своїми руками

Листівка-запрошення на ІН дівчинки

Запрошення на День Народження